Volentis 142
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 

 :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Feleségjelölt, Consilium ügynök
Wes Abrahams
Titulus : Hadnagy
Tartózkodási hely : URS Jola
Hozzászólás száma : 17
Wes Abrahams
Az URS Jola tisztje



#1Vas. Nov. 25, 2018 6:46 pm
Evie Davis
PB Phoebe Tonkin (?) - Kor 28-30 - Beregisztrált

Öt éve ébresztettek fel, okkal. A Földön annak a szervezetnek az ügynöke voltál, mely a néhányszáz évvel ezelőtt létező CIA hamvaiból éledt. Ez önmagában a képességeidről is sokat elmond. Nem hiába választott téged a Consilium, amikor eljött az érzékeny munka ideje, intelligenciával, manipulációval, mérgezéssel. Az utóbbi öt év során volt néhány komoly célpontod, akit vagy kordában kellett tartani, vagy el kellett tenni láb alól. Egy közös volt mindben, a Consilium, mint megbízó.
Így jövök a képbe én is, merthogy én vagyok a következő célpont. Egy ideje szúrom az egyik Consilium tag szemét és most, hogy az URS Jola pilótája lettem, téged hívott. Beszerveztek téged a legénység tagjai közé. Nem vagy katona, de tökéletesen meg tudod játszani az ellenkezőjét. Közlegényként a biztonságiak között el tudsz vegyülni épp annyira, amennyire kell. Bárhova bejutsz, senki nem figyel fel rád.
Én még nem tudok róla, de hamarosan megkapom az üzenetet, miszerint új feleséget jelöltek ki nekem. Ez a személy pedig te vagy. Hisz hogy máshogy tudnál ennél jobban a megfigyelésed alatt tartani.
A különbség az, hogy én nem olyan vagyok, mint a Consilium eddigi célpontjai. És erre te is hamar rá fogsz jönni.

Személyiségbéli és egyéb részleteket megbeszéljük majd pm-ben. Az sem titok, hogy örülnék, ha kialakulna valami a két karakter között. Várunk nagyon.


My little snake with a heart
Feleségjelölt, Consilium ügynök 3195800591

Vissza az elejére Go down
1 / 1 oldal
Ugrás:
^
ˇ