Belépés
csatlakozz be a játékba!
Neved:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Walkie Talkie
a fórum kommunikációs csatornája

Galaktikus feljegyzések
legújabb hősi eposzaink

Yesterday at 5:04 pm
Örvény vízesés - Rang Oázis

Kedd Aug. 14, 2018 3:47 pm
Az óceán partjain

Kedd Aug. 14, 2018 2:32 pm
Edzõterem

Kedd Aug. 14, 2018 1:16 pm
Kilátóterasz

Hétf. Aug. 13, 2018 10:30 pm
Istállók

Vas. Aug. 12, 2018 8:26 pm
Sürgősségi ellátó

Vas. Aug. 12, 2018 2:49 am
Arhkax kunyhója

Szomb. Aug. 11, 2018 8:55 pm
Út a hegy belsejébe

Szer. Aug. 08, 2018 11:10 pm
Readash Tanyája

Kedd Aug. 07, 2018 11:44 pm
ZETA II Kutatóállomás

Statisztika
so many stars shining in the sky

Kasztok Nők ♀ Férfiak ♂
Föld eleműek 2 1
Víz eleműek - -
Tűz eleműek - 1
Levegő eleműek 3 1
Emberek 0 2
Telepesek 1 1
Katonaság 1 1
Flotta 6 5
Consilium - 3
Lázadók 3 1
Összesen 16 16

Stars can't shine
without darkness

Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Dwaiia

A legtöbb felhasználó (23 fő) Kedd Jan. 02, 2018 2:01 pm-kor volt itt.

Share | 

Szimulációs szoba

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
 #1•• TémanyitásTárgy: Szimulációs szoba   Vas. Jan. 28, 2018 5:25 pm

☆ Fejlett technológia segíti a repülési gyakorlatok, a hajó meghibásodásának és egyéb beprogramozott szimulációknak az eljátszását, a gyakorlását.

Alfa és Omega

Titulus :
☆ admiral ☆
Mentális erõ :
361
Képességpontok :
300

Felhasználó profiljának megtekintése
Vissza az elejére Go down
 #2•• TémanyitásTárgy: Re: Szimulációs szoba   Hétf. Jan. 29, 2018 9:23 am

Apollo & Katrina
Words mean nothing when your actions contradict
- Messier 64 csillagrendszer szimulációja. Start - hallom saját magam rideg és zord hangját. Az emberek azt hinnék, hogy mily könnyű és egyszerű irányítani egy hajót, igaz? Áramvonalas mozgásával az Arkan messze felülmúl minden más hajót - egyelőre. Ám a csillagközi rendszerekben nem olyan egyszerű a közlekedés.
A folyamatos meteorzáporokon kívül ügyelnünk kell arra a bolygók gravitációjának vonzására, de olykor a holdjaikéra is.
- Apolló készen áll? - kérdezem az előttem ülő kormányos férfit. A kettőnk összehangolt munkáján sok minden függ. Vannak oly dolgok melyeket én nem veszek észre, vannak melyeket ő. Folyamatos kommunikálásunk a hídon életmentő lehet. Most ez csak egy szimuláció. Az üres terembe most leoltódik a villany, előttünk elhelyezett panelokon felvillannak a gombok kékes színei. Körülöttünk megjelenik a Messier 64 csillagrenszer tökéletes mása. A program, mely ezt irányítja lemásolja azon adatokat, melyeket eddig szereztünk az adott térségről.
- Úti célunk a peremvidék - tudatom a kormányossal, rövid parancsos hanggal. Vele szemben hasonlót csak a hídon ejtek meg, egyéb esetben tiszteletben tartom, hogy feljebb valóm.  Ha igazak Valeria szavai, akkor vissza kell térnünk oda. Akkor azért nem kockáztattuk meg, mert túl veszélyes volt. Először inkább itt próbálnánk ki magunkat a rázós út előtt, mint élesben. Még akkor is, ha tudom, hogy éles gyakorlatban mindent sokkal komolyabban veszünk. Legalább is a férfi előttem.
- Mily jeleket észlel, Apolló? - kérdezem, ezúttal tőle. csak ketten vagyunk, nincs más, kitől megtehetném. Meglehet, hogy ezt a gyakorlatot is félvállról veszi, mint oly sok mindent. Megszoktam már stílusát, még ha már megszoktam. Legtöbbször csak elengedem fülem mellett bohókás jellemét, megjegyzéseit. Nehezen fog rajtam, ritkán csal arcomra őszinte mosolyt. Legfeljebb a gúnyosabb fajtából ajándékozom meg.
Mindazonáltal én ezt komolyan veszem most. A Messier 64 az eddigi ismert legveszélyesebb csillagrendszer. Az egyik bolygó vonzása rosszabb, mint a másik ha nem figyelünk oda a gravitáció nekicsap minket egy meteornak, vagy egy nagyobb égitestnek.
Mikor felkértem, hogy jöjjön velem ide, nem említettem neki Valeria lehetséges felfedezését. Nem tudom, hogy mennyien tudnak róla, így vaktában tapogatózhat, hogy miért is pont ezt a rendszert vettük célba. Hiszen pont az ellentétes irányba haladunk.

it is the courage to continue that counts

Az URS Arkan tisztje

Mentális erõ :
280
Képességpontok :
262

Felhasználó profiljának megtekintése
Vissza az elejére Go down
 #3•• TémanyitásTárgy: Re: Szimulációs szoba   Kedd Jún. 12, 2018 1:43 pm

szabad játéktér

Alfa és Omega

Titulus :