Volentis 142
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 

 :: Idegen kultúrák :: Archívum Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Leda & Logan : ismerkedjünk
Logan Scargo
Titulus : Arkan - elsőtiszt
Hozzászólás száma : 25
Logan Scargo
Az URS Arkan tisztje



#1Csüt. Jan. 03, 2019 9:00 pm
Végre. Azt hittem soha nem jön el ez a nap. Vége a kiképzésnek, vége a kadét életnek. És mi lenne ennek a legjobb zárása, minthogy a haverokkal megyünk és kirúgjuk a ház oldalát. Beosztást még nem kaptam, ahogy új feladatot sem. De egyelőre minden le van fedve, így nem is igen várok gyors parancsra. Lemerem fogadni, hogy mindenek előtt csak ide oda fognak dobálni. De addig nem fogok megállni, amíg meg nem találom magamnak a megfelelő célt.
Ma estére pedig mi a cél? Szórakozni, inni, és felszedni valami csibét, akivel kellemesen eltölthetem az éjszaka további részét majd.
A hely középszerű, a zene kellemes, csajokból a felhozatal kiváló. Az egyik társunk rögtön le is akad a bejáratnál, de nekem ennél több eszem van. Menjünk csak beljebb, és mérjük fel a terepet. Nem kell semmit sem elsietni, így a többiekkel a pultnál kötünk ki, és már kérjük is az italunkat.
Az elveszett haver is előkerül, majd közli, hogy a csaj nincs ám egyedül, csak késve érkezett a többiekhez képest. És, hogy meghívta őket egy- egy italra. Nem szokásom pincért játszani, de nézzük meg mit talált. Kikértük a lányok italait, majd elindultunk a megadott irányba, és megálltunk az asztalok előtt.
- Hölgyeim, a beígért italok.
Köszöntöm őket, majd végig is mustrálom a felhozatalt. A végén nem lesz még se ez rossz fogás, de korai még az este, de addig is szépen kiosztottuk az italokat. Egyelőre szélre ültem le, és kortyolgattam a piámat, és a csajokat néztem , ahogy nevetgélnek, összesúgnak, búgnak. Búghatna valamelyik a fülembe is, de egyelőre várjunk még ezzel.
- Hölgyeim kinek van kedve táncolni egyet ?
Néztem végig rajtuk, és vártam, hogy vajon melyik ugrik eme felkérésre.
Vissza az elejére Go down
Leda Valentine
Hozzászólás száma : 156
Leda Valentine
Az URS Jola tisztje



#2Szomb. Jan. 05, 2019 2:58 am
- Mi van kislány? Bálba készülsz? ki vagy csípve, mint a babapopsi! - üdvözöl nagy hangon az alapkiképzésen összeverődött kis lánycsapatunk leghangosabb tagja, Sonja, ahogy belépek a Volentis egyik átlagosnak mondott szórakozóhelyére. Nem régóta ismerem ezeket a lányokat, de máris kedvelem őket. Sokat segítenek a kiképzés alatt, - főleg felállni, felmászni, lemászni, sebet kötözni, de abban is, hogy ne akarjam minden este feladni a dolgot. Jókedvű beszélgetés folyik, miközben fogynak az italok is rendesen. A pincér már a harmadik felismerhetetlen kinézetű és ízű koktélt teszi elém, de nem bánom. Kimenőt kaptunk, úgyhogy ki akarom használni. Inni, táncolni, szórakozni vágyom, és nem gondolni a holnapra, amikor újra gyakorlót kell majd öltenem.
Barb, kis csapatunk hiányzó tagja jól megkésve, és ráadásul nem is egyedül érkezik. Egy kisebb csapat katonának tűnő férfit is hoz magával, meg vagy fél tucatnyi italt. Ez kezd egyre izgalmasabb lenni. Nyújtom a kezem egy koktélért, és mosolyogva emelem meg az érkezők felé. A srácok jó társaságnak tűnnek, és láthatóan a társaim sem bánják, hogy nagyjából duplára növelték az asztalunk létszámát. Egymás után jönnek a jobbnál jobb zenék, én pedig csak rázom-rázogatom a lábaimat az ütemre. Hát csoda, hogy tétovázás nélkül jelentkezem a társaság macsójának a kérdésére? Nos, valójában igen, mert általában ennél jóval visszafogottabb vagyok, de a Fehér Kacsa tánc... az a mindenem. Nincs az a zene, ami meg ne mozgatna, és ha akad hozzá  partner, az kész öröm és boldogság. Nem pattanok fel, megvárom, amíg odalép hozzám, és a kezét nyújtja, pedig már rendesen benne van a lábamban a bugi. - Remélem, bírni fogja a tempót! - kacsintok rá, ahogy a táncparkettnek kinevezett kis tér felé sétálunk, utalva a hangszórókból ordító gyors ütemű latin zenére. Nem, mintha kétségeim lennének, hiszen a partnerem láthatóan kitűnő kondiban van. Hallom ugyan, de teljesen figyelmen kívül hagyom az asztalnál maradt lányok rendkívül nőies füttyögését és tapsolását, pedig még el sem kezdtük.
Vissza az elejére Go down
Logan Scargo
Titulus : Arkan - elsőtiszt
Hozzászólás száma : 25
Logan Scargo
Az URS Arkan tisztje



#3Vas. Jan. 06, 2019 8:30 pm
Kérdésemre egy igen csak szemre való kis pipi jelentkezett. Kezemet nyújtottam felé, hogy kisegítsem a társaság közül. Illedelmesen most még elengedtem, amikor kikerült, de mentünk is a parkettre. Hallottam az üdvrivalgást, a füttyöket ,de nem foglalkoztam vele, mert az előttem haladó ringó csípőre figyeltem inkább. Meg kell hagyni formás kis darab, és pont olyan, amilyennel jól el lehet tölteni az éjszakát.
A parkettre érve megpörgettem, majd felvettem a ritmusát és követni kezdtem a mozdulatait. Arra viszonyt nagyon is figyeltem, hogy más ne akarja se nézni, se érinteni, mert ezt én akarom. Így talán kicsit bírtoklóan vettem körül. Kezeim illedelmes helyeken fogták meg egy utolsó pörgetés előtt. Akkor hogy, hogy nem úgy jött ki a lépés „véletlenül” persze, hogy a mellét sikerült megfognom. Vajon most nagy pofonnak leszek gazdája vagy sem.
- Elnézést.
Mondtam hangosan, hogy hallja , vagy legalább is letudja olvasni a számról. Ha kaptam is tőle pofont nem foglalkoztam vele, tovább pörgettem, forgattam, követtem a mozdulatait, és azon voltam, hogy minél közelebb kerüljek hozzá testileg. Kezem a hasára kúszott ,és úgy húztam magamhoz közel, ha hagyta magát, ha nem. Mind ezt úgy, hogy háttal volt nekem, és a fülébe tudtam beszélni.
- Sűrűn jársz ide?
Kezdjük egy kis ártatlannak tűnő érdeklődéssel, aztán meglátjuk merre tovább.
Vissza az elejére Go down
Leda Valentine
Hozzászólás száma : 156
Leda Valentine
Az URS Jola tisztje



#4Vas. Jan. 06, 2019 10:01 pm
Örömmel nyújtom a kezem a férfinek, és hagyom, hogy kisegítsen az asztaltól. Amíg a parketthez sétálunk, szinte bizserget a tekintete, ami egyértelműen rajtam legel. Nem bánom, nézni azt még bőven szabad. Főleg, ha cserébe még táncolni is tud.
Ez persze hamar ki fog derülni. Hamar felveszi az ütemet, én pedig mosolyogva lépkedek, rázom a fenekem, ahogy azt kell. Talán még az is tetszik, hogy a többieket egészen kizárja a mi kis táncduettünkből. Ahogy azt egy ilyen zene esetében kell, ring a csípőm, és egészen közel táncolok a partneremhez, akinek igazából még a nevét sem tudom. De ez nekem nem okoz gondot. Sosem kevertem össze a táncot a szexszel. Ez még úgy is egészen ártatlan dolog, hogy a férfi keze véletlenül a mellemre téved. Mosolyogva megrázom a fejem és legyintek. - Ugyan, semmiség! - Tovább táncolunk, én pedig nagyon élvezem, hogy végre valaki olyan kezei közé kerültem, aki tudja, mit kell csinálni, ha zenét hall. Néha mondjuk kicsit túlságosan is komolyan veszi a latin szenvedély táncmozdulatokba átültetését, de még nem olyan szinten, hogy azt tolakodónak, vagy kényelmetlennek érezzem. - Egyáltalán nem! Most először. Hát te? - Szembe fordulok vele, és kicsit eltávolodom tőle, de továbbra is táncolok, és mosolygok rá. - Egyébként Léda vagyok! - kiabálom a kezemet nyújtva, mikor a zene utolsó taktusai szólnak. Legalább már a körülöttünk lévők is mind tudhatják, hogyan szólítsanak. Ez én formám.
Vissza az elejére Go down
Logan Scargo
Titulus : Arkan - elsőtiszt
Hozzászólás száma : 25
Logan Scargo
Az URS Arkan tisztje



#5Vas. Jan. 13, 2019 2:24 pm
Szóval semmiség számára, hogy véletlenül a mellére tévedt a kezem. Vajon, ha rámarkolnék azt is semmiségnek nevezné, vagy azért már járna a pofon. Valahol mélyen azt kértem, hogy járjon, hogy egyéb lépéseket tegyek felé, de egyelőre jól érzem magam a jelenlegi helyzetben is. Miért rontanánk ezt el, legalább is az ő részéről?
Pörgetem , forgatom, körbe táncolom, magamhoz vonom. Birtoklom mások elől, mert ő az én ma esti fogásom, és nem vagyok hajlandó átadni másnak, vagy lemondani róla. Sosem szokásom, és ezt a többiek is tudják, így a haveroktól nem igazán kell félteni? Bár ez nem teljesen jó szó erre talán.
- Néha megfordulok itt.
Ami tényleg igaz, de azért meg vannak azok a helyek , ahová csak egyszer teszem be a lábamat, és max fél év, vagy egy év elteltével újra, és vannak az állandó helyeim. Nem, nem fogom megmagyarázni senkinek sem, hogy miért váltogatom, vagy cserélgetem a szórakozó helyeimet, ahhoz senkinek semmi köze.
A kiabálására, és az elhalkuló zenére elvigyorodom.
- Örvendek Léda, Logan vagyok.
Mutatkoztam be neki, és ha már felém nyújtotta a kezét, akkor egy kéz csókot is kapott tőlem amolyan úriember módjára.
- Szeretnél pihenni, inni egyet, vagy mit tehetek még annak érdekébe, hogy mosolyodat újra láthassam?
Néztem rá kíváncsian, de közelebb is léptem, hogy tovább ringjunk a zene ütemére. Semmi rossznak nem vagyok elrontója, de kíváncsi vagyok, hogy mi lesz a reakciója, óhaja, kívánsága. Közben a háttérből elhangzott pár kiabálás, hogy csókot az asztalunktól, mire elvigyorodtam.
- Teljesítsük a kérésüket, vagy játszunk nekik kicsit?
Vissza az elejére Go down
Leda Valentine
Hozzászólás száma : 156
Leda Valentine
Az URS Jola tisztje



#6Vas. Márc. 24, 2019 10:59 pm
Mit is mondhatnék? kikapcsolódásra vágytunk ma este, és úgy tűnik, hogy ez a cél maradéktalanul megvalósul. Számomra legalábbis már az egy igazi felüdülés, hogy partnerem tudja, hogyan kell latint táncolni. Egyáltalán nem bánom az érintéseit, a közelségét, hiszen ennek a táncnak ez az egyik szépsége. Ha egy-egy pillanatra úgy is érzem, hogy ismeretlen lovagom részéről több is van ezekben az érintésekben, nem zavartatom magam.
Egy jóképű, táncolni tudó férfi, akinek tetszem, és ezt nem fél kimutatni sosem volt ellenemre.

Kicsit zavarba jövök a kiabálást követően, de azért továbbra is mosolygok. Főleg a kézcsók hatására. - Én nemkülönben, Logan! Remek táncos vagy! - teszem még hozzá a kis dicséretet, amit nem szoktam egyébként gyakran osztogatni. - Szívesen meginnék valami frissítőt, aztán megmutathatod, mást is ilyen jól táncolsz-e.
Ennek ellenére nem indulok vissza az asztalhoz, sem a bárpult irányába, hanem tovább ringatózom vele a zene ütemére és mosolyogva vizsgálgatom a tekintetét. Mintha nem is próbálná titkolni, mit akar valójában. Nem mondom, tetszik a dolog, de felmerül bennem, vajon én meddig mennék el. Jó kérdés... későbbre hagyom választ.
Az asztaltól jövő kiabálások nem hatnak meg, szinte alig figyelek fel rájuk. ciccentek egyet és szélesen elmosolyodom. - Ne gondold, hogy ingyen adom a csókot! - finoman megpaskolom az arcát, és elhúzódom tőle, a pult felé pillantva, hátha van ott némi hely. Nem, mintha elfáradtam volna, de szívesen ismerkedem jóképű táncosokkal. úgysem találtam eddig egyet sem az ébredésem óta, és csak remélni mertem, hogy nem haltak ki.
Vissza az elejére Go down
Logan Scargo
Titulus : Arkan - elsőtiszt
Hozzászólás száma : 25
Logan Scargo
Az URS Arkan tisztje



#7Szomb. Május 18, 2019 2:14 pm
Laza estének indult, préda nélkül. De a préda megadatott. Kérdés csak az, hogy mit ad még, vagy mit kell elvennem tőle. Légy jó kis lány, és akkor nem kell összetörnöm téged gondolom a fejemben eme szép vonulatot. Igaz van itt most azért ennél szebb vonulat is, ha megnézem az idomait.
Nézném már a két kezemmel is, de türtőztetem magamat. Úri ember vagyok, de ettől nem bolond, hogy kihagyjak egy lehetőséget, és jól érezhessem magamat. A csaj se akar unatkozni, nem azért érkezett ide. De vajon mekkora buli miatt érkezett.
A teste ritmusát szinte azonnal követi az enyém teret nem adva másoknak, vagy más szemeknek. Ez a nő itt most az enyém, és ezt a következtetést vonja csak le a többi pali és keressenek maguknak másik madarat.
- Te sem panaszkodhasz.
Egy kis szóbeli dicséret sosem árthat a cél érdekében, meg amúgy is tényleg jól riszál.
Frissítőre vágyik, még sem mozdul, pihenne, de még sem mozdul. Ugyan úgy táncolunk tovább, mozguk, lépünk. Amire csak elvigyorodom, és újra szemtelenül lenézek rá.
- Mi az ára?
Miért titkoljam? Felesleges, így legalább nem rejtem véka alá mire gondolok épp, ahogy így felnéz rám, és ott ringatózik előttem. Követem tekintetét, hát még is inna egyet.
- Gyere!
Ragadom kézen, és elindulok vele a pult irányába, majd odafurakodom, és húzom magammal. Így odaférünk, de továbbra is elég közel vagyunk a pultnál lévők miatt.
- Mit parancsol hölgyem?
Hajolok a füléhez, és kezemmel intek a pultosnak, hogy rendelnénk.
Vissza az elejére Go down
Leda Valentine
Hozzászólás száma : 156
Leda Valentine
Az URS Jola tisztje



#8Pént. Május 24, 2019 3:16 pm
Nem voltak túl nagy elvárásaim a mai estével kapcsolatban, hiszen általában elég visszafogottan szoktam szórakozni. Nem mondom, hogy nem engedem el néha magam, de jellemzően nem a régi klubokhoz hasonló helyeket részesítem előnyben, ha laza estére vágyom. Ez a szórakozóhely tipikus vadászterület, ahol zsákány és préda találkozik viszonylag kultúrált körülmények között. Nem, mintha bármi kifogásom lenne ez ellen, sőt! Egyenesen élvezem a fülledt légkört, a hangos zenét, és a táncoló népek látványát.
A partnerem egyértelműen vadász, én pedig valószínűleg kifejezetten prédának tűnhetek, de ez most nem zavar. Jól szórakozunk, és eléggé észnél vagyok még az elfogyasztott koktélok ellenére is, hogy tudjam, mit akarok. Főleg táncolni, és ezt Logantől most meg is kapom. Remekül mozog és láthatóan tisztában van vele, mitől lesz jó egy latin tánc. Nem is csoda, hogy a zene végére fülig ér a szám. - Ó, nem is szoktam. - felelek egy kis biccentéssel a dicséretféleségre, de nem állok le a táncparkett közepén beszélgetni. Pimasz vigyorából még akkor is eleget tudnék leszűrni, ha nem ez lenne a munkám. Picit oldalra döntöm a fejem és mosolyogva nézek fel rá. - Türelem. Főleg... és persze méééég tánc. - ennek ellenére tényleg a bárpult felé kacsingatok, de csak azért, mert tényleg kíváncsi vagyok rá, kivel van dolgom. Ha egyértelműen kiderül, hogy csak egy gyors numerára vágyik, akkor talán nem kellene tovább rabolnom az idejét. Talán...

Belekapaszkodom a kezébe és követem a pulthoz. Nem örülnek különösebben a már ott álldogálók, hogy közéjük furakszunk, úgyhogy kérek néhány elnézést, mielőtt vállamat a pult széléhez támasztva újra Loganre néznék. Ahogy a fülemhez hajol, automatikusan a vállára, vagy inkább majdnem a nyakára simítom a tenyerem. Nem egyértelmű, mit akar, de szerencsére az én reakcióm sem, így nem kell magyarázkodnom. - Klub szódát, vagy valami egyéb alkoholmentes dolgot, köszönöm. - Visszahúzom a kezem és kíváncsian pillantok fel rá megint. - És mivel foglalkozol, Logan? Alapból katonának gondolnálak, de ahhoz túl jól táncolsz. - szemtelen kis mosoly villan át az arcomon, de kíváncsian várom a válaszát.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom



Vissza az elejére Go down
1 / 1 oldal
Ugrás:
^
ˇ