Belépés
csatlakozz be a játékba!
Neved:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Walkie Talkie
a fórum kommunikációs csatornája

Galaktikus feljegyzések
legújabb hősi eposzaink

Today at 11:31 am
Viharsziget

Yesterday at 5:52 pm
Simon lakrésze

Kedd Okt. 16, 2018 6:59 pm
Sabrina & Markus

Kedd Okt. 16, 2018 7:37 am
SR-29 Aszteroidatörő sikló. A Rasa Rendszer meteor övében sodródva.

Vas. Okt. 14, 2018 7:13 am
Töltőállomás

Szomb. Okt. 13, 2018 9:04 pm
Selyna Silver

Csüt. Okt. 11, 2018 8:02 pm
Sürgősségi ellátó

Csüt. Okt. 11, 2018 6:10 pm
Lezártam a játékom!

Csüt. Okt. 11, 2018 5:09 pm
Orvosi vizsgáló

Csüt. Okt. 11, 2018 2:16 pm
Hangár

Statisztika
so many stars shining in the sky

Kasztok Nők ♀ Férfiak ♂
Föld eleműek 2 1
Víz eleműek - -
Tűz eleműek - 1
Levegő eleműek 3 1
Emberek 0 2
Telepesek 1 1
Katonaság 1 1
Flotta 7 5
Consilium - 3
Lázadók 3 1
Összesen 17 16

Stars can't shine
without darkness

Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (23 fő) Kedd Jan. 02, 2018 2:01 pm-kor volt itt.

Share | 

Dr. Lavignon rendelője

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
 #1•• TémanyitásTárgy: Dr. Lavignon rendelője    Szer. Jún. 27, 2018 8:37 pm

...

Alfa és Omega

Titulus :
☆ admiral ☆
Mentális erõ :
370
Képességpontok :
303

Felhasználó profiljának megtekintése
Vissza az elejére Go down
 #2•• TémanyitásTárgy: Re: Dr. Lavignon rendelője    Szer. Jún. 27, 2018 10:05 pm

A kivizsgálás
Bernard & Freya
Mikor közölték velem a rossz hírt elsőként azt hittem, hogy csak poénkodnak velem, de végül megmutatták az anyagokat és rá kellett jönnöm, hogy nem vicc. Tényleg lezuhant a siklója és tényleg nem kaptak jelet tőle. Nem tudják megmondani biztosra, hogy meghalt, de nagy az esély rá. Különben sincs lehetőségük megvizsgálni, mert nem biztonságos… Sokáig nem tudtam ezzel egyetérteni, megérteni az okokat, de ma már elfogadtam és tudom, hogy valóban helyesen cselekedtek, még ha nem is tetszett nekem a dolog.
Bíztam benne, hogy férjem eltűnése után nem azonnal fognak egy új férjet a nyakamba varrni. Nagy örömömre ez így is történt. A mai napig nem próbálkoztak ilyesmivel, amiét nagyon is hálás vagyok. Nehezemre esne. Persze tudom, hogy elkerülhetetlen, de bízom benne, hogy egy kis beleszólásom azért majd nekem is lehet.
Ezért is ér kissé meglepetésként a levél a consiliumtól. Na jó, annyira azért nem lep meg, hisz ideje lenne újra férjhez mennem. Gyereket kell szülnöm, hisz eddig nem jártam sikerrel. Gondolom tudni akarják, hogy egyáltalán még használható vagyok e erre a célra. Mondjuk az tényleg meglep, hogy maga a Comsilium akar kivizsgálni engem. Azt gondolják, hogy lefizettem a dokimat? Ha így lenne azt kértem volna tőle, hogy mondja meddő vagyok.
Félreértés ne essék. Örülnék egy vagy akár két gyereknek is, de nem egyedül. Nem akarok olyan férjet magam mellé, aki megalázónak tartja a gyereknevelést.
A Kapitánynak azonnal jelzem, hogy randevúm van Dr. Lavignonnal. Nem repes a boldogságtól, amit megértek. Még sok szerencsét is kíván nekem. Tisztában van a helyzetemmel és azt hiszem ő is fél attól, hogy milyen férjet választanak mellém. Félreértés ne essék, nem várom a szőke herceget fehér lovon. Nekem csak annyi az igényem, hogy meglegyen a kölcsönös tisztelet. Ez csak nem olyan hatalmas kérés.
Kissé félve, idegesen kopogtatok az ajtaján. Nem egy ilyen kivizsgáláson voltam, így sejtem, hogy miket fog velem művelni. Nem is ezzel van a bajom. Inkább a  végeredménnyel. Ha engedélyt ad belépek az ajtón és köszöntöm őt.
-Jó napot Dr. Lavignon. Peterson Parancsnok. Megkaptam az üzenetét.-Bemutatáskor illedelmesen felé nyújtom a kezem.

"A világot élvezni kell, nem pedig félni tőle."

Az URS Jola tisztje

Karakterlap :
Titulus :
Parancsnok
Mentális erõ :
73
Képességpontok :
65

Felhasználó profiljának megtekintése
Vissza az elejére Go down

Dr. Lavignon rendelője