Belépés
csatlakozz be a játékba!
Neved:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Walkie Talkie
a fórum kommunikációs csatornája

Galaktikus feljegyzések
legújabb hősi eposzaink

Statisztika
so many stars shining in the sky

Kasztok Nők ♀ Férfiak ♂
Föld eleműek 2 1
Víz eleműek - -
Tűz eleműek - 1
Levegő eleműek 3 1
Emberek 1 2
Telepesek 1 1
Katonaság 1 1
Flotta 10 13
Consilium - 2
Lázadók 3 1
Összesen 21 23

Stars can't shine
without darkness

Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (23 fő) Kedd Jan. 02, 2018 2:01 pm-kor volt itt.

Share | 

Étkező

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
ÜzenetSzerző
 #21•• TémanyitásTárgy: Re: Étkező   Pént. Júl. 20, 2018 10:44 am

Jack & Freya

Amióta megkaptuk azt a videót egy nap sem telik el úgy, hogy ne gondolnék rá. Bár nem hiszek benne, bár tudom, hogy nem élhet, hogy ez valami tévedés lehet mégis mélyen, naaaagyon mélyen egy kis láng pislákol. De mind ezt félre kell tennem, hisz fontos feladataim vannak. Előléptettek, én felelek utazáskor a hajó épségéért. Nagy koncentrációt és precizitást igényel a feladat. Nem szabad, hogy ilyenkor az érzelmeim befolyásoljanak.
Ma elég nyugis napunk van, amit pihenésre, olvasásra, edzésre használok ki. Nem erőltetem meg magam. Ilyen napok is kellenek. Dolgozunk így is eleget.
Nagy ásítások közepette indulok meg az étkező felé, hogy egy remek kávét ihassak. Egyszer örömmel megkóstolnám azt az igazi kávét, amit a Földön készítettek. Állítólag ezerszer finomabb… Nos én ezzel is megvagyok. Mindig is ilyet ittam. Az ételeket is elfogadom, hisz sosem volt más helyette.
Dúdolászva fogom meg a kilincset és nyitok be az étkezőbe. Egy lépés és valami feldob. A meglepettségtől egy kisebb „sikoly” szökik i belőlem, majd egy hangosabb áu, ahogy sikerül bevernem a fejem a plafonba…
-Mi a f*sz?-Tőr ki belőlem elsőként. Ahogy felfogom, hogy mi is a helyzet körbe nézek és ekkor veszem észre Jacket.
-Már megint mit műveltél?-Teszem fel a kérdést próbálva felvenni vele a szemkontaktust, de a lebegve ez igen nehéz dolog.

//öltözék//

"A világot élvezni kell, nem pedig félni tőle."

Az URS Jola tisztje

Karakterlap :
Titulus :
Parancsnok
Hozzászólás száma :
103

Felhasználó profiljának megtekintése
Vissza az elejére Go down
 #22•• TémanyitásTárgy: Re: Étkező   Pént. Nov. 16, 2018 3:17 pm

- Hehehehe - Kuncogok a Parancsnok akrobata mutatványa láttán. Majd ártatlan arcot vágok és úgy csinálok mint aki iszik a bögréjéből. Még egy kicsit játszadozok vele.
- Én? Semmit, de ha én lettem is volna aki kikapcsolja a z312 panelt akkor is tagadnám a dolgot. Én ott sem voltam arra sem jártam, és véletlen sem hagytam ott a megtalálónak egy szelet finom meglepetést. - Rázom a fejem. A csoki ritkaság. Bárki is találja meg kincsre lel majd. Persze ha alacsonyabb rendfokozatú lenne, most hirtelen vissza kapcsolnám a gravitációt és azon nevetnék hogy lezuhan.

Az URS Jola tisztje

Hozzászólás száma :
67

#23•• TémanyitásTárgy: Re: Étkező   Hétf. Nov. 26, 2018 9:53 pm

Jack & Freya
-Jack ne szórakozz velem! Tudom, hogy te voltál! Különben nem ülnél ott békésen.-Morgolódom. Azt hiszem ennyire azért sikerült már őt megismernem. Szeret tréfálkozni, amivel igazából nincsen gond, de ez most egy kellemetlen tréfa volt. Tény, ha ketten ülnénk ott én is biztosan jót szórakoznék az illetőn.... Hmmm... Talán a Kapival is eljátszhatnánk. Nehogy már kimaradjon valami jóból.
-És az nem kap csokit, aki csókolozott a plafonnal?-Mosolyodom el, miközben próbálok megkapaszkodni, hogy ne lebegjek túl messzire.
-Kérlek Jack! Kapcsold vissza. Utána meg kapj el!-Mert rövid ideig meg tudok kapaszkodni, de utána le kell ugranom és nem szívesen törném ki a bokámat.

//öltözék//

[/center]

Az URS Jola tisztje

Karakterlap :
Titulus :
Parancsnok
Hozzászólás száma :
103

#24•• TémanyitásTárgy: Re: Étkező   Szer. Nov. 28, 2018 8:45 pm

- Ünnep rontó vagy kedves Parancsnokom. - Mondom vigyorogva és ki evickélve az asztal mögül az űrben töltött évek tapasztalatával navigálom oda magam Freyához. Nem érdekel mit szól hozzá. Gyengéden magamhoz vonom és a derekát át karolva el rugaszkodok az asztalok felé. Mint egy kecses keringőt járó pár simulunk össze és siklunk.
- Az a jó a zéró gravitációban hogy nincs fent. Nincs lent. Persze ez egy megszokott környezetben sokakat meg zavar. - Mondom és a rögzített asztal szélét elkapva meg állítom magunkat. Majd a padra navigálom a parancsnokot is és magamat is. És látszólag megint minden a helyén van. Persze a gravitációt nem kapcsolom vissza helyette mélyen a nő szemébe nézek.
- Finom az illatod

Az URS Jola tisztje

Hozzászólás száma :
67

#25•• TémanyitásTárgy: Re: Étkező   Csüt. Dec. 27, 2018 9:56 pm

Jack & Freya
-Abban tehetséges vagyok! Nem is tudtad?-Egy halvány mosoly kúszik az arcomra. Bár volt alkalmam már nem egyszer lebegve közlekedni, és igen jól megy a gravitáció nélküli közlkedés, de attól még nem fog a kedvenceim közé tartozni.
Nem mozdulok meg mikor Jack elindul felém. Inkább csak kíváncsian figyelem. Nagyon is meglep, ahogy átkarol, de továbbra sem ellenkezem. Majd szépen én is "leülök" a helyemre. Jobban örülnák neki, ha nyugodg körülmények között ihatnék meg egy kávét, de azt hiszem erről most le kell mondanom.
-Valóban? Pedig még nem is fürödtem.-Meg is szagolom a felsőm, de én nem érzek semmit.

//öltözék//

Az URS Jola tisztje

Karakterlap :
Titulus :
Parancsnok
Hozzászólás száma :
103

#26•• TémanyitásTárgy: Re: Étkező   

Ajánlott tartalom