Volentis 142
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 

 :: Idegen kultúrák :: Archívum :: Régi Játéktér :: A világűr :: Az URS Jola fedélzetén :: Lakó Fedélzet Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Leda Valentine kabinja
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
Leda Valentine
Hozzászólás száma : 156
Leda Valentine
Az URS Jola tisztje



#11Vas. Jan. 27, 2019 2:29 pm
Aranyos? Most tényleg? - nem akarok elégedetlenkedni, bár meglehet, hogy ez így hangzik most. Pedig úgy mondta, hogy lehetetlen lenne nem bóknak venni. Belesóhajtok a csókba, amikor előre mozdul, demonstrálva mennyire odavan, de szinte rögtön kapok is az ajkai után megint. Kunyizó kiskutyákat megszégyenítő nézést produkálok, mikor elhúzódik tőlem, de azonnal el is mosolyodom, viszonozva az övét. Az izmaim megfeszülnek, ahogy a tenyere lassan lefelé simogat a hátamon. Szinte remegve szívom be a levegőt, és vagy tucat szívverésnyi ideig vissza is tartom, megint elveszve kicsit Markus tekintetében. - Nem! vagyis...ez nagyon rossz ötlet. Most még... - nyelek egyet, mielőtt folytatni tudnám. - visszakozhatsz következmények nélkül. Ígérem! - szégyen és gyalázat, de miközben ezeket mondom, a kezem megtalálja az utat az egyenruha alá, és a tarkójáról óvatosan, szinte már félénken a hátára simít.
Vissza az elejére Go down
Markus Steele
Hozzászólás száma : 135
Markus Steele
Alhadnagy



#12Vas. Jan. 27, 2019 3:31 pm
+18

-Az aranyos az jóóóó.
Már semmi kétsége afelől, hogy célba ért. A végeláthatatlan csókcsaták közepette megtámaszkodik, hogy kissé felemelkedjen a  nő testéről, amíg leveszi róla a felsőt. Ad egy puszit a szájára, mielőtt a ruha útban lenne, majd éhesen tapad az ajkaira, mintha ez a 2 másodperc amíg nem csókolta olyan érzés lett volna, mint levegő nélkül lenni. Végigsimít a nő testén, lefelé, és már rá is fog az övére, hogy attól is megszabadítsa gyorsan.
-És most? - Kérdi kicsit gúnyolódva,a hogy csókokkal kezd el lefelé haladni a testén, megállva a keblei közt. - Vagy most...?
És már el is kezdi lehúzni a nőről a nadrágot, ujjaival végigsimítva lábának bársonyos bőrén.
-Feltétlenül szólj, mielőtt túl késő.
Vissza az elejére Go down
Leda Valentine
Hozzászólás száma : 156
Leda Valentine
Az URS Jola tisztje



#13Pént. Feb. 01, 2019 4:30 pm
-Csak jó? - hangom incselkedő, még úgy is, hogy bele kell sóhajtanom a szavakat az ajkaiba. Amikor kicsit eltávolodik, kezeim automatikusan mozdulnak, hogy visszahúzzák, hogy újra mindenhol az enyémhez feszüljön a teste. Ennek ellenére hagyom, hogy megszabadítson a felsőmtől, de ezt a néhány másodpercet leszámítva folyamatosan az ajkaira tapadok és halkan sóhajtok minden érintésre.  - Még most is... - felelem hosszan szusszantva, ahogy a melleim közé csókol. Igazából minden szavam hazugság egy ideje már, de kit izgat?  - Még most sem! -  megemelem a csípőm, ezzel is segítve a vetkőztetést, aztán a kezeim végigsimítanak Markus testén, és a derekába kapaszkodva magamra húzom őt, hogy újra érezzem,  menyire kíván. - Oké... mostmár késő. Véged van! -  sóhajtom mosolyogva, miközben egyik kezem utat keres a nadrágjába.
Vissza az elejére Go down
Markus Steele
Hozzászólás száma : 135
Markus Steele
Alhadnagy



#14Hétf. Feb. 04, 2019 5:32 pm
+18

-...Nagyon jó? - Kérdez vissza kissé csodálkozva majd lop egy csókot a nőtől. - Fantasztikus? - Újabb apró csók. - Zseniális... - Újabb csók. - észvesztő...szexi...
Az egyre hosszabb csókcsaták közben szinte észrevétlenül csupaszodnak le mind a ketten, és ahogy Leda ellenkezése már verbális formában is egyre halványul, úgy lazul el egyre jobban Steele teste is, egy részét leszámítva. Hogy melyik az, Leda számára is egyértelmű, hisz borzasztóan közel merészkedik a testének érzékeny részéhez, és nem is tágít onnan, sőt...még Leda kutató keze sem zavarja ebben.
-Neked van véged. - Jelenti ki nevetve, és megint a nő arcára simogat. - Eszméletlenül gyönyörű vagy. Én pedig egy mázlista...
A végét már kedvese ajkaira súgja, míg olyan közel furakszik hozzá, hogy hamarosan már megszűnik minden határvonal testeik közt, és egyként kezdenek mozogni.
Vissza az elejére Go down
Leda Valentine
Hozzászólás száma : 156
Leda Valentine
Az URS Jola tisztje



#15Vas. Márc. 24, 2019 11:17 pm
Nevetve viszonzom az egyre pimaszabb csókokat és még a legtúlzóbb jelzőket is csak vállvonogatva veszem tudomásul. Lassan -vagy épp nagyon is gyorsan- eltűnnek a ruhák, nem csak rólam, de róla is, én pedig alig tudok betelni a testével, a csókjaival, az érintéseivel. Nem tudok vitatkozni a kijelentésével; tényleg végem van. Újra a kezeim közé fogom az arcát, de ezúttal nem is próbálom eltolni. Csak megsimogatom, és még egy kicsit közelebb is vonom, hogy megcsókolhassam megint; egész addig, míg egymásban elmerülve mozdulunk újra.

Az ébredés még engem is meglep kissé. Meztelenül fekszem a szétdobált párnák között, takaró nélkül, és a mellkasomon szuszogó férfi arcát ölelgetem. A testemen átvetett karja és lába, mintha szándékosan úgy lenne pozícionálva, hogy véletlenül se menekülhessek. Nem, mintha lenne hová a saját kabinomból. Egyelőre azt sem tudom, mennyi lehet az idő, csak azt, hogy így nem maradhatunk. Megpróbálom elérni a takarót, amivel persze nincs szerencsém. Fekszem még így csöndben egy-két percet és a történteket próbálom magamban megmagyarázni. Észre sem veszem, hogy ujjaim a férfi arcát cirógatják közben. Amikor viszont feltűnik, megelégelem a gyengeségemet és félhangosan megszólalok: - Markus! Ébredj! El kell menned! - ezzel megpróbálok kikászálódni alóla. Azonban addig húzódozom finomkodva messzebb-messzebb tőle, hogy észre sem veszem, hogy elértem az ágy szélét. A matrac helyett a levegőben támaszkodom meg, és úgy fél másodperccel később nagyot nyekkenve érek földet. akaratlanul is kitör belőlem a nevetés, amit még akkor sem tudok abbahagyni, mikor összeszedem magam végre és felállok, hogy a fürdő irányába induljak a fürdőköntösömért.
Vissza az elejére Go down
Markus Steele
Hozzászólás száma : 135
Markus Steele
Alhadnagy



#16Vas. Márc. 24, 2019 11:31 pm
Markus rég mosolygott ennyit békeidőben. Szorosan öleli magához a nőt, és diadalittasan mozog vele együtt, keményen markolva Leda formás fenekébe, ahogy egyre csak fokozza a tempót, nem törődve vele, mekkora zajt csapnak. Az űrhajó vastag falai úgyis elrejtik őket minden és minddenki elől erre a pár forró és szenvedélyes órára.

Hirtelen pattannak fel a szemei a parancsszóra. Izmai megfeszülnek, és ölelése kicsit szorosabb lesz, de nem mozdul, csak a szája.
-Mi a fff...Sssszia....
És már nyúl is a nő után, de csak a matracot éri, majd az ágy széléhez húzva magát tekint le utána.
-Jól vagy...? Á, hallom igen. Remek.
Figyeli, ahogy a nő távolodik, és közben ő is felkel, hogy valamivel gyorsabb léptekkel kövesse, és beérje őt.
-Már megint el kell mennem? Ötször nem volt elég? Legalább pár órát hagyj pihenni asszony! - Mondja picit gúnyolódva, és végre eléri annyira, hogy megérinthesse Leda vállát.
Vissza az elejére Go down
Leda Valentine
Hozzászólás száma : 156
Leda Valentine
Az URS Jola tisztje



#17Hétf. Márc. 25, 2019 12:35 am
Az ölelés majdnem visszatart... de tényleg. Maradnék még, és azt hiszem, ebben nincs semmi meglepő. Hosszú órákon át el sem engedtük egymást, egy pillanatra sem. Amiket csináltunk...még az emlékektől is képes vagyok elpirulni. A kínos, ébredés utáni pillanatok azonban most elmaradnak. Már, ha nem számolom az ágyról, pucéran fenékre esést, amit meg végülis elintézek a nevetéssel. Csak bólogatok, ahogy Markus fölém hajolva érdeklődik, minden rendben van -e, és úgy tápászkodom fel, mint egy béka.

A fürdő felé indulok, megdörgölve a csípőmet, ahol beütöttem; a testem finoman rázkódik még mindig a nevetéstől. Markus érintésére azonban megtorpanok és felé is fordulok. - Asszony? - pillantok fel rá kérdő tekintettel, de még mindig mosolyra görbülő ajkakkal. - Ha az asszonyod lennék, most megkérnélek, hogy vesd be az ágyat. - megcirógatom meztelen mellkasát, és elfordulok, ha hagyja, hogy kinyissam a zuhanyzó ajtaját. - Tényleg menned kellene... - pillantok még rá, mielőtt eltűnnék a szeme elől.
Vissza az elejére Go down
Markus Steele
Hozzászólás száma : 135
Markus Steele
Alhadnagy



#18Hétf. Márc. 25, 2019 3:25 pm
-Ha az lennél, be is vetném! - Jelenti ki, szemöldökét vonogatva, aztán előre nyúl, és kezével megtámasztja a falat, hogy a nő ne tudjon eltűnni előle a zuhanyzóban, és már lép is utána. Másik kezével továbbra sem ereszti Leda vállát, nehogy elcsússzon itt a végén, vagy meglógjon tényleg.
-Igazad van. De mindig jó katona voltam. Betartottam a szabályokat, az utolsó pontig. Most az egyszer szeretnék kivételt tenni.
Ezzel mondjuk nem mond sokat, sőt, rá lehetne vágni, hogy akkor minden kívánsága így teljesüljön, hisz jelenleg annyira tilosban jár, amennyire csak lehetséges ezen a szinten. Ezt ő is tudja, mert keze Leda arcát érinti, és amíg közelebb húzza magához, lágyan hozzáteszi még:
-Én azt szeretném, ha ennek lenne folytatása. De nem kell rögtön eldöntened, gondolkozz rajta nyugodtan amíg lezuhanyzunk.
Aztán megpróbálja szép lassan magához húzni Leda arcát egy újabb csókra.
Vissza az elejére Go down
Leda Valentine
Hozzászólás száma : 156
Leda Valentine
Az URS Jola tisztje



#19Csüt. Május 09, 2019 2:12 am
Tudom. Túlságosan... katona vagy, hogy ne tedd. - felelem mosolyogva, és még gyorsan hozzáteszem:  - meg édes is. -  Igazából már nem is próbálok megszökni. Talán az első gondolatom valami ilyesmi volt, de most, hogy megint ilyen közel van hozzám, megint érzem, hogy képtelen vagyok kivonni magam a hatása alól. Kissé bizonytalanul hangzanak a szavaim, ezért is lep meg, hogy szimplán igazat ad. Aztán persze gyorsan rájövök, hogy miért. Az ajkamba harapva emelem az arcához a kezem és hüvelykujjammal támasztom meg az állát, amíg válaszolok neki. - már így is megszegtünk pár szabályt... - nyelek egyet, és a tekintetébe kapaszkodva engedem kicsit közelebb hajolni. - Te is tudod, hogy ez őrültség.... - szinte csak sóhajtom a szavakat, ahogy az ajkai az enyémekhez közelítenek. Lágyan, ráérősen csókolom meg, és bár eddig menekülőútnak szántam, kezem most a tusoló nyitógombjára téved, és ahogy kinyílik az ajtó, már húzom is befelé magammal. Lehet, hogy nincs ennél nagyobb ostobaság, amit egy pszichológus a karrierje ellen elkövethet, de ezzel most nem tudok foglalkozni. Ha tudnék, akkor se akarnék. Még egy kicsit nem.
Vissza az elejére Go down
Markus Steele
Hozzászólás száma : 135
Markus Steele
Alhadnagy



#20Szomb. Május 25, 2019 2:02 am
-Túlságosan katona? az ilyen szófordulatokat a Pszichológus akadémián tanítják nektek? Meg az édest.... - Teszi hozzá a végét, kissé halkabban, szinte már motyogva. Láthatóan nem szokták ezzel a jelzővel illetni őt. Nem mintha kellemetlen lenne, csak épp nem igazán tud mit kezdeni a dologgal első hallásra.
Az őrültséggel már annál inkább. Élvezettel csókolja a nő ajkait, míg betolja őt maga előtt a tusolóba, hogy aztán demonstrálja, milyen hasznos, ha az ember egy katonával tusol együtt. Nagyon alaposan mosdatja meg őt, nem telik bele két perc, és Leda minden porcikáját tisztára dörzsöli. A kerekebb részeket többször is. A zuhany után még át is törölgeti a nő testét, mielőtt a törölközőt átvetve fölötte magához húzná.
-Igen.
Ad egy puszit a nő ajkaira, majd még hozzáteszi:
-Őrült jó. Egyébként is, mindig is sejtettem, hogy tetszem neked...azt mondjuk simán el tudom képzelni, hogy másnak is 121 üzenetet írsz a kezelésről, ha késik, de tuti nem nézel mindenkit lopva a kantinban annyit, mint engem.
Neki dönti a homlokát, majd halkan súgva hozzáteszi:
-De ne aggódj...diszkrét leszek. Utálnám, ha elvesztenéd az állásod. Látom mennyire boldoggá tesz.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom



Vissza az elejére Go down
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
Ugrás:
^
ˇ