Volentis 142
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 

 :: Idegen kultúrák :: Archívum :: Archivált karakterek :: URS Arkan Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Logan Scargo
Logan Scargo
Titulus : Arkan - elsőtiszt
Hozzászólás száma : 25
Logan Scargo
Az URS Arkan tisztje



#1Szomb. Dec. 08, 2018 10:40 pm
Logan Scargo
titulus, szlogen, vagy valami rövid mottó

Az alapok
Becenév: Logan  
Faj: ember
Születési hely, idő: Volentis,2600 
Kor: 26 éves
Csoport:  flotta (Arkan )
Foglalkozás: elsőtiszt  
Család:ikertestvér - jelenleg nem tudja, hogy merre van
Családi állapot: nőtlet
Szexuális beállítottság: hetero
Karakter arca: adam cowie


We've come too far to give up who we are
All ends with beginnings


Jellem
Kezdjük azzal, és mindenkorra tisztázzuk le azt, hogy szeretek megkapni dolgokat, amik megtetszenek. Egyszerűen csak szeretem a szép dolgokat, a formás nőkről ne is beszéljünk. De elég egy tárgynál is az, hogy ha meglátom, és vonzani kezd, akarni akarom, birtokolni. Ez ilyen egyszerű. És kérdezned sem kell, mert igen, megteszek mindent azért, hogy ezt a dolgot, vagy valakit megkapjam. A következő kérdésed így nyugodtan lehet az, hogy hogyan? A válasz egyszerű bármi áron, és bármilyen eszközzel. Kivárom e türelemmel? Olykor, de ez kevésbé jellemző. Sokkal inkább jobban szeretem a cseleket, a szabálytalanságot. Kiszámíthatatlan lennék cselekedetek terén? Talán, de úgy is megtudod a választ, ha rád kerül a sor.
Bármi is vezérel, mindig célirányosan mozgom. A veszteségek nem igazán izgatnak, hiszen minden pótolható.
Olykor csipkelődök, de ez lehet enyhe kifejezés arra, hogy másoknak beszólok.
Parancsokat kevesektől tűrők el, főleg ,ha az egy alattam álló szájából esne ki esetlegesen. Sőt, annyira nem szívlelem, hogy magam intézkedem az ügyben. Fordulj csak be egy kietlen folyosóra, és próbáld utána rám bizonyítani, hogy segítettem neki menni a falnak.
A felettem állókat viszont követem, nem elvakultan, de követem. Elfogadom a parancsaikat, de e téren is vegyesek az érzelmeim, főleg ,ha a fő cél nem az én utamat követi, vagy segíti elő, de amíg egyfelé evezünk nem lesz problémánk.
Van három dolog , amit viszont tényleg nem bírok elviselni: az árulást, a kioktatást és a provokálást. Az másodiknál lehet, hogy faképnél hagylak, vagy megütlek, a harmadiknál 100%, hogy egy ütést biztosan fogsz érezni. És mi történik az elsőnél? Várd csak ki.
Jut is eszembe, hiszen van még egy dolog, amiért kifejezetten nem vagyok oda. Az pedig az elutasítás. Nem viselem jól, így mondjuk úgy, hogy nem úgy fogok veled cselekedni, mint ahogy azt te gondolod, vagy sejteni véled. Nyájas leszek, de rémálmaidban még találkozunk.
Szeretem a szebbik nemet, nagyon is, de ettől függetlenül képes vagyok arra, hogy szeressek, legalább is volt aki ezt állította rólam. Én magam viszont soha nem tapasztaltam még meg ezt az érzést. Azt se tudom létezik e ilyen bennem. De azaz egy biztos, ha lesz egyszer egy nő, akit képes leszek szeretni, azt foggal, körömmel védeni fogom. Ebből a szempontból igen féltékeny típus vagyok, ami az enyém, azaz enyém. Senki ne nyúljon hozzá, rá se nézzen.
Szeretem a káoszt, a vért, a szabadságot, legalább is ha magamról van szó.
Tudok e udvarias lenni? Még szép, hiszen remek eszköz mindenre.  


„Ez az kislány ülj csak le, beszélgessünk…Jah, hogy nem tudsz? Akkor majd én mesélek neked, hogy jobban megismerjük egymást, ha már így, hogy is mondjam nem bírod az italt. Vagy ami benne volt? Kitudja már, de nem csaphatunk csak úgy bele a közepébe nem? Csak meg kell ismerkedni a másikkal mielőtt egy kis légyottot viszünk véghez. Hogy mondod? …Nem is fontos, igaz, legközelebb, majd nem teszed a szépet, meg húzogatod az ember nadrágját, majd mondasz nemet. De kezdünk is bele, mert még dolgunk van….Szép mellek mit ne mondjak …. De mesélek neked mielőtt tovább játszunk, rendben?
Volantisen születtük ikertestvéremmel. Nem vagyunk egypetéjű ikrek, de akadnak hasonlóságaink, viszont, ami kellően szembetűnő az a jellemünk. Mondhatjuk úgy, is, hogy ő a jobb oldalam. Ő az, aki visszaránt a teljes sötétségtől, ami úgy hívogat és csábít. Ő az angyal, aki a vállamon ül, és lebeszéli az ördögöt a terveiről. Ha most itt lenne, akkor veled sem történne ez, akkor nem feküdnél most itt ebbe a sötét szerelőlyukba bedrogozva, kipakolva, felkínálkozva, de hagyjuk is még most ezt.
Hogy merre jár most a megmentőd? Fogalmam sincs, az utunk kettévált. Együtt kezdünk pilótának tanulni, együtt kezdtük meg a kiképzések sorozatát apánk büszkeségére, de apánk halála után Ő is eltűnt, és nem tudom se az okát, se a miértjét. Egyet tudok, érzem, hogy még életben van. Hogy keresem e? Nem, hiszen megvannak a magam céljai is, hiszen te is láthatod, érezheted hamarosan.
Célok, amik fontosabbá váltak miután elsők között végeztem kiképzésem során. Ezután már csak egy dolog vezérelt találni egy megfelelő helyet, ahol kiteljesedhetek. Hajtottam, keresztül törtem mindenkin. Csoda, hogy felfigyelt rám a Consilium? Nem, mert ezt akartam. Azt akartam, hogy egyikük felkaroljon, és ez meg is történt. Pontos céljait még nem fedte fel előttem, de érzem benne azt, amit magamban is. A sötétséget, a vágyat valami iránt. Hatalom lenne? Nem teljesen. Valami utáni vágy? Sokkalta inkább. De talán megismerheted őt is. Szeretnéd? Hogy mondod? Hogy nem? Dehogy nem aranyom, de előbb velem ismerkedsz megtestközelből. Aztán talán csak itt hagylak, de ha jó lesz, akkor lehet hazaviszlek, és szórakozunk még párszor. Ki tudja mikor lesz alkalmam megint ilyenre, hiszen meg jött a levél, amit annyira vártam.
Tartsd magad becsben kis lány, mert nem más fog most megbecsteleníteni, bár ez talán enyhe kifejezés arra, amit készülök tenni veled, szóval légy büszke arra, hogy megfektet az Arkan új elsőtisztje. Hogy mondod? Hogy unatkozol? Én is ……szórakozzunk akkor hát…”

„Kapitány, Szolgálatra jelentkezem! – adtam át a papírjaimat a kapitány számára, majd ha engedélyt kaptam, akkor nem hivatalosan is üdvözöltem, hiszen régi ismerősök vagyunk. Nem egy kiképzésen találkoztunk, és le a kalappal előtte. Attól, hogy Földi jól megállja helyét a világunkban. Mondhatjuk úgy is, hogy elismerem képességeit, és ezt kevesek mondhatják el magukról.”


Memento Mori
Információk Rólad, amiket meg mersz osztani (név, kor, multik stb.)
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég



#2Szomb. Dec. 29, 2018 10:56 am
Elfogadva!
Stars can't shine without darkness

Beszélgettünk már Logan karakteredről, hogy milyen lesz és a leírtak alapján azt kell, hogy mondjam, pontosan ilyennek képzeltem el. Very Happy Páran tudják, hogy nekem gyengéim az ilyen szemét karakterek, így nekem nagyon tetszett a jelleme és az előtörténete is! Wink No nem lesz könnyű dolga vele a legénységnek, az biztos, de legalább az Arkan kapitánya se fog unatkozni, mert az biztos, hogy mulatságosnak fogja tartani az első tisztje dolgait... Very Happy

Az eltűnt testvér is felkeltette az érdeklődésemet, a kis őrangyal, aki remélhetőleg egyszer majd megjelenik. Szépen felforgatna mindent, az biztos. Wink

Természetesen el is vagy fogadva, ezt a helyes PB-t még kérlek foglald le, mielőtt játékba kezdenél, aztán már mehetsz is! Very Happy És majd 1-2 körre én is elrabollak, nem csak a kapitánnyal. Razz


Isten hozott a fedélzeten!
Vissza az elejére Go down
1 / 1 oldal
Ugrás:
^
ˇ