Belépés
csatlakozz be a játékba!
Neved:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Walkie Talkie
a fórum kommunikációs csatornája

Galaktikus feljegyzések
legújabb hősi eposzaink

Today at 9:32 am
The Beginnings Azarov & Chen

Szomb. Szept. 19, 2020 8:47 pm
Zetta

Szer. Szept. 16, 2020 11:36 am
Szabad-e zargatni? - Finn & Elaine

Vas. Szept. 13, 2020 12:12 am
Oh, my darling...

Szomb. Szept. 12, 2020 7:35 pm
Vesszőfutás

Szomb. Szept. 12, 2020 11:25 am
Az invázió

Pént. Szept. 11, 2020 11:58 pm
Tűzoltás

Pént. Szept. 11, 2020 3:47 pm
Lámpaoltás - 18. Villámkaland

Pént. Szept. 11, 2020 11:11 am
A másik kapitány

Szer. Szept. 09, 2020 1:14 pm
MIR - Men in red

Stars can't shine
without darkness

Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 3 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég :: 1 Bot

Alexandro Azarov, Dan Lockley, Ethan 'Crash' Dobrik

A legtöbb felhasználó (30 fő) Szer. Szept. 02, 2020 2:41 pm-kor volt itt.
Legaktívabb tagjaink
ebben a hónapban

Alexandro Azarov
Nati és Nadi [M] - Page 2 Vote_l11Nati és Nadi [M] - Page 2 Voting12Nati és Nadi [M] - Page 2 Vote_r11 
Ethan 'Crash' Dobrik
Nati és Nadi [M] - Page 2 Vote_l11Nati és Nadi [M] - Page 2 Voting12Nati és Nadi [M] - Page 2 Vote_r11 
Pressia Hicks
Freya Peterson
Jeong-suk Hwan
Angelita Harper
Dan Lockley
Norman Reeves
Adrian Powell
Faye Pavell
Szeptember 2020
Hétf.KeddSzer.Csüt.Pént.Szomb.Vas.
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    
CalendarCalendar

Share

Nati és Nadi [M]

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
ÜzenetSzerző
 #11•• TémanyitásTárgy: Re: Nati és Nadi [M]   Nati és Nadi [M] - Page 2 EmptyVas. Nov. 10, 2019 9:06 pm

Hitetlenkedő arcomat már nem is mutatom a lány felé, mert egyszerűen nem látom semmi értelmét, hogy bármilyen szinten is vitába szálljak vele. Úgy beszél bizonyos dolgokról, hogy azokról a leghalványabb fogalma sincs, de ugyanakkor mindenféle ellenérvnek, meggyőzésnek tökéletesen ellenáll. Nincs mit tenni, fölösleges további energiákat pazarolni rá. Egy bizonyos pontig tudom is tartani magam ehhez. - Te jó ég, Kislány! Nincsenek rá szavak, mennyire rossz nyomon vagy. De sebaj, majd később ráérsz bocsánatot kérni. Kivárom. - mondom neki egy erőltetett mosolyt villantva rá, pedig közben már tényleg annyira dühös vagyok, hogy legszívesebben hülyére verném. Hát... még ennél is hülyébbre. Civilizált embernek tartom magam, de engem is ki lehet billenteni az lelki egyensúlyomból. Annyi önuralmam azonban még van, hogy nem hagyom, hogy ez látszódjon rajtam. A nevetés ennek a dühnek a levezetése, meg persze az is fontos, hogy legalább annyira lekezelő legyek, amennyire ő próbál az lenni velem. Éreztetni akarom vele, hogy mennyire invalid minden érvelése. Nagyjából azóta érzem ezt így, hogy megmutatta, igazi kis pszichopata, aki simán lelövöldöz ártatlan kölyköket és még csak rosszul sem érzi magát miatta. Miután kiadtam magamból a feszültség egy részét és úgy érzem, elég ideje idegesítem már ezzel a lányt, a hasamat fogva az egyik, a gallyat a másik kezemmel felé fordulok. - Örülök, hogy segíthettem egy megtört kislány önbecsülését foltozgatni. - felszedem az eddig gyűjtött ágakat és vissza indulok a falu fényei felé. Ha ő nem szól, én sem teszem, csak baktatok szépen, egyenletes tempóban egy régi dalt dúdolgatva.

Nadine Blackburn

Egyike a 142 telepesnek

Karakterlap :
Nati és Nadi [M] - Page 2 Nadi
Titulus :
Jövő Nemzedékek Biztosa
Hozzászólás száma :
207

Felhasználó profiljának megtekintése
Nati és Nadi [M] - Page 2 Empty
Vissza az elejére Go down
 #12•• TémanyitásTárgy: Re: Nati és Nadi [M]   Nati és Nadi [M] - Page 2 EmptySzomb. Nov. 16, 2019 12:12 am

Csak fújtatott, mint egy macska. Mindketten macskák voltak, ráadásul a rosszabbik fajtából. Olyanok, amik karmolnak, harapnak és morognak, amint meglátják saját tükörképüket, egy pillanatra sem igyekezve kiszakadni abból az illúzióból, hogy tökéletesen jól érzik magukat a bőrükben - míg a tükör másik oldalán lévő hasonmásuk csak csúnya és gonosz lehet, hiszen karmol, harap és morog. Olaj volt a tűzre mindkettejük viselkedése, de ez Natashának természetesen nem tűnt fel. Ő bőszen állította, hogy neki volt igaza, hiszen ő állt a tükörrel szemben, noha Nadine szemszögéből éppen fordított volt a szituáció. Mindenesetre elkönyvelte magában idiótának a nőt és csak halkan mormogott valamit az orra alatt, de hamar abba is hagyta, hiszen az tűnt számára a legreálisabb magyarázatnak, hogy azért tiltakozott ilyen hevesen a gallyakat gyűjtő nő, mert nem értette, hogy pontosan miről is volt szó - hülyék ellen meg ugye nagyon nehéz vitát nyerni, ha nem lehetetlen, a Vérnarancsnak pedig minden türelme elfogyott a korábbi monológját követően, szóval úgy döntött, hogy ha rajta múlik, akkor síri csöndben sétálnak vissza a táborig.

Kerülnél talán? Sokan ezt teszik,
kopár földön járnak, hol nem esik,
hol ember, Isten előttük soha;
mondd még egyszer, ki volt az ostoba?

Az Ellenállás tagja

Karakterlap :
Nati és Nadi [M] - Page 2 5pEh6QW
Titulus :
Felderítő
Hozzászólás száma :
150

Felhasználó profiljának megtekintése