Belépés
csatlakozz be a játékba!
Neved:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Walkie Talkie
a fórum kommunikációs csatornája

Galaktikus feljegyzések
legújabb hősi eposzaink

Statisztika
so many stars shining in the sky

Kasztok Nők ♀ Férfiak ♂
Föld eleműek 2 2
Víz eleműek - -
Tűz eleműek 1 2
Levegő eleműek 3 1
Emberek 1 2
Telepesek 1 1
Katonaság 1 1
Flotta 5 5
Consilium - 3
Lázadók 3 1
Összesen 17 18

Stars can't shine
without darkness

Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 3 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Bruce Rockwood, Readash, Sabrina Steele

A legtöbb felhasználó (23 fő) Kedd Jan. 02, 2018 2:01 pm-kor volt itt.

Share | 

Readash Tanyája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
 #1•• TémanyitásTárgy: Readash Tanyája   Szer. Júl. 11, 2018 10:09 pm

...

Alfa és Omega

Titulus :
☆ admiral ☆
Mentális erõ :
352
Képességpontok :
294

Felhasználó profiljának megtekintése
Vissza az elejére Go down
 #2•• TémanyitásTárgy: Re: Readash Tanyája   Szer. Júl. 11, 2018 10:17 pm

Sabrina & Readash
Nothing is true...

Igazából nem tudok semmit sem kivenni a szerkezetéből, mármint az ő írásmódjukból, viszont a hátasomra Onixra irányítja, nem áll ki belőle semmi , nem szúrkálja, akkor talán nem bántja nem? Hozzá se kell érinteni és máris olvas dolgokat? A válla fölött áthajolok és figyelem a szerkezetet, nekem egyáltalán nem tűnik hasznosnak, még csak kitörölni se tudom vele magam, mert elég szögletes és túl kemény… mindegy.  A kezembe veszem a gyeplőt és  csapok vele egy finomat, majd elindul a kocsi, olyan utakon megyünk amit már jobban jártunk, kevesebb a veszély. Ahogy haladunk a tanyámhoz egyre közelebb jelennek meg a kedvesebb állatok hangjai, a háztájiak, és egy kis föld út vezet a házamhoz. Fából készült, gangos, az alsó szinten van a nappalim a kandallóval, és a konyhám, ez szinte egybe is nyílik, ezen a szinten van a fürdőm is, az emeleten pedig a hálóm, és még néhány vendégszoba, mind fent foglal helyet, így az alap terület odalent is elég nagy. Hiába ha vendégségbe jön a család, akkor helyet kell adjak nekik is. A háztól külön egy kisebb épület, és távolabb pedig a jószágok épülete látható, vannak békésebb füvet legelésző állataim is,azokat egy karámmal zártam el. Onixhoz hasonló hátasom még kettő van, ők külön helyet kapnak, zártabbat a többitől. A pajtához hajtok, ott lepattanok a kocsiról és intek a nőnek, hogy szálljon le és álljon meg egy helybe, nem akarom, hogy elcsászkáljon. Remélem nem megy sehova, addig kikötöm Onixot, és bevezetem a helyére, adok neki enni, és a többieknek is , mindegyik külön vályúból eszik. Így a friss dög letudva. A kocsiról lepakolok néhány holmit és a pajta ajtaja mellé állítom, aztán így a könnyebb rakománnyal, visszanavigálok a ház felé vele, az ember nő meg se tudná mozdítani, de nekem nem nagy munka. Ezen már csak a házba való holmik maradtak, új ruhák nekem, huzatok az ágyneműkre, Nem adtam el néhány szőrös holmit, ezek takarózni jók lesznek a hidegebb időszakra, remélem velemtart ez a nő. Így hátra pillantok a vállam felett. Elgondolkodva ráncolom a homlokom, végül sóhajtva előre megyek a házba, rá érek lepakolni. Megmutatom neki a földszinti fürdőt, dézsa van, hatalmas, mert nem kis ember vagyok és ha tehetem szeretek fürdeni, hosszasan, kívülről egy kemencében lehet alágyújtani, és jó sokáig meleg a víz, rá pillantok, kelleni fog neki is egy törölköző. Majd később hozok le, de rámutatok a feketére az akasztón, majd magamra, jelezve hogy az az enyém. Ezután intek újra hogy kövessen, és felvezetem az emeletre, a velem szemben levő szobát fogja megkapni, be is nyitok, egyszerű ágy, fa keretes,  aztán ablak, ami a szántásra néz. Intek hogy ide bemehet, majd magára hagyom, és lemegyek a földszintre, hogy berámoljam a házba a szekérről a holmikat.

Waiting all night

Ocantis harcos

Karakterlap :

Only wing in winds
Titulus :
Hidden Blade
Mentális erõ :
16
Képességpontok :
9

#3•• TémanyitásTárgy: Re: Readash Tanyája   Today at 9:41 pm

Sabrina & Readash

Szemem sarkából látom azért, hogy figyel, ahogy vizsgálni kezdem az állatát. Nem is teszek semmilyen támadó mozdulatot, egyszerűen csak olvasom, ami megjelenik róla a képernyőn. Kíváncsian néz rá a szerkezetre, de persze semmit nem ért belőle. Nem csodálom. Én se értek -még- semmit az ocantis nyelvből, vagy írásból. Miután átolvastam a kellő dolgokat, eltettem a táskámba a cuccot és figyeltem, merre haladunk. A hegy felé mentünk. Vajon mi lehet arra? Némi zötykölődés és utazás után végül a hegy egy magasabb részére jutottunk. Rövid fű és folyamatos szél a társunk idefent, no meg rengeteg állat. Egy nagyobbacska háznál állunk meg, látok arrébb egy nagy karámot, kisebb házakat, ólakat. Amint megállunk, int, hogy szálljak le, én pedig megteszem. Ezután csak fél szemmel figyelek rá, mert a tekintetem lekötik a csupasz, csőrös madarak. Amint hátat fordít én már lépek is oda ezekhez a kurlogó lényekhez. Szinte körbe rajzanak, egy helyben ruganyoznak, ugrálnak, óriási szemükkel bámulnak fel rám. Egy-kettő meg is böködi a lábamat hosszú, ragacsos nyelvével. Persze ezeket is egyből elkezdem vizsgálgatni, majdnem ki is kapják a kezemből a fehér eszközt. Épp a többi lényt nézem a karám oldaláról, mikor megjelenik újra a férfi. Figyelem, ahogy pakolgat, meg ahogy a nehéz dolgokat hozza-viszi, mintha csak pehely lenne. Végül elindul a ház felé. Egy pillanatra elgondolkodom, hogy kint maradok, de ezek a békamadarak már szinte a lábamra ugrálnak, úgy hogy inkább gyorsan utána sietek. Hátra néz, megcsóválja a fejét, ahogy utánam kuruttyolnak a békatyúkok, majd végül belépünk a házba. Körbe vezet, én pedig azt kell hogy mondjam, hogy egész.. kényelmesnek tűnik. Leszámítva azt, hogy minden fából van, és nincs olyan puha ágy, mert habár van szalma, az azért szúr kicsit. Megmutatja a fürdőt, a törülközőm, és fent egy szobát. Mivel be int, gondolom ez lesz az enyém. Beljebb is lépek, körbe nézek. Hátra fordulok, mikor hallom a lépteit. Nem intett, hogy menjek utána, szóval gondolom itt hagy. Leteszem a táskám az asztalra, ami az ajtótól jobbra van a falnál. Kinézek az ablakon, megtapogatom az ágyat, aztán bele lesek a ládába. Üres. Jó! Ebben sok dolgot fogok tudni tárolni. Felkelek, és végül lesétálok az emeletről. Nincs a házban. Kilépek az ajtón, aztán figyelem, ahogy pakol. Nem igazán akarok láb alatt lenni, szóval visszasietek a szobámba, kipakolom a táskám és megnézem a törött eszközömet. Megpróbálom szétszerelni, megnézni, hogy mi a baja. Kellene hozzá egy mágnes.. csak az a baj, hogy az nem terem minden fán. Sőt... Halkan sóhajtok. Addig akkor papírra fogok írni. Szerencsére van egy füzetem és egy tollam. Azokat felkapva megyek le és lépek ki a házból, hogy aztán a békatyúkokat kezdjem tanulmányozni, lerajzolni és írni, amit megtudok velük kapcsolatban figyelni. Szerencsére nem nehéz, mert nem csak a férfit, de engem is körbe vesznek. Éhenkórászok. Megmosolyogtat a dolog, ahogy a fűbe leülve körém gyűlnek és karattyolnak.

Only I can change my life. No one can do it for me.

Törvényen kívüli

Karakterlap :
Mentális erõ :
17
Képességpontok :
12

#4•• TémanyitásTárgy: Re: Readash Tanyája   

Ajánlott tartalom

Readash Tanyája