Belépés
csatlakozz be a játékba!
Neved:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Walkie Talkie
a fórum kommunikációs csatornája

Galaktikus feljegyzések
legújabb hősi eposzaink

Today at 9:32 am
The Beginnings Azarov & Chen

Szomb. Szept. 19, 2020 8:47 pm
Zetta

Szer. Szept. 16, 2020 11:36 am
Szabad-e zargatni? - Finn & Elaine

Vas. Szept. 13, 2020 12:12 am
Oh, my darling...

Szomb. Szept. 12, 2020 7:35 pm
Vesszőfutás

Szomb. Szept. 12, 2020 11:25 am
Az invázió

Pént. Szept. 11, 2020 11:58 pm
Tűzoltás

Pént. Szept. 11, 2020 3:47 pm
Lámpaoltás - 18. Villámkaland

Pént. Szept. 11, 2020 11:11 am
A másik kapitány

Szer. Szept. 09, 2020 1:14 pm
MIR - Men in red

Stars can't shine
without darkness

Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 3 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég :: 2 Bots

Alexandro Azarov, Dan Lockley, Ethan 'Crash' Dobrik

A legtöbb felhasználó (30 fő) Szer. Szept. 02, 2020 2:41 pm-kor volt itt.
Legaktívabb tagjaink
ebben a hónapban

Alexandro Azarov
sikló gyakorlás 01 Freya & JinJin Vote_l11sikló gyakorlás 01 Freya & JinJin Voting12sikló gyakorlás 01 Freya & JinJin Vote_r11 
Ethan 'Crash' Dobrik
sikló gyakorlás 01 Freya & JinJin Vote_l11sikló gyakorlás 01 Freya & JinJin Voting12sikló gyakorlás 01 Freya & JinJin Vote_r11 
Pressia Hicks
Freya Peterson
Norman Reeves
Adrian Powell
Jeong-suk Hwan
Angelita Harper
Dan Lockley
Faye Pavell
Szeptember 2020
Hétf.KeddSzer.Csüt.Pént.Szomb.Vas.
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    
CalendarCalendar

Share

sikló gyakorlás 01 Freya & JinJin

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
ÜzenetSzerző
 #1•• TémanyitásTárgy: sikló gyakorlás 01 Freya & JinJin   sikló gyakorlás 01 Freya & JinJin EmptyPént. Nov. 01, 2019 3:41 pm

A kabinomban ülök, és tanulok de már kezdek fáradni, és ettől a koncentráció is nehezebb. Kikapcsolódásként az ajtó felé indulok, hogy kicsit kikapcsolódjak. Az ajtóhoz érve, kinyílik az ajtó és egy férfi áll előttem, és úgy néz rám mint ha meglepné, hogy itt talál.
- Igen? - Kérdem, és nyugodtan várom, hogy mondjon valami.
- A parancsnok küldőt, hogy várja önt a hangárban. - Mondja, majd tiszteleg, amit viszonzok, közben megköszönöm, hogy szólt és a turbó lift felé indulok. közben a tananyag még a kezemben van, és azt igyekszem az agyamba rögzíteni. Akikkel eddig találkozom, mind úgy nézz rám, mint arra aki megőrült, pedig csak tanulok. A lifteknél megnyomóm a hívó gombot úgy, hogy oda sem nézzek. Csak akkor nézzek fel a jegyzetekből, mikor a lift megérkezik, és az ajtó kinyílik. Belépve, megnyomóm a megfelelő gombot, és közben tovább tanulom a dolgokat, de úgy érzem, hogy nem marad meg bennem a tananyag és ez kicsit frusztrálttá tesz.
~ Rendben, majd tovább tanulok holnap. ~ Gondolom magamban, és hagyom mára a tanulást. A lift megáll, és az ajtó kinyílik, én pedig a siklók felé veszem az utam. Freyához érve, vigyázz állásba vágom magam, és tisztelgek.
- Jaina Darklighter kadét szolgálatra jelentkezik. - Mondom, majd megvárom, hogy Freya mit mond, hogy miért hivatott.

sikló gyakorlás 01 Freya & JinJin 20200711

Jaina Darklighter

Az URS Jola kadétja

Karakterlap :
Titulus :
sikló pilóta, 3. éves kadét
Hozzászólás száma :
213

Felhasználó profiljának megtekintése
sikló gyakorlás 01 Freya & JinJin Empty
Vissza az elejére Go down
 #2•• TémanyitásTárgy: Re: sikló gyakorlás 01 Freya & JinJin   sikló gyakorlás 01 Freya & JinJin EmptyVas. Dec. 01, 2019 2:47 pm

Úgy gondoltam, ha már lett egy kis szabadidőm elviszem Jint egy próba repülésre. Biztosan neki is tetszeni fog a dolog. Lassan ideje lesz elengedni a kezét és teljes értékű pilótává kinevezni. Ügyes és lelkes. Ennél több nem is nagyon kell. Az akcióban is talpraesett. Már nem egyszer bizonyította ezt. Szóval igazából semmi sem akadályozza azt, hogy végre megkapja a siklóját. Küldök is érte egy embert. A siklónak elvileg nincs gazdája, így kezdhet vele megbarátkozni. Aztán majd megbeszélem a továbbiakat Ethannal.
Mikor megjelenik előszőr csak megforgatom a szemeimet. Már megint ez… Tisztelettudó ez tény, de amióta fellázadtunk nem igen követelem az ilyet.
-Jin hányszor mondjam, hogy felejtsd már el ezt a hivatalos belépőt. Már nem a Consilium irányít minket. Lehet, hogy parancsnok maradtam nektek, de semmi értelmét nem látom ennek a tisztelgésnek…-Nem ezzel fogják megadni a tiszteletet felém. Sokkal többet ér az, hogy megbíznak bennem és megteszik azt, amit kérek tőlük.
-Mit szólnál hozzá, ha kirepülnénk kicsit? Semmi komoly… A siklónak nincs gazdája és ideje lenne találni neki valakit. Gondoltam, ha te is benne vagy idővel te lehetnél a pilótája.-Kacsintok rá, majd el is indulok az említett gép felé.

A világot élvezni kell, nem pedig félni tőle.

Freya Peterson

Az URS Jola tisztje

Karakterlap :
sikló gyakorlás 01 Freya & JinJin 17196174065d716ac0af5105
Titulus :
Parancsnok
Hozzászólás száma :
467

#3•• TémanyitásTárgy: Re: sikló gyakorlás 01 Freya & JinJin   sikló gyakorlás 01 Freya & JinJin EmptyVas. Dec. 01, 2019 10:20 pm

Bár már semmi nem köt minket a Volentis hez, bár már nem kell többet a Consilium beteg perverz tekintetétől aggódni, belém mégis olyan jól benevelték a kiképzés során ezt a vigyázzban állást és tisztelgős dolgot, amit többnyire akkor csinálok, ha szolgálatban vagyok, vagy arra jelentkezem, s Freya nem egyszer rám szólt ezért, ahogy azt teszi most is.
- Sajnálom Freya, a szokás hatalma, de igyekszem leszokni róla. - Mondom bocsánat kérően,  majd Freya fel veti annak az ötletét, hogy kicsit repkedjünk a siklóval, ami egy nap az enyém lesz, ha én is szeretném, s ettől fel dobódom. Az mondjuk tény, hogy nem a tizenhatodik szülinapomra kapom, de felér egy ahoz hasonló ajándékkal.
- De jó, lázadóként először teszünk egy kőrt egy siklóval. Köszönöm, ígérem nagyon fogok rá vigyázni. - Mondom fel élénkülten, és büszkén csillogó szemmel nézzem a siklót, ami egy napon az enyém lesz, majd Freyát követem a sikló felé, aminek elvileg még nincs pilótája, de majd idővel én.

Jaina Darklighter

Az URS Jola kadétja

Karakterlap :
Titulus :
Hozzászólás száma :
213

#4•• TémanyitásTárgy: Re: sikló gyakorlás 01 Freya & JinJin   sikló gyakorlás 01 Freya & JinJin EmptyHétf. Dec. 23, 2019 5:15 pm

Örülök az örömének, amit egy mosollyal ki is mutatok felé. De azért mem szabad túlságosan elbíznia magát. Egy sikló pilótájának lenni nagy felelősséggel jár.
-Nem kell olyan nagy túrára gondolni, csak jobbnak látom, ha többször is kimész vele. Nem hiszem, hogy mindig velem fogsz, de kérlek légy türelmes. Majd előjön az ideje annak is, mikor egyedül mehetsz ki. Addig viszont mindig legyen veled valaki. Rendben? - Megvárom a válaszát, majd nem is hezitálok tovább.
-No akkor menjünk. Foglald el a helyed, aztán hajrá. - Figyelni fogom, hogy hogy fog neki, végig megy e az alap dolgokon, az indulás előtt vagy csak belevág a közepébe.

Freya Peterson

Az URS Jola tisztje

Karakterlap :
Titulus :
Parancsnok
Hozzászólás száma :
467

#5•• TémanyitásTárgy: Re: sikló gyakorlás 01 Freya & JinJin   sikló gyakorlás 01 Freya & JinJin EmptyHétf. Dec. 30, 2019 7:36 pm

Mint megtudom, azzal a siklóval teszünk kis kőrt, amit egyszer megkapok, ha majd pilóta leszek. Látva, hogy ennek mennyire örülök, Freya is mosolyog ezen, majd mondja nekem, hogy nem nagy túra lesz, csak kis séta lesz a siklóval. De arra kér, hogy míg kadét vagyok, legyen velem valaki pilóta. Érthető, hogy miért kéri, és magától érthető.
- Rendben ígérem, hogy lesz velem valaki ha siklóval kimegyek az űrben. - Mondom, majd indulunk a sikló felé, és Freya arra kér, hogy foglaljam el a helyem, aztán mehet a menet. Fel megyek a rámpán, mellettem Freya, besétálunk a pilóta fülkébe, majd elkezdek végig menni rutinos ellenőrzéseken amik ilyenkor kellenek, végül fel szállási engedélyt kérek, amit megkapunk.

Jaina Darklighter

Az URS Jola kadétja

Karakterlap :
Titulus :
Hozzászólás száma :
213

#6•• TémanyitásTárgy: Re: sikló gyakorlás 01 Freya & JinJin   sikló gyakorlás 01 Freya & JinJin EmptyVas. Feb. 02, 2020 1:05 am

-Helyes!-Mosolygok tovább rá. Végre valaki, aki nem akar ellenkezni. Ritka manapság az ilyen, így nagyon is bízom benne, hogy nem fog ilyen téren megváltozni.
Végig nézem ahogy minden leellenőriz, felszállási engedélyt kap. Jól csinálja, úgy ahogy az elvárható tőle. Nem is szólalok meg. Megkapjuk az engedélyt és már szállhatunk is fel. Amint kijutunk az űrbe hagyom egy ideig egyenesen haladni.
-Mos itt kanyarodj egyet jobbra.-Igazából még magam sem tudom, hogy hova tartunk, de nem is ez a lényeg.

Freya Peterson

Az URS Jola tisztje

Karakterlap :
Titulus :
Parancsnok
Hozzászólás száma :
467

#7•• TémanyitásTárgy: Re: sikló gyakorlás 01 Freya & JinJin   sikló gyakorlás 01 Freya & JinJin EmptyVas. Feb. 02, 2020 10:49 am

Igéretet teszek Freyának, hogy mindig lesz velem valaki ha siklóval teszek mondjuk egy kőrt kint az űrben. Amit, továbbra is mosolyogva helyesel, majd a siklón megcsinálom a fel szállás elötti rutin ellenőrzést, majd kérek engedélyt amit megkapunk, és egy ideig még csendvan, mikor elindulunk. Az űrben még megyünk előre valamennyit, majd Freya arra kér, hogy jobbrakaranyodjak, amit kérdés nélkül megteszek.

Jaina Darklighter

Az URS Jola kadétja

Karakterlap :
Titulus :
Hozzászólás száma :
213

#8•• TémanyitásTárgy: Re: sikló gyakorlás 01 Freya & JinJin   sikló gyakorlás 01 Freya & JinJin EmptySzer. Feb. 05, 2020 7:24 am

-Na és hogy vagy Jin? Mesélj kicsit. Élvezed a lázadók életét? - A mosoly továbbra is ott csücsül az arcomon. Ha jól tudom ő sem kedvelte nagyon a férjét, így gondolom örült neki mikor Ethan kijelentette a házasságok eltörlését.
Egy ideig semmi izgalmas nem történik, majd a távolból megpillantok pár aszteroidát. Tökéletes gyakorlási lehetőség lesz ez Jinnek.
-Látod ott messze azokat? Ne pánikolj be, de szerintem az egy aszteroida mező lesz, amin ha nem olyan gázos át is haladunk. Küldj ki pár felderítő szondát. Nézzük meg közelebbről is, mielőtt oda érünk.

Freya Peterson

Az URS Jola tisztje

Karakterlap :
Titulus :
Parancsnok
Hozzászólás száma :
467

#9•• TémanyitásTárgy: Re: sikló gyakorlás 01 Freya & JinJin   sikló gyakorlás 01 Freya & JinJin EmptySzomb. Feb. 15, 2020 7:39 pm

A kanyarodást követően, Freya beszélgetés indítóként érdeklődik a hogy létem felől és a lázadós dologról.
- Remekül vagyok, és nagyon tetszik ez a lázadó lét. Örülök, hogy a kapitány el törülte a consik által létre hozott házasságokat. Ja, és ezerrel készülök a pilóta vizsgára. No, és veled? - Mesélem Freyának, majd én is kérdezek. Majd Freya észre vesz valamiket, és nekem is fel hívja rá a figyelmemet.
- Igen látom. - Mondom, majd Freya utasitására kiküldök pár felderitő szondát.

Jaina Darklighter

Az URS Jola kadétja

Karakterlap :
Titulus :
Hozzászólás száma :
213

#10•• TémanyitásTárgy: Re: sikló gyakorlás 01 Freya & JinJin   sikló gyakorlás 01 Freya & JinJin EmptyCsüt. Feb. 20, 2020 6:26 am

-Én is örülök annak, hogy megtettük ezt a lépést. Bár nem érzem azt, hogy kevesebb lenne a munka, de mégis megkönnyebbülés az, hogy nem figyelik minden lépésed. - A házasság eltörlése is jó lenne, ha nem vont volna bele engem is. Amikor egy kis időm lehetne akkor is jönnek a szerelmes párok, hogy összeadjam őket. Ami jó, mert jó látni ezt, de szerintem a kapitányt kevesebben keresik fel ezzel.
Amint a szondák odaérnek már kapjuk is a képeket. Gyakorlásnak tökéletes lesz.
-Látod nem egy nehéz pálya. Csak annyi, mikor a közelében vagyunk lassíts le, majd koncentrálj. Könnyen kikerülhetőek. Ne izgulj menni fog. - Biztatom őt.

Freya Peterson

Az URS Jola tisztje

Karakterlap :
Titulus :
Parancsnok
Hozzászólás száma :
467

#11•• TémanyitásTárgy: Re: sikló gyakorlás 01 Freya & JinJin   sikló gyakorlás 01 Freya & JinJin Empty

Ajánlott tartalom

sikló gyakorlás 01 Freya & JinJin

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next