Belépés
csatlakozz be a játékba!
Neved:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Walkie Talkie
a fórum kommunikációs csatornája

Galaktikus feljegyzések
legújabb hősi eposzaink

Yesterday at 7:18 pm
Simon lakrésze

Yesterday at 6:21 pm
Viharsziget

Yesterday at 4:26 pm
1-es transzporter állomás

Yesterday at 1:51 pm
Játékostársat keresek!

Yesterday at 10:16 am
Angelique Cartier

Hétf. Nov. 12, 2018 10:53 pm
Bár

Hétf. Nov. 12, 2018 7:36 pm
Elkészültem!

Hétf. Nov. 12, 2018 2:43 pm
Lt. Wes Abrahams

Hétf. Nov. 12, 2018 11:52 am
Aria D. Chamberlain

Hétf. Nov. 12, 2018 11:19 am
Gépház

Statisztika
so many stars shining in the sky

Kasztok Nők ♀ Férfiak ♂
Föld eleműek 2 1
Víz eleműek - -
Tűz eleműek - 1
Levegő eleműek 3 1
Emberek 0 2
Telepesek 1 1
Katonaság 1 1
Flotta 9 5
Consilium - 3
Lázadók 3 1
Összesen 19 16

Stars can't shine
without darkness

Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Angelique Cartier

A legtöbb felhasználó (23 fő) Kedd Jan. 02, 2018 2:01 pm-kor volt itt.

Share | 

Edzõterem

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
ÜzenetSzerző
 #41•• TémanyitásTárgy: Re: Edzõterem   Kedd Aug. 14, 2018 2:32 pm

A köszönésemet viszonozza, mikor oda érek, s megdöbbenésemre kiderül, hogy neki szóltam akkor a siklóból, hogy hamarosan ott leszünk. Majd a rendes nevén is bemutatkozik, közben a keze felém nyújtva, amit bátorkodom megfogni, majd kezet rázni.
- Nagyon örvendek Freya, én Jaina vagyok. - Mutatkozom be, de feleslegesen révén már tudja, hogy kivagyok. - Értettem parancsnok. - Mondom, miután elmondta, hogy munka közben, vagy szolgálatban, mi a megnevezése. Freya abba hagyja a zsák püfölését, követ engem, hogy ő is súlyokat akar emelni, közben kapok egy kérdést.
- Köszönöm, jól érzem magam itt, egész családias a hangulat, bár nem nagyon ismerek senkit, bár a kapitány bemutatta a hajót, és bemutatott pár embernek, de annyira még őket sem ismerem. - Felelem, miközben a súlyzót kezdem emelgetni.

Az URS Jola kadétja

Karakterlap :
Titulus :
sikló pilóta, 3. éves kadét
Mentális erõ :
40

Felhasználó profiljának megtekintése
Vissza az elejére Go down
 #42•• TémanyitásTárgy: Re: Edzõterem   Szomb. Szept. 08, 2018 12:34 pm

Jaina & Kami
-Ismétlem! Munka közben!-Igazából nem szívlelem annyira, mikor parancsnoknak hívnak, de sajnos az ilyet nekem is be kell tartatnom. Ezért sem szeretem azt, ha kihozzák belőlem a szigorúbb énemet. Ha megteszik, amit kérek tőlük, ha normálisan viselkednek, akkor nem is kell visszaélnem a rangommal, de sajnos nem minden tökéletes és néha tényleg be kell keményítenem.
-Idővel ez változni fog. Elég sokat leszel összezárva ezzel a bolond családdal. Biztosan hamar beilleszkedsz majd. Úgy hallom sikló pilóta szeretnél lenni! Legjobb döntés… Ha elfogadsz egy jó tanácsot próbálj meg nyitott lenni a többiek felé. Ne vedd magadra a szurkálódásaikat, inkább menj bele a játékba és add vissza nekik. Ez az egyik hobbink, mások vérét szívni.-Mosolyodom el, majd én is kezembe veszek egy súlyzót.[/color]

//öltözék//

"A világot élvezni kell, nem pedig félni tőle."

Az URS Jola tisztje

Karakterlap :
Titulus :
Parancsnok
Mentális erõ :
87

#43•• TémanyitásTárgy: Re: Edzõterem   Vas. Szept. 23, 2018 8:01 pm

Ide jöhet valami rövid cím, idézet
Freya & Jin
- Rendben, csak munka közben. - Mondom, miután másodjára nyomatékosítja, hogy csak munka közben. Csak magamnak köszönhetem a dolgot, nem kellett volna munkán kívül parancsnok nak szólítanom, de most már mindegy is. Ezt követően, már másra terelődik a téma, mert Freya az érdekli, hogy, hogy tetszik a fedélzeten, amire megadom a válasz, amire Freya megint mond valamit, illetve tanácsot is kapok.
- Köszönöm Freya, igyekszem megfogadni a tanácsodat. - Mosolyodom el, majd látom, hogy ő is magához vesz súlyzókat, s együtt erősítünk. Kis csönd áll közénk, miután azon kezdek gondolkodni, hogy mit mondhatnék még.
- Utána iszunk valami gyümölcs levet? - Kérdem jobb ötletem nem révén.

Az URS Jola kadétja

Karakterlap :
Titulus :
Mentális erõ :
40

#44•• TémanyitásTárgy: Re: Edzõterem   Kedd Okt. 23, 2018 6:17 pm

Jaina & Kami
Nem valami bőbeszédű a kadétunk. Csak mosolyogni tudok rajta. Idővel biztosan változni fog. Sosem könnyű új helyre kerülni. Kicsit belemerülök az edzésbe, amiből Jin szavai zökkentenek ki. Kissé meglepődöm. Nem is tudom mikor ittam utoljára gyümölcslevet, ha egyáltalán annak lehet nevezni azokat a löttyöket.
-Az edzés után van némi elintéznivalóm, de egyszer bepótoljuk majd. –Kacsintok felé. Természetesen meg akarom őt ismerni, hisz most már ő is ennek a családnak a tagja. Még pár percig hagyom hadd súlyzózzon, majd leteszem az enyéimet és kérdő pillantással fordulok felé.
-Mit szolnál egy kis gyakorláshoz? Boksz?-Érdeklődöm, majd meg se várva a válaszát felállok és szerzek két pár kesztyűt. Az egyiket felé dobom, majd arrébb sétálok, hogy senkit se zavarjunk.
-Bár pilóta leszel azért nem baj, ha meg tudod védeni magad.-Mondom neki miközben felveszem a kesztyűket. Ha kell neki segítség besegítek, majd beállok alaphelyzetbe. Ha ő is készen áll intek felé, hogy ő kezd.

//öltözék//

"A világot élvezni kell, nem pedig félni tőle."

Az URS Jola tisztje

Karakterlap :
Titulus :
Parancsnok
Mentális erõ :
87

#45•• TémanyitásTárgy: Re: Edzõterem   Csüt. Nov. 01, 2018 9:17 pm

Ide jöhet valami rövid cím, idézet
Freya & Jin
Mint az kiderül, Freya nem ér rá edzés után inni valamit, mert még lesz fontos dolga, de majd szeretné ha bepótolnánk.
- Rendben, nem gond. - Mondom, közben még egy párat emelek, majd miután lerakom, hallom Freya kérdését amit egy pár felém szálló bokszkesztyű kísér, amiket szerencsére még pont a levegőben kapok el. Mondjuk, volt szerencsém önvédelmi sport hoz, bár annak nem sok köze volt a boksz hoz, de valahol mindig kell egy első alkalom. Miután fel vettem a kesztyűket, a másik tépőzárját az állammal simítom a helyére, majd bénán ugyan, de próbálom le másolni Freya alap állását.
- Szerintem kezdj te, de jó ha tudod, hogy kezdő vagyok boksz témában, bár tanultam verekedős sportot, csak az nem a boksz volt. - Mondom, hisz tényleg nem ismerem ezt a sportot, de mást viszont ismerek, s ez még a beállásomon is meglátszik, ha valaki nálam jóval tapasztaltabb.

Az URS Jola kadétja

Karakterlap :
Titulus :
Mentális erõ :
40

#46•• TémanyitásTárgy: Re: Edzõterem   

Ajánlott tartalom

Edzõterem