Belépés
csatlakozz be a játékba!
Neved:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Walkie Talkie
a fórum kommunikációs csatornája

Galaktikus feljegyzések
legújabb hősi eposzaink

Today at 12:40 pm
Oscar Pavell lakosztálya

Today at 7:37 am
Út a hegy belsejébe

Today at 7:26 am
Simon lakrésze

Yesterday at 9:44 pm
Parancsnoki híd

Yesterday at 9:36 pm
Jack Silver

Yesterday at 1:12 pm
Töltőállomás

Vas. Jún. 17, 2018 10:52 pm
Silhouette FRPG
Vendég

Vas. Jún. 17, 2018 7:37 pm
Freya Peterson Parancsnok

Vas. Jún. 17, 2018 11:12 am
Elkészültem!

Vas. Jún. 17, 2018 11:09 am
Dr. Michail Debrekov

Statisztika
so many stars shining in the sky

Kasztok Nők ♀ Férfiak ♂
Föld eleműek 1 2
Víz eleműek - -
Tűz eleműek 1 1
Levegő eleműek 3 1
Emberek 1 1
Telepesek - -
Katonaság - 1
Flotta 6 4
Consilium - 3
Lázadók 3 -
Összesen 15 13

Stars can't shine
without darkness

Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 3 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Freya Peterson, Niara, Oscar Pavell

A legtöbb felhasználó (23 fő) Kedd Jan. 02, 2018 2:01 pm-kor volt itt.

Share | 

Gwaewen & Raven

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
 #1•• TémanyitásTárgy: Gwaewen & Raven   Kedd Jan. 23, 2018 7:04 am

Gwaewen & Raven

*Nem jártam túl sokszor az Ocanon, tekintve, hogy olyan körülményes az odajutás. Szabályok, hajóhiány, idő. Utóbbiból elég kevés van, mivel a legtöbbet a bolygótól és a Volentistől távol töltjük. Nem meglepő, hogy amikor alkalmam nyílt körülnézni, még aludni is elfelejtettem. Frissen és fitten voltam talpon úgy negyvennyolc órát és észre sem vettem az idő múlását, most azonban, hogy vége a kalandozásnak, a leeresztett lufi szindrómában szenvedek, ergo alig látok ki a fejemből. Már nincs miért ébren maradni, csak menjünk haza, s ahogy belépek a kabinom ajtaján, az ágyra dőlök és már alszom is. Az is lehet, hogy az ágyig sem érek el, de ez sem szokatlan. Épp csak annyi erőm van, hogy bekapjak néhány falatot a zsákomon ülve, míg a lift a kívánt szintre visz. Már csukódna az ajtó, mikor belép egy lány. Még felmerül bennem a gondolat, miszerint az illető számomra ismeretlen és ráadásul fura is ahogy két kézzel tapogatózik, de a miértek és a gyanú, már nem bontakoznak ki. Talán még azt sem venném észre, hogy el sem indulunk az ajtó csukódása után, ha nem sülne ki látványos tűzijátékkal az irányító panel. A szendvics megáll a szám felé útközben, nézem a lányt aki talán megsérült, érzem a csípős füstszagot abból a felhőből ami épp felszállni készül. És nem értem. Álmodom? Máris elaludtam? Különben hogyan történhetne meg mindez? Felpattanok – ez a valóságban úgy néz ki, hogy lustán feltornázom magam a zsákomról – előre lépek és a kezemet a lány vállára teszem.* -Te mégis mit csinálsz? És ki vagy? *Az biztos, hogy nem láttam még, a ruhájából ítélve ocantisi, tehát semmi keresnivalója nincs a hajón. Mégis itt van és össze-vissza tapogat mindent. Az, hogy megsérült, számomra másodlagos, inkább elterelem a panel közeléből, nehogy még valamit megsüssön. Azt sem értem hogyan sütötte ki azt ami már füstös. Szimpla tapogatózással az nem megy. Na biztos az a fene nagy képesség amivel ezek születnek. *-Ne_nyúlj_semmihez_! Csessze meg! *Utóbbi szitok már a látványnak szól, amit tutira nem fogok helyben megcsinálni, beragadtunk.*

Az URS Arkan tisztje

Karakterlap :
Titulus :
Flotta, Tizedes (Planetológia)
Mentális erõ :
45
Képességpontok :
33

Felhasználó profiljának megtekintése
Vissza az elejére Go down

Gwaewen & Raven

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére