Belépés
csatlakozz be a játékba!
Neved:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Walkie Talkie
a fórum kommunikációs csatornája

Galaktikus feljegyzések
legújabb hősi eposzaink

Statisztika
so many stars shining in the sky

Kasztok Nők ♀ Férfiak ♂
Föld eleműek 2 1
Víz eleműek - -
Tűz eleműek - 1
Levegő eleműek 3 1
Emberek 1 2
Telepesek 1 1
Katonaság 1 1
Flotta 10 13
Consilium - 2
Lázadók 3 1
Összesen 21 23

Stars can't shine
without darkness

Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (23 fő) Kedd Jan. 02, 2018 2:01 pm-kor volt itt.

Share | 

Jaina Darklighter kabinja

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
 #1•• TémanyitásTárgy: Jaina Darklighter kabinja   Szer. Aug. 01, 2018 9:06 pm

Alfa és Omega

Titulus :
☆ admiral ☆
Hozzászólás száma :
429

Felhasználó profiljának megtekintése
Vissza az elejére Go down
 #2•• TémanyitásTárgy: Re: Jaina Darklighter kabinja   Pént. Nov. 16, 2018 10:56 pm

A napokban szinte csak a laborban ültem, és dolgoztam a felfelé a beérkező eredményeket. Szerencsére sok helyen semmire nem akadtam, vagy derült fény. Nem szeretek rossz híreket közölni, bár ki szeret. Régen se ismertem olyat, most sem ismerek. A rossz hír hozóját régen is megkövezték most meg…
Ráadásul kicsit zavar, hogy a sok hivatalos munka mellett egy bizonyos mintát nem tudtam még megnézni, pedig az oldalamon lassan már lyuk nő. Minap meg is néztem az oldalamat, hogy át lehet e már látni rajtam, de nem. Szerencsére nem, de ettől nem jutottam közelebb ahhoz a mintához. Talán ma éjjel, de előtte még dolgom van.
A segédem most vagy összekavart valamit, vagy valakinek tényleg jó hírt viszek, bár azt nem tudom ,hogy ő annak fogja e gondolni. Úgy véltem jobb, ha felkeresem, és beszélek vele mielőtt leadnám a jelentést, illetve vittem is magammal ezt azt, hogy egy gyors tesztet elvégezzük, mert ha igaz, akkor nem biztos, hogy tovább maradhat a hajón.
A kis táskámmal a hálókörletek felé vettem az irányt, hogy beszéljek Jaina – val. Ha jól tudom jelenleg nem dolgozik, és a kabinjában van. Ez az egész, meg úgy fog tűnni, mintha szimplán csak meglátogatnám, így nem fogom bajba sem keverni, mert volt már olyan, hogy valakihez elmentem, és akik megláttak elterjesztettek valami rám hírt. Totál hibbantak, mert a rossz híreket mindig a rendelőben közlöm, vagy épp katonák hozzák elém a illetőt, meg a kapitány elé,de erről most szó sincs. Ráadásul azért Jaina-val többször is leültünk már beszélgetni, így tényleg nem keltek annyira feltűnést azzal, hogy megjelenek nála.
Becsengettem, már ha ezt a csipogó hangot lehet ,így nevezni.
- Elliana vagyok – szóltam bele a kijelzőbe, amikor válaszolt a „csengetésemre”.
- Beszélnünk kellene négyszemközt – súgtam neki, amikor kinyílt az ajtaja, és be is léptem azon nyomban. Talán udvariatlannak tűnhet a dolog,de még is lényeges, hogy még csak fültanúja se legyen ennek a beszélgetésnek.

Az URS Jola tisztje

Karakterlap :
Titulus :
Alhadnagy- hajóorvos
Hozzászólás száma :
59

#3•• TémanyitásTárgy: Re: Jaina Darklighter kabinja   Hétf. Nov. 19, 2018 4:38 pm

Már egy ideje hallgatom, hogy kiállhatatlan vagyok s én is észre vettem magamon, hogy mostanában étvágytalan vagyok, mintha a melleim megduzzadtak volna, s némi fejfájást is mintha éreznék, s a haspuffadás is elég észre vehető. Eléggé ingerlékeny állapotomban vagyok, és a jókedvem is mintha alább hagyott volna. Ezeken még azon jó hír sem segített, amit egy másik csajszi hozott nekem a Volentis-ról, hogy drága férjem megtalálta élete szerelmét, és most válni akar mert nem híve a több nejűségnek. Ha egy héttel korábban hallom ezt a jó hírt, most tuti ugrálnék örömömben, de mert megjött a havi, így ezt az ünneplést későbbre kell tartogatnom. Viszont egy bulis zenét hallgatok, ami jól tükrözi azt a hangulatot, ami engem jellemezne, ha nem menstruálnék. Még akkor is ez a dal megy, mikor valaki csenget.
- Igen? - Kérdem, majd hallom, hogy a szépséges doki nénik van az ajtóm előtt.
- Gyere csak be. - Invitálom, mikor ajtót nyitok neki, majd félre állok, hogy betudjon jönni.
- Képzeld, nekem is van mesélni valóm, de előbb mond te. Remélem a zene nem zavar. - Folytatom a csacsogást, de ha esetleg zavarná, akkor lekapcsolom, vagy halkabbra veszem.

Az URS Jola kadétja

Karakterlap :
Titulus :
sikló pilóta, 3. éves kadét
Hozzászólás száma :
44

#4•• TémanyitásTárgy: Re: Jaina Darklighter kabinja   Hétf. Nov. 19, 2018 8:10 pm

Szerencsére gyorsan bejutok Jainahoz, és feltünést sem keltek. Egy pont nekem,vagy nekünk, már csak a többit kell begyűjteni.
Ahogy beljebb invitál elég gyorsan szedem a lábamat, hogy be is jussak, és az ajtó becsukódjon utánam.
- Tényleg? – nézek rá kíváncsian, és egyben döbbenten, hogy vajon mi mesélni valója lehet.
- Szóval…Jah, nem, egyáltalán nem zavar a zene, sőt …- lehet, hogy még jó is, hogy szól,mert ha esetleg sokkot kapna, akkor nem fogja hallani senki azt, hogy kiabál vagy valami.
- Szóval az a helyzet, hogy vagy valaki a laborban irtó nagy hibát követett el, vagy pedig az a nagy hír, hogy 9 hónap múlva …Szóval az eredmények alapján az jött ki, hogy terhes vagy – mondom szinte suttogva, de még is hallhatóan.
- És hát tudom ,hogy elvileg nincs senkid, vagy férjed van, de nincs a fedélzeten … Érted na, Szóval lehetséges esetleg, hogy terhes legyél ? – próbálok érdeklődni finoman, de ezt nem igen lehet másképp megkérdezni. És valahogy a végére kell járnunk a dolognak.
Beszéd közben viszont nem tudtam megállni, azt hiszem én is kicsit ideges vagyok, mert ha nem az, akkor valaki valamit nagyon elszúrt, és ha ezt elszúrta, akkor lehet mást is. Plusz valahol a hajón van egy nő, aki áldott állapotok elé néz.

Az URS Jola tisztje

Karakterlap :
Titulus :
Alhadnagy- hajóorvos
Hozzászólás száma :
59

#5•• TémanyitásTárgy: Re: Jaina Darklighter kabinja   

Ajánlott tartalom

Jaina Darklighter kabinja