Volentis 142
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 

 :: Idegen kultúrák :: Archívum :: Régi Játéktér :: A világűr :: Az URS Jola fedélzetén :: Lakó Fedélzet Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Jack Silver kabinja
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
Anonymous
Vendég
Vendég



#21Vas. Dec. 09, 2018 8:47 pm
+18
Hülye kérdés, tudom. Hisz én sem ismerem őt és úgy igazán még én sem tudom szeretni. Csupán vonzalmat érzek iránta vagy valami hasonlót, amit nem tudok megmagyarázni egyelőre. Ilyen rövidke idő után, hogyan is tudna szeretni valakit? Én sem tudok ilyen hamar beleszeretni.
Lecsúszik mellém és kioldja a melltartómat. Még zavartabban érzem magam, ez is annak tudható eb talán, hogy tényleg nem ismerjük annyira egymást. Ha őszintén szerelmes volnék belé, biztosan nem lennéék ilyen zavarban. Elveszi kezeimet a szemérmemről és a fejem fölé helyezi. Engedem. Érzem, amint keze  szemérmemről fölfele kúszik arcomra. A szemébe nézek mélyen. Ő pedig szabadkozva elenged. Értetlenül meredek körbe. Most mi van?
- Meg erőszakolsz? - ismétlem meg az utolsó szavait. Agyam kattog, azon amit mondott. Képes lenne rá? Magam elé meredek. Felugrik. Én pedig figyelem, hogy mit csinál. Akkor mégsem annyira szívtelen dög és állat, hogy megtegye ha nem akarom. Kivesz egy inget és elkezdi rám adni, mint egy tehetetlen kisgyerekre. Úgy tűnik nagyon hamar meg akar szabadulni a látványomtól, mert másképp nem tudna uralkodni magán. Vagy nem is tudom. Az emlékeimben csak az a csók jár, amint pár perccel ezelőtt tőle kaptam. Ajkaim még mindig érzik. Érezni akarom még egyszer.
Semmi gondolkodás nélkül ajkára tapadok ismét, hogy egy olyan csókot lophassak tőle, mint az előbb. De azért is, mert kíváncsi vagyok a reakciójára. Vajon mit fog lépni? Titkon azt is remélem, hogy visszacsókol, olyan szenvedélyesen, mint az előbb.
Vissza az elejére Go down
Jack Silver
Hozzászólás száma : 46
Jack Silver
Az URS Jola tisztje



#22Szer. Dec. 12, 2018 5:43 pm
18+

Isten látja a romlott lelkem én tényleg meg próbáltam. Kedves úri ember akartam lenni. De ez a csók nem hagy. Elveszi a lehetőségét annak, hogy tiszta fejel gondolkodjak. Nem lesz meg állás addig míg a magamévá nem teszem. Még akkor sem ha ő meg akarna állni. Ezért hivatkoztam az erőszakra. Meg ragadva szorosan simulok hozzá. És miközben hevesen csókolom el kezdem ki gombolni a saját ingemet. Mikor az ajkaink elválnak már ki gombolva hajítom a felsőm a sarokba és simulok az én csupasz felsőtestemmel az ő csupasz felső testéhez. Csókolgatom és játékosan harapdálom a nyakának ívét. Miközben a nadrágomban ágaskodó férfiasságom a szemérmének feszítem. Nem lehet kétsége mi vár rá. Újabb csókba kezdek vele és közben elkezdem meg oldani nadrágom. Mikor meg lazul a a ruha darab meg fogom a kezét és a nadrágomba vezetem. Az ujjait rá fonom a farkamra. - Az enyém vagy! -Jelentem ki határozottan ellentmondást nem tűrve.
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég



#23Vas. Dec. 16, 2018 10:02 pm
18+
Szorosan hozzám simul, érzem testének minden vonalát. A csókjai viszonozom és hasonló intenzitással csókolom vissza, mint ahogyan ő csókol. Amikor elválik ajkamtól, szemem akaratlanul is felső testére. Milyen izmos. Nem is olyan rossz ahhoz képest, hogy idősebb, mint én. Nem tudom mi mondatja ezt velem, de különös érzés.
Újra közelebb jön hozzám, és ajkaink ismét összeforrnak, de már nyelvemmel is megpróbálok rásegíteni erre, mint ahogyan ő tette anno. Megérzem szemérmemnél kemény férfiasságát. Sóhajtanom kell. Érdekes érzés. Megrezzenek belé. Kissé megijedek tőle, olyan... olyan nagy... vagy mi. Hirtelen kioldja nadrágját, miközben forrón csókol engem. Kezemet lassan a farkára vezeti, ujjaimat ráhelyezve arra. Ösztönösen kezdem mozgatni kezemet rajta, felcsigáz,a hogyan kezemben tarthatom. Jó formán nem is figyelek mondatára, fel le járatom kezemet férfiasságán, néha kissé megszorítva azt. Félek is meg nem is ettől az éjszakától. De ő elveszi az eszem annyira, hogy nem is jut időm ezen filozni.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom



Vissza az elejére Go down
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
Ugrás:
^
ˇ