Belépés
csatlakozz be a játékba!
Neved:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Walkie Talkie
a fórum kommunikációs csatornája

Galaktikus feljegyzések
legújabb hősi eposzaink

Statisztika
so many stars shining in the sky

Kasztok Nők ♀ Férfiak ♂
Föld eleműek 2 1
Víz eleműek - -
Tűz eleműek - 1
Levegő eleműek 3 1
Emberek 1 2
Telepesek 1 1
Katonaság 1 1
Flotta 10 9
Consilium - 2
Lázadók 3 1
Összesen 21 19

Stars can't shine
without darkness

Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (23 fő) Kedd Jan. 02, 2018 2:01 pm-kor volt itt.

Share | 

Bruce & Raven

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
 #1•• TémanyitásTárgy: Bruce & Raven   Hétf. Feb. 19, 2018 3:08 pm

Bruce & Raven

*Nem mondanám, hogy nem izgultam magam halálra egész nap, mert nem lenne igaz. Épp csak az ok volt más, mint amit a környezetem elképzelt. Így még egész élethű is volt a folyton enyhe pírral színezett arcom és a látható idegességem. Utóbbi meg is maradt még akkor is, mikor már kettesben voltunk a szüleim volentisi otthonában. Kettesben! Mert ők magunkra hagytak minket, hogy ne zavarjanak. A frász attól kerülgetett, hogy le ne bukjunk. Figyelnem kellett már az első perctől kezdve minden szavamra, s bár az anyám is hasonló nézeteket vallott a rendszerről mint én, még neki sem mertem elmondani milyen kapcsolat van Bruce és köztem. Egyelőre, és Bruce miatt. Az, hogy velem mit tennének, ha kiderülne a turpisság, nem nagyon érdekelt, ha ledobnak az Ocanra, legalább szabad leszek és nem kételkedtem abban, hogy túlélném. Ám odalent nem sokat tudok tenni rendszerbomlasztás terén. A kérvény beadása után sokszor találkoztunk a miheztartás végett, egy ilyen alkalommal mesélte el mi történt a felettesével és, hogy ez az esemény adott neki bátorságot ahhoz, hogy ajánlatot tegyen. Én meg ezért tartottam meg a titkot, ami immár a kettőnké volt. *-Nászéjszaka. Régen szép lehetett, az elnevezés is kellemesen hangzik. *Mára viszont degradálódott, személytelenné vált, elvették minden szépségét. Ahogy becsukódott mögöttünk az ajtó ledobtam magam egy fotelba és megengedtem magamnak, hogy végre lenyugodjak és lazítsak. Az egész esküvőt vég nélküli macerának tartottam. *-Szerinted figyelnek minket? Úgy értem lehetségesnek tartod, hogy még a szüleim tudta nélkül is kamerákat tettek be a hálóba? *Mindenesetre holnap kiderül. Ha értünk jönnek, akkor igen, ha két nap múlva gond nélkül felszállhatunk az Arkanra, akkor minden oké. Nem tudom, hogy Bruce hogy élte meg mindezt, csak azt éreztem felőle amit én is. Feszültséget. *-Sikerült megnyugodnod? *Az utóbbi időben, a találkozásaink során közel kerültünk egymáshoz, én hozzá biztosan. Megkedveltem és úgy éreztem törődnöm kell vele, másrészt szerettem a humorát és érdekelt ő hogyan érez. Ha nem lett volna meleg még bele is szerettem volna, mert irtó jó fej, de volt bennem tudat alatt az a gát ami ezt a részt elzárta tőle. Ránéztem és mosolyogtam, próbáltam enyhíteni az idegességet benne és magamban is, bár én olyan voltam mint egy víztaszító anyag, gyorsan lepergett rólam bármi. Amivel nem volt dolgom, azt konkrétan leszartam és már mentem is tovább. Ez jellemezte javarészt az életemet és ebből Bruce is kapott némi ízelítőt, csak, hogy legyen miről mesélnie ha rólam kérdeznek a társai.*

Úgy sem kapsz el

Az URS Arkan tisztje

Karakterlap :
Titulus :
Flotta, Tizedes (Planetológia)
Hozzászólás száma :
124

Felhasználó profiljának megtekintése
Vissza az elejére Go down

Bruce & Raven

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal