Volentis 142
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 

 :: Lázadók :: URS Jola Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Gina
Georgina Karrde
Karakterlap : Gina
Titulus : orvosi személyzet nővér
Tartózkodási hely : Jelenleg Ocan
Hozzászólás száma : 9
Georgina Karrde
Törvényen kívüli



#1Vas. Nov. 03, 2019 6:40 pm
Georgina Karrde
A smink alatt és a mosoly mögött csak egy lány vagyok, aki a világot szeretné...

tumblr_oelbvnA7KI1ubb1beo1_250.png
Az alapok
Becenév: Gina
Faj: Ember
Születési hely, idő: 2608. 05. 20. VOLENTIS ÛRÁLLOMÁS
Kor: 19
Csoport: lázadó
Család:
Nevelő apa: Gerard Smith, orvos a Volentisen él.
Nevelő anya: Jennifer Smith, orvos a Volentisen él.
Testvér (nem vér szerinti): George Smith, Arkanon pilóta él.
Férj: Adam Karrde, Volentis sikló pilóta él?
Családi állapot: feleség
Szexuális beállítottság: hetero

Magasság: 1,6 m
Szemszín: barna
Hajszín: gesztenye barna
Különleges ismertetőjel: Egy sikló alaku anyajegyevan a bal bokáján.
Kibernetikus implantátumok, protézisek: nincs
alapfelszerelés: Nincs olyan
Karakter arca:Felicity Jones
We've come too far to give up who we are
All ends with beginnings


772180_original.png
Jellem

Pozitív tulajdonságok:
- Kedves
- Könnyen barátkozós
- Vidám
- Türelmes
- Nyugodt
- Segítőkész
Negatív tulajdonságok:
- Akaratos
- Hiszékeny
- Szigorú
- Aggodalmaskodó
- Szétszórt
- túl bonyolít dolgokat
5 dolog, amit szeret:
- Adam
- meditálás
- barátok
- A finom ételt
- tea
5 dolog, amit nem szeret:
- A magányt
- Ha kérdezik, de nem hallgatják meg
- Kudarc
- a nehéz napokat
- Consilium
Legnagyobb félelme:
Férje általi halál
Legnagyobb vágya:
A Jola fedélzetére jutni
Fura/Idegesítő szokás:
haj birizgálás, köröm rágás

T2Xr.gif
Szinte futva megyek a férjem után, hogy ne tépje ki a kezem a helyéről. Adam semmit nem mondott, csak megragadott és maga után kezdett húzni. Folyosoról, folyosora haladunk, mintha kémek lennék vagy legalább is valami rosszra készülnénk. Egész út alatt szinte idegesnek látszik, teljesen feszült. Utoljára az esüvőnkön láttam ilyennek, mikor kimondtuk azt a bizonyos igent. Egész úton a hátát látom, azt a nagy izzadság foltot ami a kezes-lábasa felső részén kelettkezet, valimkor még azelött, hogy értem jött volna. Kérdéseim vannak, amikre választ szeretnék, de mert jelenleg az foglal le, hogy ne akarjam kiköpni a tüdőmet, hogy ne akarjak hányni, így egyenlőre későbbre tartogatom, de akkor minden kérdésem rá zúdítom. Egy néptelen folyosóra fordulunk be, ahol Adam elengedi a kezem, én pedig kétré görnyedve próbálok le nyugodni. Egy szisszenő hangot hallok, majd Adam felemeli a fejem, hogy egymás szemébe nézzünk.
- Most leküldelek az Ocanra, kerezsd meg a legközelebbi lázadó tábort, és ott várj. Ha nem jelenek meg egy-két napon belül, ved fel a kapcsolatot a Jolával. - Mondja az egészet nagyon idegesen, látom a félelmet a szemében. Én válasz helyett, csak bólintok majd Adam a mentőkabinba lök. 
- Veled milesz? - Kérdem mikor megfordulok, és Adam gyengéden végig simit az arcomon.
- Én a siklómnal megyek utánad. Légy jó, és mardj a mentőkabinban míg az a Ocanra nem ér, és ne is akarj vissza fordulni. Rendben? - Kérdi, mire én egy rövid igennel felelek, majd megcsókolom Adamat.
- Adam, szeretlek. - Mondom, fátyolos tekintettel mire drága férjem rám mosolyog.
- Tudom. - Mondja mosolyogva, majd rácsap egy gombra mire az ajtó bezáródik. Adam az üveghez vágódik, és még hallani, hogy valaki hozzá beszél. Felsikoltok, majd a mentő kapszula megindul, s talán már sosem fogom őt látni, de nem akarok negatív lenni. Bizakodnom kell, hogy még fogunk találkozni. 
Mindez tegnap történt a tizenkilencedik szülinapomon, és én nagyon nem így terveztem a tegnapot, egyszerűen így alakult. Órákat töltöttem a mentőkabinban, mire az a Ocan felszínére érkezett. Miután kijutottam belőle, megindultam előre amerre a lázadó bázist sejtettem, és egy órányi gyaloglás után rá is találtam. Ekkor a kimerültség már kimutatta a hatását, én pedig egy csomo lázadó elött fáradtan estem össze. Ma pedig nagyon jól vagyok, és a maximumomon pörgök, és rengeteget segítek a lázadók gyengélkedőjén, ezzel is elterelve az aggódó gondalataimat arról, hogy vajon Adam megszökött e, hogy ide tart e. Én szeretném azt hinni, hogy igen ide tart, hozzám tart aztán nem tudom. Talán kapcsolatba lépünk a Jolával, hisz Adam ezt akarta. A gondolatok elterelése, egy ideig működött is, de nem sokáig, mert egy sérűltnél cseréltem kötést, mikor akaratomon kívül hangosan kérdeztem, hogy Hol lehet Adam amire az ápolandó betegem egy kérdéssel vissza ránt a jelenbe.
- A férje ez a Adam? - Kérdi kiváncsian, mire én egy igent motyogok, majd a férfi elkezd mesélni az ő szerelméről, akivel ide szöktek, mert a nőnek más férfit választott a Consilium, és nem volt erre más megoldás csak a megszökés, majd mesél arról is, hogy már azóta össze házasodtak itt, és már van két szép gyerekük is. Nekem ettől a történettől csak még jobban hiányzott Adam, de nem mertem belé folytani a szót, így mikor végeztem, a bocsánatát kértem, és tovább álltam a következő sérülthöz, hogy vele is foglalkozzam.

Memento Mori
Információk Rólad, amiket meg mersz osztani (név, kor, multik stb.)
Vissza az elejére Go down
Pressia Hicks
Karakterlap : Gina ZNr5NhZ
Titulus : trouble
Tartózkodási hely : URS Jola
Hozzászólás száma : 509
Pressia Hicks
Tizedes



#2Pént. Május 22, 2020 11:32 pm
Elfogadva!
Stars can't shine without darkness

Kedves Gina,

Végre te is elkészültél! érdekes, és felettébb izgi előtörténetet hoztál össze, és látszik, hogy ismered már a világot, és otthonosan mozogsz benne. Remélem, hogy van még esélyed rátalálni Adamre, és persze drukkolok, hogy a Jola is összejöjjön! Kíváncsi leszek, mit találtál ki az avis dologgal, úgyhogy hajrá! irány játszani! Smile

Isten hozott a fedélzeten!
Vissza az elejére Go down
1 / 1 oldal
Ugrás:
^
ˇ