Belépés
csatlakozz be a játékba!
Neved:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Walkie Talkie
a fórum kommunikációs csatornája

Galaktikus feljegyzések
legújabb hősi eposzaink

Yesterday at 5:04 pm
Örvény vízesés - Rang Oázis

Kedd Aug. 14, 2018 3:47 pm
Az óceán partjain

Kedd Aug. 14, 2018 2:32 pm
Edzõterem

Kedd Aug. 14, 2018 1:16 pm
Kilátóterasz

Hétf. Aug. 13, 2018 10:30 pm
Istállók

Vas. Aug. 12, 2018 8:26 pm
Sürgősségi ellátó

Vas. Aug. 12, 2018 2:49 am
Arhkax kunyhója

Szomb. Aug. 11, 2018 8:55 pm
Út a hegy belsejébe

Szer. Aug. 08, 2018 11:10 pm
Readash Tanyája

Kedd Aug. 07, 2018 11:44 pm
ZETA II Kutatóállomás

Statisztika
so many stars shining in the sky

Kasztok Nők ♀ Férfiak ♂
Föld eleműek 2 1
Víz eleműek - -
Tűz eleműek - 1
Levegő eleműek 3 1
Emberek 0 2
Telepesek 1 1
Katonaság 1 1
Flotta 6 5
Consilium - 3
Lázadók 3 1
Összesen 16 16

Stars can't shine
without darkness

Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Dwaiia

A legtöbb felhasználó (23 fő) Kedd Jan. 02, 2018 2:01 pm-kor volt itt.

Share | 

Ethan 'Crash' Dobrik kabinja

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
 #1•• TémanyitásTárgy: Ethan 'Crash' Dobrik kabinja   Kedd Jan. 09, 2018 6:47 pm

Aprócska kabin, férfiasan berendezett, viszonylag sötét színekkel. Jóleső rendetlenség az állandó vendég ebben a kis "szobában", de csak épp annyira, amennyire még nem zavaró és amiből élettel telinek tűnik. Itt - ott fellelhető néhány üveg, pár ruhadarab és néhány instax kép a régi, szebb időkről...

Alfa és Omega

Titulus :
☆ admiral ☆
Mentális erõ :
361
Képességpontok :
300

Felhasználó profiljának megtekintése
Vissza az elejére Go down
 #2•• TémanyitásTárgy: Re: Ethan 'Crash' Dobrik kabinja   Szer. Feb. 21, 2018 3:24 pm

Crash & Alex
A real friend is one who walks in when the rest of the world walks out

Kissé egybefolyt, szürke napok követik egymást, de amíg nem találunk egy megfelelő bolygót, amire lemehet a csapat felfedezni, addig csak koordináltan utazgatunk az űr rengetegében és várjuk, míg dolgunkat végezhetjük. Rám kevésbé jellemző módon éltem meg az elmúlt pár hét során egy érzelmi hullámvasutat. Hol kerültem a legénység tagjait, hol pedig, mint most is, vágyom régi barátok és arcok társaságára.
Egy csendesebb, délutáni órán érkezem meg Crash kabinja elé. Rengeteget köszönhetek ennek az embernek és remek barátomnak is tartom. Ott volt a bevetésen, ami alatt a bátyám életét vesztette, egyike volt az erős katonáknak, akik egyben tartották a helyzetet, amikor a dühroham erőt vett rajtam és semmi másra nem voltam képes, csak artikulálatlanul üvölteni és az ellennek akartam rohanni, akik túlerőben voltak.
Fogalmazhatunk úgy is, hogy Crash mentette meg az életemet. Lefogott és visszarángatott a hajóra, ami szép teljesítmény annak tekintetében, hogy ha én megindulok, nehezen tudna bárki is megállítani.
Nehezen sikerült beszerveznem a Jola csapatába, de amint beadta a derekát, tökéletes láncszemnek bizonyult.
Az ajtaja melletti panelen jelzem, hogy megérkeztem és az ajtó hamarosan tárul előttem. Vigyorogva lépek be, most félreteszem a komolyságot és nyújtom kezemet, hogy belecsaphasson.
Helyet foglalok, ha nem zavarja, bár elképzelni sem tudnám róla, hogy ilyesmiért megszóljon, sőt, inkább kapálózva mutogatná, hol foglalhatok helyet.
- Remélem nem zavarlak meg semmiben, barátom - A fedélzeten általában, ha mindenki egy helyen tartózkodik akkor randján szólítok mindenkit. De olyan tisztet is, akit nem ismerek igazán. Dobrik azelőtt lett a barátom, hogy kollégákká avanzsáltunk volna és így nem pazarolom perceinket a formalitásokra. Crash az egyik szemem, ráadásul a jobbik szemem is aki képes tanáccsal ellátni, ha úgy gondolja, porszem kerül a gépezetbe. Én sem lehetek mindig ott, mindenhol... mondjuk ez neki valamiért sikerül.
- Mondj valami bíztatót Crash. Hogy állunk? - Tudja, hogy a bolygóra gondolok, ami felé közeledünk. Azt hiszem rajta kívül még a húgom véleményét kérném ki. Egy ideje már térképezzük a kislányt és az adatok bíztatóak. Az ismeretlen életformákkal gyűlhet meg a bajunk és bár nem először csináljuk, mindenki látta az Alien filmeket, még az is, aki sosem élt a Föld nevű bolygón, ahogyan én sem. Amennyire elcsépelt az egész koncepció, annyira igazzá válhat és nekünk, férfi katonáknak a feladatunk a csapat védelme, még pedig bármi áron. Bizakodó vagyok és nem is pusztán helyzetjelentést kérek most tőle, a leírt adatokkal tisztában vagyok. Inkább a megérzéseit szeretném, ha szavakba öntené.

Az URS Jola kapitánya

Karakterlap :
Titulus :
Captain of the URS Jola
Mentális erõ :
58
Képességpontok :
53

#3•• TémanyitásTárgy: Re: Ethan 'Crash' Dobrik kabinja   Hétf. Feb. 26, 2018 4:58 pm

Az ágyamon félig ülve, és félig fekve nézem a szemközti falra vetített képet, és azon a legutóbbi terepgyakorlati szimuláció visszajátszását. Ezúttal nosztalgikus hangulatban voltam, így közkatonáinknak a galaktikus birodalom elit rohamosztagosaival kellett megküzdenie, igaz annak egy olyan különítményével, ami tudott is célozni. Puszta kedvességből arról is gondolkodtam, hogy a páncéljuk ellenállóbb legyen a legtöbb fegyverünkkel szemben, mint a műanyag, amiből látszólag készültek, így aztán nem csoda, hogy a csapat mesterlövészén kívül senki sem úszta meg élve a szimulációs gyakorlatot. Ő viszont jellemzően csökönyös, így ha félholtan is, de végül teljesítette a feladatot.
A citromos nyalókámnak csak a pálcikája lóg ki a számból már rég, amikor halk pittyegés jelzi, hogy vendégem van. Az első reakcióm az lenne, hogy kíméletesen közlöm egy szöveges üzenetben a kint állóval azt, hogy meghaltam, és nem szándékozom feltámadni az eltávom végéig, de mikor látom, hogy ki az, inkább egy ujjmozdulattal feltárom előtte az ajtómat.
-Dehogy zavarsz, bújj be.
Lehajolok, és a hatos csomag sörömből megmaradt négy üveg egyikét átpasszolom a kapitánynak, ha pedig elkapta, előveszek egyet magamnak is, és miután azt felbontottam, koccintok vele egyet, aztán meghúzom a műanyag üveget, és mint mindig, most is enyhén grimaszolva üdvözlöm a borzasztóan keserű ízt, ami az édesség után még inkább üt.
-Valami biztatót...egész biztos, hogy ide akartál jönni Alex? - Kérdem felvont szemöldökkel, tekintve, hogy engem inkább a cinizmusomért szeretnek, meg a rossz vicceimért...vagy legalábbis azokról vagyok híres.
-De amúgy, az iskola jelentést küldött arról, hogy a fiaink rajzfilmeket játszattak le az oktatógéppel szóval...úgy tűnik jóban vannak, és legalább az informatika órán odafigyeltek, ha csak addig is, hogy kell megkerülni a rendszert.
Természetesen tudom, miért volt csöndesebb, és sztoikusabb a szokásosnál is, legalábbis amit amennyire nekünk engedte, hogy lássuk. A drága doktornővel hosszas beszélgetéseink voltak a témával kapcsolatban. Imádni való asszony, komolyan.
-Na jó, te is tudod, hogy utálok kertelni, szóval, jól kitolt mindkettőnkkel a húgod mi? - Igen, más talán finomabban közelítette volna meg ezt a témát, de lássuk be...az nem az én stílusom lenne. Egyébként is visszafogom magam. Eredetileg arra gondoltam, hogy elárulom neki, úszógumit vettem neki a szülinapjára.

Az URS Jola kapitánya

Titulus :
Captain Crash
Mentális erõ :
222
Képességpontok :
182

#4•• TémanyitásTárgy: Re: Ethan 'Crash' Dobrik kabinja   Kedd Jún. 12, 2018 1:44 pm

szabad játéktér

Alfa és Omega

Titulus :
☆ admiral ☆
Mentális erõ :
361
Képességpontok :
300

#5•• TémanyitásTárgy: Re: Ethan 'Crash' Dobrik kabinja   

Ajánlott tartalom