Belépés
csatlakozz be a játékba!
Neved:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Walkie Talkie
a fórum kommunikációs csatornája

Galaktikus feljegyzések
legújabb hősi eposzaink

Today at 9:32 am
The Beginnings Azarov & Chen

Szomb. Szept. 19, 2020 8:47 pm
Zetta

Szer. Szept. 16, 2020 11:36 am
Szabad-e zargatni? - Finn & Elaine

Vas. Szept. 13, 2020 12:12 am
Oh, my darling...

Szomb. Szept. 12, 2020 7:35 pm
Vesszőfutás

Szomb. Szept. 12, 2020 11:25 am
Az invázió

Pént. Szept. 11, 2020 11:58 pm
Tűzoltás

Pént. Szept. 11, 2020 3:47 pm
Lámpaoltás - 18. Villámkaland

Pént. Szept. 11, 2020 11:11 am
A másik kapitány

Szer. Szept. 09, 2020 1:14 pm
MIR - Men in red

Stars can't shine
without darkness

Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 4 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég :: 1 Bot

Alexandro Azarov, Dan Lockley, Ethan 'Crash' Dobrik, Jeong-suk Hwan

A legtöbb felhasználó (30 fő) Szer. Szept. 02, 2020 2:41 pm-kor volt itt.
Legaktívabb tagjaink
ebben a hónapban

Alexandro Azarov
Nati és Nadi [M] Vote_l11Nati és Nadi [M] Voting12Nati és Nadi [M] Vote_r11 
Ethan 'Crash' Dobrik
Pressia Hicks
Freya Peterson
Dan Lockley
Norman Reeves
Adrian Powell
Jeong-suk Hwan
Angelita Harper
Faye Pavell
Szeptember 2020
Hétf.KeddSzer.Csüt.Pént.Szomb.Vas.
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    
CalendarCalendar

Share

Nati és Nadi [M]

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
ÜzenetSzerző
 #1•• TémanyitásTárgy: Nati és Nadi [M]   Nati és Nadi [M] EmptyKedd Aug. 27, 2019 3:44 pm

A lázadók tábora

Nati és Nadi [M] Turtle-shell-4a3be776ce259-hires
Egy kis tisztáson helyezkedik el a durván 100 fős csoport ideiglenes lakhelye, ahol a többség csak rövid időt tölt el, hisz nem érdemes sokáig egy helyben maradni, azonban akadnak, akik hónapok óta itt élnek.
Mindenki csak találgat, mit keres itt az egy tucat, különböző méretű hegyteknős üres páncélja - melyeket kunyhókká alakítottak - de ismerve milyen ritka ez az állat, és milyen sokáig él, könnyen lehet, hogy már évezredek óta itt állnak.
A 12 Teknő nagyjából kör alakban helyezkedik el. Középen hatalmas tábortüzet építenek a lázadók mindig, amikor erre vannak. A határokon több vadászlest, és őrtornyot építettek ki, próbálva felkészülni minden eshetőségre.

Nem mondom, hogy nem élveztem, de azért elég hosszú és eseménydús út vezetett idáig. Most, hogy megérkeztünk a táborba, ami tulajdonképpen egy falu, fura óriásteknőkből épült házakkal, másra sem vágyom, csak egy helyre, ahol lepihenhetek, és valami ehetőre, amivel megtömhetem a hasam.
Hamar rá kell jönnöm azonban, hogy itt nem vagyok se conis-feleség, se grófnő, ahogy Lynch hajlamos nevezni. Ha enni és melegedni akarok, tűzifát kell gyűjtenem. Ez eddig rendben is van, bár őszintén szólva nem vagyok túl boldog attól, ahogy Tom kiadja a parancsot, attól pedig különösen nem, hogy a társammá épp azt a vöröskét nevezi ki, akivel két másodperc alatt el tudnánk harapni egymás torkát. Ráadásul ő fegyverrrel a kezében, én pedig (majdnem teljesen) fegyvertelenül indulok a fák közé. Nem fair. Erőviszonyok tekintetében már megszoktam, hogy mindig én vagyok alul, de hogy még egy ilyen nyeszlett kis vérvörössel szemben is, mint Natasha, az már egyáltalán nem tetszik.  

Nagyot sóhajtok, mielőtt elindulok a mutatott irányba, és csak egy rövid pillantást vetek a Vörösre közben.  - - Mi lenne, ha ezúttal nem próbálnánk megölni egymást? utálnálak egy ilyen szép helyen elásni.  - pillantok oldalra egy sunyi mosollyal, ha Natasha felzárkózott mellém. Valahogy muszáj oldani a hangulatot, mert ennek így csak rossz vége lehet.

Nadine Blackburn

Egyike a 142 telepesnek

Karakterlap :
Nati és Nadi [M] Nadi
Titulus :
Jövő Nemzedékek Biztosa
Hozzászólás száma :
207

Felhasználó profiljának megtekintése
Nati és Nadi [M] Empty
Vissza az elejére Go down
 #2•• TémanyitásTárgy: Re: Nati és Nadi [M]   Nati és Nadi [M] EmptyKedd Aug. 27, 2019 3:55 pm

Hosszú nap volt. Vagyis kettő. Vagy három. A lánynak már fogalma sem volt, hiszen az órák percekké sűrűsödtek, az elmúlt pár nap pedig hirtelen olyannak tűnt neki, mintha gyorsan elszálltak volna, de közben mégis rengeteg dolog történt, amit még nem tudott rendesen kipihenni. Azóta egyáltalán nem is aludt, amióta azokkal a fura jószágokon találkozott a mezőn és hozzácsapódott ehhez a kis csapathoz, így megörült, mikor végre a táborba értek, ahol remélte, hogy legalább egyszer, de hosszasan és kellően kipihentetően ki fogja tudni aludni magát, de természetesen nem így alakultak a dolgok.
A lázadók okos emberek voltak, nem szívesen fogadtak mindenféle jött-mentet, meg kellett dolgozni mind a szállásért, mind az ételért és italért, amit eléjük tettek. Ez teljesen logikus volt, elvégre mindenki, aki az őrtoronyban állt vagy vadászott, esetleg fát vágott, segítette a lázadást, ha igen apró mértékben is. Az már kevésbé volt ínyére, hogy Tom kitalálta, hogy jó volna, ha Natasha és Nadine együttes erővel gyűjtenének fát ahhoz a hatalmas tábortűzhöz, ami a nagy teknők között gyúlt fel mindennap, pontosan középen.
Láthatóan kedvetlenül indult el a barna hajú nővel, szavaira felsóhajtva.
- Te csak ne döntsd el, hogy mit kéne és mit nem. - vigyorgott rá. - Egyelőre még nálam van a nagyobb fegyver. Bőven elég lesz, ha nem gondolunk arra, hogy a másikkal kell dolgoznunk... - sóhajtott fel ismét.

Kerülnél talán? Sokan ezt teszik,
kopár földön járnak, hol nem esik,
hol ember, Isten előttük soha;
mondd még egyszer, ki volt az ostoba?

Az Ellenállás tagja

Karakterlap :
Nati és Nadi [M] 5pEh6QW
Titulus :
Felderítő
Hozzászólás száma :
150

Nati és Nadi [M] Empty
 #3•• TémanyitásTárgy: Re: Nati és Nadi [M]   Nati és Nadi [M] EmptyPént. Aug. 30, 2019 9:14 am

Nem tudom megállapítani, hogy kettőnk közül kinek van kevesebb kedve ehhez az egészhez, de azt hiszem, hogy ez teljesen mindegy is. Mindenki saját magát mondaná, és valószínűleg nem is tévedne olyan nagyot.
Ahogy kifelé sétálok a táborból, felmerül bennem, hogy Natasha vajon tényleg megvédene, ha valami ránk támadna, vagy simán végignézné, ahogy felfalnak? Talán még azt is megvárná, hogy összeverekednek a maradék csontjaimon. Erősen remélnem kell, hogy nem találkozunk semmi olyannal, ami veszélyesebb, mint egy....vakond? Egek! majdnem elfelejtettem, hogy errefelé azok is akkorák, amekkorával nagyon nem szeretnék élőben találkozni!

A vigyorgó lány felé fordítom a pillantásom és egyik szemöldökömet felvonva elhúzom én is a számat. - Nyugi Vérnarancs! Én csak javasoltam valamit. - védekezésül még a kezeimet is felteszem, aztán, hogy továbblépjünk kicsit a társalgásban, még gyorsan hozzáteszem: - Nehéz nem gondolni rá, hogy egy nagy puskával caplatsz mellettem, miközben tudom, hogy legszívesebben holtan látnál. Ne maradj le! - rákacsintok, és felszedek a földről egy szétszáradt faágat. nem tudom, ebből mennyi kellhet, de tuti nem sokat fogok tudni elvinni. Talán egy körrel megelégszenek és gyorsan letudok erről a kis kirándulásról.

Nadine Blackburn

Egyike a 142 telepesnek

Karakterlap :
Nati és Nadi [M] Nadi
Titulus :
Jövő Nemzedékek Biztosa
Hozzászólás száma :
207

Nati és Nadi [M] Empty
 #4•• TémanyitásTárgy: Re: Nati és Nadi [M]   Nati és Nadi [M] EmptyPént. Aug. 30, 2019 11:40 am

A lány felnevetett. Hangosan, szívből fakadóan, hiszen nagyon jól szórakozott Nadine szavain, aki közben gallyakat és kisebb ágacskákat kapkodott fel a földről.
- Ugyan. - vigyorgott. - Nehogy azt hidd, hogy egyszerűen lelőnélek, hiába van fegyver a vállamon. Abban nincs semmi szórakoztató... Vagyis de, a csodálatos érzés lenne látni, ahogyan a golyók szétszabdalják azt a csinos kis testedet, sok-sok vérző lyukat hagyva maguk után, esetleg széttépve a fejecskédet, de a gyors halált ki kell érdemelni. - kuncorgott ismét, miközben figyelte, ahogyan a nő dolgozott.
Végigfuttatta tekintetét a tájon, és unottan felsóhajtott. Nem tudta, hogy mennyi tüzelőt kellett volna összegyűjteniük, de valamiért úgy érezte, hogy nem lesz egy rövid, kellemes kis gyalogtúra. Nadine társaságában ugyan azt élvezte, hogy - legalábbis saját maga szerint - dominanciát gyakorolhatott a nő felett, aki gyakorlatilag teljesen ki volt szolgáltatva neki, mégis csak gyűlölte, hiszen egy a Consiliumhoz közelálló személyről volt szó, afelől pedig egyáltalán nem kételkedett, hogy aki bármilyen formában is, de azt a galád és hazug rendszert támogatja és támogatta, halált érdemelt.

Az Ellenállás tagja

Karakterlap :
Nati és Nadi [M] 5pEh6QW
Titulus :
Felderítő
Hozzászólás száma :
150

Nati és Nadi [M] Empty
 #5•• TémanyitásTárgy: Re: Nati és Nadi [M]   Nati és Nadi [M] EmptyHétf. Szept. 02, 2019 5:32 pm

Mondanám, hogy örülök, hogy ilyen jól szórakozol, de az nettó hazugság lenne - kezdek bele a kismonológomba, miközben felkapok néhány száraznak tűnő ágat a földről és közben a szemem a talajt pásztázza az újabb zsákányt keresve. Néha azért odapillantok rá is, csak, hogy lássam, mit művel, de közben tovább beszélek. Mást most nagyon úgysem tudunk tenni. Azon túl legalábbis, hogy megpróbáljuk megölni egymást. Arra viszont én nem vállalkoznék. Kár, hogy szinte biztos vagyok benne, hogy ő minden szavát komolyan gondolja. - Hogy a fenébe szorult ennyi gyűlölet és harag egy ilyen kicsi és fiatal lányba? - a kérdés költői, úgyhogy folytatom is, mielőtt még válaszolhatna. - Az a pincér fiú, akit gondolkodás nélkül agyon lőttél, csak 17 éves volt. Sosem ártott senkinek. Csak egy ügyes kezű műszerész tanonc volt, aki keresni akart néhány kreditet, hogy elvigye a barátnőjét az állomásra szórakozni. - sóhajtok egyet, mintha tényleg ismertem volna szerencsétlen fiút, pedig épp csak néhányszor láttam a Telepen. Az mondjuk tényleg igaz, hogy rendes fiúnak tűnt.
- Gyűlölni is lehet okosan. Azzal többre mész. - közben tovább keresgélek, és felszedek még néhány ágat, aztán Natashára nézek. Ha még nem hoztam ki a sodrából, akkor tovább feszítem picit a húrt. - Nem akarsz segíteni? úgyis csak lóbálod azt a nagy puskát. -

Nadine Blackburn

Egyike a 142 telepesnek

Karakterlap :
Nati és Nadi [M] Nadi
Titulus :
Jövő Nemzedékek Biztosa
Hozzászólás száma :
207

Nati és Nadi [M] Empty
 #6•• TémanyitásTárgy: Re: Nati és Nadi [M]   Nati és Nadi [M] EmptyHétf. Szept. 02, 2019 6:09 pm

A lány felsóhajtott, hogy mennyire erkölcsös is volt a túsz, de már megszokta, hogy olyan emberekkel volt körülvéve, akiket nem feltétlen szívlelt. Hátradöntötte a fejét és igyekezett elkapni Nadine tekintetét, mit sem törődve azzal, hogy ezzel akár a munkájában is megakaszthatta - az amúgy sem volt olyan fontos, csak a kajáért és a szállásért indult el erre a kis sétára, simán hazudhatták azt, hogy nem találták fát, elvégre amilyen sügér volt a legtöbb lázadó, el tudta képzelni, hogy mindig ugyanezen az útvonalon gyűjtöttek maguknak tüzelőt, az meg ugye sosem termett újra a semmiből csak úgy, ráadásul a környéken valóban megfogyatkozóban voltak a készletek.
- Hát. - sóhajtott fel kissé unottan. - Nyugodjon békében... - nyelt egyet, mint aki elérzékenyedett. - Meg a nagy szart, a Consiliumot szolgálta a kis gennyláda, várható volt a sorsa. - kuncogott. - Az a barátnő lehet, hogy jobban is járt. Rohadt nyálasnak tűnt nekem az a gyerek, a kiscsaj a kezecskéivel szinte biztos, hogy jobban elszórakoztatja magát, mint amennyire egy olyan bárgúnár valaha is tudta volna. - emelte tekintetét egy pillanatra az égre, majd vissza a nőre. - Mindannyian így végzitek majd, ráadásul hogy őszinte legyek, egyáltalán nem sajnálom.
Hallgatta a további hisztijét is, amire lehunyta szemeit és közelebb sétált hozzá. Egészen közel, hiszen egyik kezével megmarkolta vállát, a másikkal pedig előhúzta egyik fegyverért a pisztolytáskájából.
- Ne dirigálj, de még csak ne is kérj tőlem semmit. - emelte feljebb a pisztolyt. - Te vagy a túsz, én pedig a csúf és gonosz túsztartó. Örülj, hogy egyáltalán beszélhetsz, de ne legyen kifogásod semmi ellen. Azt teszed, amit mondok. -  csúsztatta lejjebb a korábban még Nadine vállát markoló kezét, amely meg sem állt a nő fenekéig, amit enyhén megpaskolt, miközben a fejéhez emelte az üres fegyvert. - És bármit mondhatok.
Abban a pillanatban el is lépett tőle nevetve, de dolgozni esze ágában sem volt.

Az Ellenállás tagja

Karakterlap :
Nati és Nadi [M] 5pEh6QW
Titulus :
Felderítő
Hozzászólás száma :
150

Nati és Nadi [M] Empty
 #7•• TémanyitásTárgy: Re: Nati és Nadi [M]   Nati és Nadi [M] EmptyKedd Szept. 03, 2019 1:41 am

Csak állok ott, kezemben egy fél ölnyi fával és elképedve hallgatom a gonoszságnak álcázott keserűség vegytiszta megnyilvánulását. Tényleg megdöbbentő, hogy Natasha ilyen fiatal korára máris eljutott erre a szintre. - A vak gyűlöleted miatt fogsz mindig ilyen kicsi maradni. - Ezt aztán értse, ahogy akarja, nem magyarázgatom a dolgot, sőt! Úgy döntök, a beszélgetést is annyiban hagyom, de amikor fenyegetőzni kezd, elpattan valami bennem és a földre hajítom az eddig gyűjtögetett tűzifát. - Remélem észhez térít valaki, mielőtt még lemészárolnád az emberiség nagy részét! - felelem kissé élesebben, mint szerettem volna, aztán pedig rezzenéstelen arccal figyelem, ahogy közelebb lép és megmarkolja a vállam. Tekintetem a kezéről az arcára siklik és a szemébe nézve hallgatom az arcoskodó szövegelését, nem is igen törődve a rám szegezett pisztollyal. Még közelebb lépek, így a testünk szinte összeér, pisztolya pedig a mellkasomhoz nyomódhat. Magasabb vagyok, mint ő, így lesajnáló, gúnyos pillantásomat lefelé irányítom, és egy félmosolyt villantok. - Azt hiszed, te vagy az első, aki pisztolyt tart a fejemhez? Vagy az első lennél, aki pisztolyt fog a fejemhez, és azt mondja, térdeljek? A halálra rémisztésemről már rég lekéstél, Vérnarancs. - tüntetőleg hátat fordítok neki és elindulok, hogy keressek még néhány gallyat, amit el is tudok vinni a többivel egyszerre.

Nadine Blackburn

Egyike a 142 telepesnek

Karakterlap :
Nati és Nadi [M] Nadi
Titulus :
Jövő Nemzedékek Biztosa
Hozzászólás száma :
207

Nati és Nadi [M] Empty
 #8•• TémanyitásTárgy: Re: Nati és Nadi [M]   Nati és Nadi [M] EmptySzomb. Szept. 07, 2019 2:11 pm

- Te vagy a vak, nem a gyűlöletem. - vágott vissza egyből a nőnek, amint az befejezte a mondatát. - Te vagy megvezetett barom és nem én. Én sosem leszek az és sosem fog szándékomban állni hazudni másoknak, szóval a helyedben csak csendben maradnék. Élvezed, hogy a Volentisen kiváltságos úri hölgyként bánnak veled, mi? - figyelte, ahogyan Nadine a földhöz vágta az addig összegyűjtött tüzelőt.
Elégedetlenül csettintett egyet a nyelvével. Amúgy is lassúnak találta a nő munkáját, ráadásul akkor még keresztbe is tett saját magának, ráadásul a saját hülyesége miatt. Csak azért, mert nem volt hajlandó kinyitni a szemeit, inkább az összes addigi munkáját semmizte, hogy teljes erejével a lánnyal vitázhasson, aki mindvégig a hátán csüngő töltött gépfegyver közelében tartotta egyik kezét, hiszen nem tudhatta, hogy mennyire is volt elszánt a másik.
- Az emberiség kiírtja saját magát. - sóhajtott fel unottan, mint aki már ezerszer körbejárta a témát. - Nem kellek hozzá én. A Consilium telhetetlen, előbb vagy utóbb, de mindenkit dehumanizálnak és boldogan verik majd a mellüket, hogy milyen jó nekik, aztán már egymás rút pofáit sem bírják tovább bámulni és megölik egymást. Valódi sikertörténet, igazad van, támogassuk csak őket. - forgatta szemeit.
A túsz agresszívabb lett; Legalábbis igyekezett elhitetni Natashaval, hogy ő egy sokat megélt, nagyon kemény csaj, de vörös hajú lázadó nem az a típus volt, aki ezt ilyen könnyedén elhitte volna. Neki bizonyítani kellett, a szájkarate pedig legutolsó sorban sem számított annak, így teljesen higgadtan tudott válaszolni neki.
- A különbség annyi, édesem, hogy amit én mondok, azt meg is teszed, mert én nem félek az esetleges következményektől, amik úgysem lesznek. Lelkiismeret furdalás nélkül lövöm szarrá a koponyádat és neked ezt teljes mértékben tűrnöd kell és el kell fogadnod, hiszen csak egy túsz vagy. Egy senki. Egy kellemes kis játékszer. - vigyorgott.

Az Ellenállás tagja

Karakterlap :
Nati és Nadi [M] 5pEh6QW
Titulus :
Felderítő
Hozzászólás száma :
150

Nati és Nadi [M] Empty
 #9•• TémanyitásTárgy: Re: Nati és Nadi [M]   Nati és Nadi [M] EmptyKedd Okt. 01, 2019 4:01 pm

Teljesen elképedve hallgatom a dühös kicsi lány keserű szövegelését és rá kell jönnöm, hogy szegénykémnek biztonsan szüksége volt ezekre a megerősítésekre, amiket már évek óta mantraként használ, hogy egyáltalán fel akarjon kelni minden reggel ezen a rémes, magányos helyen. - Te is élveznéd, ha nem lettél volna olyan ostoba, hogy kidobatod magad. De önmagadat nem gyűlölheted túlzottan, mert az annyira fájna, hogy talán fejbe lőnéd magad egy rossz pillanatban, csak, hogy szabadulj. Nem igaz? -
Ezek után már hiába is próbálnék visszavonulni, túlságosan felment a vérnyomásom és a fenyegetés ezen mit sem segít. Megcsóválom a fejem a válaszát hallva és kényszeredett kis mosolyt villantok. - Neked kezeltetned kellene magad. Bár nem vagyok biztos benne, hogy bármit is segítene.-

Nem. Nem fordulok vissza, mert ha megtenném, egész biztos, hogy a fegyvereivel nem törődve bemosnék neki egyet. Nem! Nem fordulok vissza! Beszélhet a hátamnak, amíg én hangosan, jóízűen nevetek a szavain. De annyira, hogy a végén már levegőt is alig kapok, ahogy lehajolok egy vastagabb gallyért. Megtámaszkodom a térdemen, és még mindig Narancsnak háttál próbálom visszanyerni a lélegzetemet. - Befejezted? érzed már, hogy nőttél vagy három centit, vagy arcoskodnál még egy kicsit? - Olyan lesajnálón mosolygok rá, ahogy visszafordulok felé, amennyire csak tőlem telik. Bedobok még pár ágat a kupacba, és felnyalábolom, mintha mi sem történt volna. - Indulhatunk vissza? -

Nadine Blackburn

Egyike a 142 telepesnek

Karakterlap :
Nati és Nadi [M] Nadi
Titulus :
Jövő Nemzedékek Biztosa
Hozzászólás száma :
207

Nati és Nadi [M] Empty
 #10•• TémanyitásTárgy: Re: Nati és Nadi [M]   Nati és Nadi [M] EmptyCsüt. Okt. 31, 2019 1:52 pm

- Mit élveznék rajta? - fintorgott továbbra is. - Ennyire átmosták az agyadat, vagy mi van? Élvezni? Érdekes képed van az élvezetekről, ha számodra már ez is lehet az. Azért remélem, nem ez volt életed legnagyobb öröme, mert akkor most tövig nyelted. Bár miért is érdekelne engem, ugye? Neked mindenképpen szar idelent, én ezt megértem, viszont már odafent sem lesz jobb. Nem fogsz többet visszakerülni a hőn szeretett bádogdobozodra, erről biztosíthatlak. Esetleg majd a belőle megmaradt űrszemét között repülhetsz pár kört, de hidd el, tenni fogok róla, hogy többet ne tudjad élvezni. Nem volt jó ötlet az a kis vadászat, igaz? - vigyorodott el és felsóhajtott.
Hátat fordított a nőnek és tett pár lépést előre, majd gondolataiba mélyedt. Ez valószínűleg látszott is rajta, mert pár pillanat csend következett mindkettejük részéről, de hamarosan ismét folytatta, valamivel visszafogottabban kezdve.
- Én tényleg nem értelek téged. Mertem remélni, hogy nem vagy ennyire hülye, de úgy tűnik, hogy folyton csak csalódnom kell. Így jár aki bizakodik, de te ezt is biztosan jobban tudott. - hagyott egy pillanat hatásszünetet. - Nem gyűlölöm magamat, minden mást viszont annál inkább, de abban igazad van, hogy erre is csak egyetlen gyógyír létezik: Egy golyó a fejbe. Milyen kár, hogy nem vagyok az a típus, aki könnyen feladja. Nem, eszem ágában sincs és ahelyett, hogy magamat gyógyítanám, megpróbálkozok a lehetetlennel, hogy a világot kúráljam ki a fertőből. Az a baj, hogy ehhez nem elég egyetlen egy golyó, de szerencsémre talán nincs szükségem olyan sokra. A fertőzött sejteket kiirthatnám egyesével is, de miért tenném, ha egyszerre meg lehetne szabadulni akár az összestől? Tudod, kölyök koromban nem nagyon volt mit csinálnom abban a bádogdobozban, amit te annyira szeretsz és néha kénytelen voltam olvasással elütni az időt. Akkor olvastam egy orvosi könyvben, hogy mikor még az Óvilág sem volt olyan kiforrott, mint ahogyan ismerjük, hanem technikailag és ideológiailag egyaránt elmaradott volt, egy Parotoxishoz hasonló járvány szedte az áldozatait megállíthatatlanul. Égették magukat és ereket vágtak, hogy megszabaduljanak a fertőzéstől, ami ott lapult a bőrükben, a vérükben és tulajdonképpen az egész testükben. Ez a világ a Consiliummal, és mivel az antibiotikumkúrát elutasították, jönni fog az érvágás.
Ismét megállt, de nem kapott választ. Nadine csak röhögött rajta, mint egy nagyra nőtt óvodás és láthatóan nem érezte át a helyzetet, amiről éppen folyt a szó. A vörös lázadó erős késztetést érzett, hogy ott helyben előrántsa a fegyverét és ugyan csak leckeképpen, de lőjön párat a túsz felé - szigorúan csak a kezeit és lábait célozva, hogy valóban tanuljon a hibájából és ne szenvedjen komolyabb sérüléseket, de mégsem tette, hiszen tudta jól, hogy milyen mikor összedől az ember világa a fejében. A "grófnő" csak most jutott el odáig, hogy tagadja a helyzetet; Nem akarta elfogadni, hogy a rendszer, amit ő hűen szolgált romlott, vagy azt, hogy másnak kifogásolható, legalábbis Natashának így jött le a reakcióból, azaz a majdhogynem fulladásba torkolló nevetésből.
- Négyet. - felelte gúnyosan, majd biccentett, bár tudta, hogy azt már úgysem látja senki. - Indulhatunk, ha úgy gondolod...

Az Ellenállás tagja

Karakterlap :
Nati és Nadi [M] 5pEh6QW
Titulus :
Felderítő
Hozzászólás száma :
150