Volentis 142
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 

 :: Idegen kultúrák :: Archívum :: Archiváltak hirdetései Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Nemwh
Anonymous
Vendég
Vendég



#1Hétf. Jún. 04, 2018 6:57 pm
Nemwh
Ansel Elgort - 26 - szabad

Ismeretségünk a kamaszkorból ered. Te vagy az én belső köröm levegő elemű tagja.
Mindjárt kezdeném azzal, hogy ártatlannak mutatod magad. Olyan szép szavakkal tudsz hízelegni másoknak, hogy azt már tanítani kellene. A gyermeki arcodhoz személyiséged egyáltalán nem passzol, s ezt te kifejezetten szereted kihasználni.
Szereted az emberekbe beleültetni eszméidet és gondolataidat, s mindezt úgy teszed, hogy közben ők azt higgyék egy-egy ostobaság a saját ötletük volt. Mondhatnám, hogy manipulatív vagy, amit egyáltalán nem szégyellsz.
Kapcsolatunk nem indult felhőtlenül. Nálam is bepróbálkoztál, már nem szerelmi téren, hanem, hogy megvezess. Szerencsétlenségedre én már hallottam rólad, s fel voltam készülve az aljas kis játszmádra. Így te koppantál, s ez indította el az utat melyen járunk. Gyakorta szívatjuk meg egymást, kifejezetten szeretünk együtt bajba kerülni. Én nem igazán jövök ki a férfiakkal, sőt kifejezetten rühellem őket, viszont te egyike vagy azon kettőnek, kit nagyon is sokra tartok.

Nem kifejezetten szereted a szabályokat, attól meg a hideg is ráz, hogyha be akarnak korlátozni. Szoros kapcsolat van közöttünk, s mellettünk van még egy szép szál legény, s egy leányka is. Így van meg a négy elem, akik néha harcolnak egymással, de az esetek többségében mégis kiegészítik egymást.

Foglalkozásodat eldöntheted, s azt sem szabnám meg, hogy milyenek nálatok a családi viszonyok. Szeretném, ha a karakter meg tudna állni a saját lábán. Tyriának az életében egy fontos személy lenne.. Ezért kérlek szépen csak akkor hozd őt, ha tényleg komolyan gondolod.
Az elemhez ragaszkodom, a névhez és az avatárhoz nem, de kérlek mielőtt önállóan döntenél írj nekem egy üzenetet.



We've come too far to give up who we are
All ends with beginnings

Vissza az elejére Go down
1 / 1 oldal
Ugrás:
^
ˇ