Belépés
csatlakozz be a játékba!
Neved:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Walkie Talkie
a fórum kommunikációs csatornája

Galaktikus feljegyzések
legújabb hősi eposzaink

Today at 12:40 pm
Oscar Pavell lakosztálya

Today at 7:37 am
Út a hegy belsejébe

Today at 7:26 am
Simon lakrésze

Yesterday at 9:44 pm
Parancsnoki híd

Yesterday at 9:36 pm
Jack Silver

Yesterday at 1:12 pm
Töltőállomás

Vas. Jún. 17, 2018 10:52 pm
Silhouette FRPG
Vendég

Vas. Jún. 17, 2018 7:37 pm
Freya Peterson Parancsnok

Vas. Jún. 17, 2018 11:12 am
Elkészültem!

Vas. Jún. 17, 2018 11:09 am
Dr. Michail Debrekov

Statisztika
so many stars shining in the sky

Kasztok Nők ♀ Férfiak ♂
Föld eleműek 1 2
Víz eleműek - -
Tűz eleműek 1 1
Levegő eleműek 3 1
Emberek 1 1
Telepesek - -
Katonaság - 1
Flotta 6 4
Consilium - 3
Lázadók 3 -
Összesen 15 13

Stars can't shine
without darkness

Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 3 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Freya Peterson, Niara, Oscar Pavell

A legtöbb felhasználó (23 fő) Kedd Jan. 02, 2018 2:01 pm-kor volt itt.

Share | 

A Consilium asszonyáldozatai

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
 #1•• TémanyitásTárgy: A Consilium asszonyáldozatai   Hétf. Feb. 12, 2018 12:15 pm

Dwaiia

Az esetek többségében tartom magam ahhoz, hogy a parancs, az parancs, amit teljesítenem kell, a gyermekeim érdekében is. Látni akarom őket, magam mellett tudni, megölelni, de ha egyszer ellenkezem, tartok attól, hogy örökre elveszítem ennek lehetőségét. Az évek alatt most először gondolom azt, hogy talán még számomra is van határ.
Rezzenéstelen arccal olvasom végig újra az utasításokat, aminek hála tönkretehetem egy másik nő életét. A Consilium mindent akar és meg is szerez, ha ahhoz van kedve, főleg, ha csupán egy életről van szó. Ezúttal egy ocantiséról, akikkel még ha nem is állnánk meg nem támadási egyezmény alatt, akkor is könnyedén kirobbanhatna egy háború, ha ez kitudódik. Mindenkit magával sodorna a pusztítás, még talán magát a bolygót is. Az a szerencsétlen lány pedig áldozata lenne mindennek. Egy ostoba kísérletnek, amely még ha gyermeket is szül, közel sem biztos, hogy a várt eredmény produkálja. Arról nem is beszélve, hogy valószínűleg mindez egy odafent unatkozó, kéjsóvár férfi vágya, nem több. A többi már csupán körítés, hogy mások által elfogadhatóvá tegyék a döntést. Az első ember-ocantis gyerek. Mi lenne belőle? Őt is elvennék az anyjától, hogy saját másukra nevelhessék fel? Túl sok a kérdés, kevés a válasz és úgy sejtem, egyikre sem kapnék konkrét feleletet. A parancs, az parancs! Nem szabad sokat gondolkoznom rajta.
Félig megüresedett vizes palackom visszateszem táskámba. Fegyverem újra kezembe fogva állok fel egy nagy fa alatt elfoglalt helyemről. Ebből a pozícióból kisebb volt az esélye annak, hogy valami, vagy valaki olyan irányból támad, amit nem látok. Ennek azonban vége. Amint megteszek néhány lépést, újfent teljesen fedezék nélkül maradok, ezért a legkisebb neszre is reflexszerűen reagálok. Nem jártam még eleget az Ocan erdeiben ahhoz, hogy meg tudjam különböztetni, mikor számíthatok veszélyre és mikor nem.

A Volentis katonája

Mentális erõ :
16
Képességpontok :
12

Felhasználó profiljának megtekintése
Vissza az elejére Go down

A Consilium asszonyáldozatai

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal