Belépés
csatlakozz be a játékba!
Neved:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Walkie Talkie
a fórum kommunikációs csatornája

Galaktikus feljegyzések
legújabb hősi eposzaink

Today at 9:32 am
The Beginnings Azarov & Chen

Szomb. Szept. 19, 2020 8:47 pm
Zetta

Szer. Szept. 16, 2020 11:36 am
Szabad-e zargatni? - Finn & Elaine

Vas. Szept. 13, 2020 12:12 am
Oh, my darling...

Szomb. Szept. 12, 2020 7:35 pm
Vesszőfutás

Szomb. Szept. 12, 2020 11:25 am
Az invázió

Pént. Szept. 11, 2020 11:58 pm
Tűzoltás

Pént. Szept. 11, 2020 3:47 pm
Lámpaoltás - 18. Villámkaland

Pént. Szept. 11, 2020 11:11 am
A másik kapitány

Szer. Szept. 09, 2020 1:14 pm
MIR - Men in red

Stars can't shine
without darkness

Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 3 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég :: 1 Bot

Alexandro Azarov, Dan Lockley, Ethan 'Crash' Dobrik

A legtöbb felhasználó (30 fő) Szer. Szept. 02, 2020 2:41 pm-kor volt itt.
Legaktívabb tagjaink
ebben a hónapban

Alexandro Azarov
sikló gyakorlás 01 Freya & JinJin - Page 3 Vote_l11sikló gyakorlás 01 Freya & JinJin - Page 3 Voting12sikló gyakorlás 01 Freya & JinJin - Page 3 Vote_r11 
Ethan 'Crash' Dobrik
sikló gyakorlás 01 Freya & JinJin - Page 3 Vote_l11sikló gyakorlás 01 Freya & JinJin - Page 3 Voting12sikló gyakorlás 01 Freya & JinJin - Page 3 Vote_r11 
Pressia Hicks
Freya Peterson
Jeong-suk Hwan
Angelita Harper
Dan Lockley
Norman Reeves
Adrian Powell
Faye Pavell
Szeptember 2020
Hétf.KeddSzer.Csüt.Pént.Szomb.Vas.
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    
CalendarCalendar

Share

sikló gyakorlás 01 Freya & JinJin

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
ÜzenetSzerző
 #21•• TémanyitásTárgy: Re: sikló gyakorlás 01 Freya & JinJin   sikló gyakorlás 01 Freya & JinJin - Page 3 EmptyVas. Ápr. 19, 2020 6:43 pm

Freya, beszélt az ottaniakkal, de barátság nem született senkivel. Tény, hogy általában van egy olyan mobdás, hogy  mindenki magából, indulki, én mindigis úgy kébzeltem, hogy Freyának sok barátja van, és nem csak a Jolán. Aztán elmesélem az okot, hogy miért választottam a pilótáskodást.
- Igen, az volt asztán pilóta kébző volt még a Volentisen. - Felelek a kérdésre. Most hirtelenjében valahogy kiváncsi lettem az ő okára, a.iért pilóta lett.
- Ha nem túl személyes a dolog, te miért lettél pilóta? - Kérdem, de ha nem szeretne, nem kell válaszólniará, minden esetre akkor legfejebb megválaszólatkan marad a kérdés.

sikló gyakorlás 01 Freya & JinJin - Page 3 20200711

Jaina Darklighter

Az URS Jola kadétja

Karakterlap :
Titulus :
sikló pilóta, 3. éves kadét
Hozzászólás száma :
213

Felhasználó profiljának megtekintése
sikló gyakorlás 01 Freya & JinJin - Page 3 Empty
Vissza az elejére Go down
 #22•• TémanyitásTárgy: Re: sikló gyakorlás 01 Freya & JinJin   sikló gyakorlás 01 Freya & JinJin - Page 3 EmptySzer. Ápr. 22, 2020 6:22 pm

-Hogy hívják?-Érdeklődöm kicsit. Simán lehet, hogy engem is tanított. Bár tény régen voltam már diák... Sok minden történt azóta már.
-Huuu hát igazából nekem nincs nagy történetem. Édesapám katona volt, így alap volt, hogy én is katonának megyek... De nem is nagyon elleneztem... Azután meg izgalmasnak tartottam és az első repülés... Az hozta meg a végleges döntést. Nagy adrenalin löketett adott. Elbódított az egész. Imádtam...Vagyis imádom. -Mert a mai napig szeretek repülni, vezetni. Néha hiányzik is a siklóm, de nem panaszkodhatok. A Jola... A vénasszony, akit imádok. Kicsit lassabb, kicsit nyűgösebb, de büszkeséggel ülök le a székembe és veszem kezembe az irányítását.
-Amúgy ügyes voltál. Jól végig mentél az aszteroida mezőn. Van, aki ilyenkor elvérzik.-El is felejtettem megdicsérni őt. Így gyorsan pótolom is azt.

A világot élvezni kell, nem pedig félni tőle.

Freya Peterson

Az URS Jola tisztje

Karakterlap :
sikló gyakorlás 01 Freya & JinJin - Page 3 17196174065d716ac0af5105
Titulus :
Parancsnok
Hozzászólás száma :
467

#23•• TémanyitásTárgy: Re: sikló gyakorlás 01 Freya & JinJin   sikló gyakorlás 01 Freya & JinJin - Page 3 EmptySzer. Ápr. 29, 2020 5:22 pm

Miután mesélem, hogy mi az oka a döntésemnek, hogy pilóta legyek, utána keresztapa nevére is rákérdez.
- Hanrick Rockwood. - Mondom ki a nevét, majd arra kérem, hogy ő is mesélje el, hogy miért lett pilóta amit megtesz. Ahogy hallom, Freya apja is katona akárcsak az enyém. Hallom imádja akár csak én.
- Én is imádom. - jegyzem meg vigyorogva, majd megdicsér amiért ügyes voltam, amiért jól végig mentem a aszteroida mezőn. 
- Köszönöm. - Mondom, majd eszembe jut, hogy mintha lett volna férjnél.
- Ha jól emlékszem, a Petterson a néhai férjed neve volt. Mi volt a leánykori neved? Ha úgy érzed, hogy túl tolakodó volnék állits le nyugodtan.

Jaina Darklighter

Az URS Jola kadétja

Karakterlap :
Titulus :
Hozzászólás száma :
213

#24•• TémanyitásTárgy: Re: sikló gyakorlás 01 Freya & JinJin   sikló gyakorlás 01 Freya & JinJin - Page 3 EmptyVas. Május 03, 2020 4:03 pm

A név ismerős, de nem az én tanárom volt. Viszont jó egy kicsivel többet tudni Jinről. Többet kellene foglalkozni a kadétokkal... H túléljük az egészet valahogy bezsúfolok egy-egy napot arra, hogy a kadétjainkkal foglalkozzak. Szeretem ismerni azokat akikkel együtt dolgozunk. És az csak úgy lehet, ha többet beszélgetek velük.
A kérdésén meglepődöm, de cseppet sem zavar, hogy ilyen személyes kérdést tesz fel. Szívesen mesélek, ha tényleg érdekli.
-Nincs semmi baj Jin. Szívesen válaszolok a kérdéseidre. Thomson voltam... Nah igen a Peterson sokkal jobban hangzik. Ezért se nagyon akartam visszacserélni.-Meg az emléke miatt sem. Szerettem őt, nem tudtam volna eldobni a nevét. Ma meg már mindenki így ismer.

Freya Peterson

Az URS Jola tisztje

Karakterlap :
Titulus :
Parancsnok
Hozzászólás száma :
467

#25•• TémanyitásTárgy: Re: sikló gyakorlás 01 Freya & JinJin   sikló gyakorlás 01 Freya & JinJin - Page 3 EmptyPént. Május 15, 2020 6:49 pm

Felelek a kérdésre, hogy hogy hívták az oktatóm és keresztapámat, de egyenlőre nem mond semmit rá, de madj csak megteszi. Közben nekem is fel merül egy kérdésem, hisz végül is köztudott, hogy Freya valaha feleség volt, és a Peterson a férjezett neve, így nagyon érdekelt a leánykori is. A leánykori nevét hallva, eszembe jut, hogy a pilóta akadémián már hallottam ezt a nevet, és ha jól rémlik csupa jót. 
- Ismerős a név, valakitől már volt szerencsém hallani ezt a nevet még a pilóta akadémián. Merre tovább? - Kérdem, mert már egy ideje nem változtattunk irányt.

Jaina Darklighter

Az URS Jola kadétja

Karakterlap :
Titulus :
Hozzászólás száma :
213

#26•• TémanyitásTárgy: Re: sikló gyakorlás 01 Freya & JinJin   sikló gyakorlás 01 Freya & JinJin - Page 3 EmptyVas. Május 24, 2020 9:05 pm

Kissé meglep a szavaival. Hallotta a nevem? Nah vagy azért emlegettek ennyire, mert olyan kibírhatatlan voltam, vagy azért mert jó voltam...
-Mára ennyi volt. Szóval irány a hajó!-Nem akarok nagyon messzire keveredni. Nem lenne szerencsés. Amúgy is nem terveztem ma túl sok mindent, csak látni akartam, hogy mennyire vezeti magabiztosan a siklót.
-És mit meséltek rólam?-Kíváncsiskodom kicsit. Minden kritikát kibírok, hisz mindegyikből lehet tanulni. Csak az nem mindegy, hogy hogyan tálalják.

Freya Peterson

Az URS Jola tisztje

Karakterlap :
Titulus :
Parancsnok
Hozzászólás száma :
467

#27•• TémanyitásTárgy: Re: sikló gyakorlás 01 Freya & JinJin   sikló gyakorlás 01 Freya & JinJin - Page 3 Empty

Ajánlott tartalom

sikló gyakorlás 01 Freya & JinJin

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3