Belépés
csatlakozz be a játékba!
Neved:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Walkie Talkie
a fórum kommunikációs csatornája

Galaktikus feljegyzések
legújabb hősi eposzaink

Statisztika
so many stars shining in the sky

Kasztok Nők ♀ Férfiak ♂
Föld eleműek 2 1
Víz eleműek - -
Tűz eleműek - 1
Levegő eleműek 3 1
Emberek 1 2
Telepesek 1 1
Katonaság 1 1
Flotta 10 13
Consilium - 2
Lázadók 3 1
Összesen 21 23

Stars can't shine
without darkness

Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (23 fő) Kedd Jan. 02, 2018 2:01 pm-kor volt itt.

Share | 

Orvosi vizsgáló

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
ÜzenetSzerző
 #21•• TémanyitásTárgy: Re: Orvosi vizsgáló   Szomb. Dec. 29, 2018 9:00 pm

Az előbbiekben elmondott információk rendkívül bizalmasak és kényesek, sőt, tovább megyek, valószínűleg van, aki ölne is ezért a tudásért, mellyel most Elli, kíváncsiságától vezérelve gyarapított. Én pedig voltam olyan „rendes”, hogy veszélybe sodortam valakit, akinek valószínűleg sokkal jobban egyben van az élete, mint az enyém. Viszont, ha ezt nem tettem volna meg, még ennyivel sem állnék közelebb a megoldáshoz, mint most.
Ez a furcsa kettősség az, ami kezd egyre jobban hatalmába keríteni és kezdem egyre inkább félteni Ellit azoktól az egyénektől, akiket egymásban sejtettünk még nem is olyan rég.
- Köszönöm! – nem akarom megijeszteni a jelenleginél még jobban, de úgy látom azzal, hogy hirtelen megfogtam a karját, mégiscsak sikerül, viszont rögtön utána el is engedem, számomra ennyi is elég ahhoz, hogy bízzak valakiben. Viszont ez nem csak azt jelenti, hogy csak ő segít nekem, rajta fogom tartani a szememet és ahol kell, segíteni fogom. Hogy miben? Abban, amiben a legjobb vagyok, ez így korrekt és így van rendjén.
Nem szólok, miközben nagyon aktívan zajlik a fejtegetés és indulnak be fejében a fogaskerekek, melyek nálam is megállás nélkül forognak. Szeretnék én is tisztábban látni és most felesleges beszéddel nem akarom megzavarni, a végén még valami fontosról elterelném a figyelmet.
- Nem akadály a vizsgálat egyik része sem, ha ez közelebb vihet a megoldáshoz, még akkor is, ha csak feltételes. – válaszolom végül a láthatóan nagyon aktívan ezen morfondírozó Doktornőnek.
- Rád bízom, hogy milyen ütemben, milyen csoportosításban végezzük a vizsgálatokat, hogy mire mennyi idő kell, azt te tudod a legjobban, én jövök, ahogyan tudok, a diszkrécióhoz a beosztást te adod. – igyekszem követni a gondolatmenetet, melynek a vége az, hogy már így elméletben is nagyon sok minta gyűlhet össze, amiből talán egy átfogó vizsgálat formálódhat és deríthet ki olyan dolgokat, melyeket még csak nem is gondolnánk.

Az URS Jola tisztje

Karakterlap :
Titulus :
Közlegény
Hozzászólás száma :
125

Felhasználó profiljának megtekintése
Vissza az elejére Go down
 #22•• TémanyitásTárgy: Re: Orvosi vizsgáló   Vas. Dec. 30, 2018 11:08 am

szabad játéktér

Alfa és Omega

Titulus :