Belépés
csatlakozz be a játékba!
Neved:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Walkie Talkie
a fórum kommunikációs csatornája

Galaktikus feljegyzések
legújabb hősi eposzaink

Szer. Szept. 16, 2020 11:36 am
Szabad-e zargatni? - Finn & Elaine

Vas. Szept. 13, 2020 12:12 am
Oh, my darling...

Szomb. Szept. 12, 2020 7:35 pm
Vesszőfutás

Szomb. Szept. 12, 2020 11:25 am
Az invázió

Pént. Szept. 11, 2020 11:58 pm
Tűzoltás

Pént. Szept. 11, 2020 9:16 pm
Zetta

Pént. Szept. 11, 2020 3:47 pm
Lámpaoltás - 18. Villámkaland

Pént. Szept. 11, 2020 11:11 am
A másik kapitány

Szer. Szept. 09, 2020 1:14 pm
MIR - Men in red

Szer. Szept. 09, 2020 11:54 am
Szolgálatra jelentkezem III.

Stars can't shine
without darkness

Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (30 fő) Szer. Szept. 02, 2020 2:41 pm-kor volt itt.
Legaktívabb tagjaink
ebben a hónapban

Ethan 'Crash' Dobrik
Mr.Dobrik... Vote_l11Mr.Dobrik... Voting12Mr.Dobrik... Vote_r11 
Alexandro Azarov
Pressia Hicks
Freya Peterson
Norman Reeves
Adrian Powell
Angelita Harper
Dan Lockley
Faye Pavell
Irina Carter
Szeptember 2020
Hétf.KeddSzer.Csüt.Pént.Szomb.Vas.
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    
CalendarCalendar

Share

Mr.Dobrik...

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
 #1•• TémanyitásTárgy: Mr.Dobrik...   Mr.Dobrik... EmptySzomb. Feb. 29, 2020 5:04 pm

Kihallgató szoba
Tiltott részleg

Mr.Dobrik... R6ZxJ3C
A rettegett vallató szoba, a Consilium legtöbb ellenségének utolsó állomása a világűr előtt. Bár 360 fokban meg lehet figyelni a kihallgatásokat itt, a gyanúsított számára az sem egyértelmű, hogy került be ide. Zsákkal a fején hozzák be ide, rejtett kamerákon nézik, és még az ajtó is úgy van elrejtve a falba, hogy ne lehessen megmondani, hol van, ráadásul szándékosan úgy alakították ki, hogy a falakra nézve lehetetlen legyen megmondani, az állomáson belül hol vagyunk pontosan.  

Ethan 'Crash' Dobrik

Az URS Jola kapitánya

Karakterlap :
Mr.Dobrik... 2019-09-05
Titulus :
Captain Crash
Hozzászólás száma :
913

Felhasználó profiljának megtekintése
Mr.Dobrik... Empty
Vissza az elejére Go down
 #2•• TémanyitásTárgy: Re: Mr.Dobrik...   Mr.Dobrik... EmptySzomb. Feb. 29, 2020 5:42 pm

12 óra. Ennyi ideig hagytak itt ülni egymagam, az üres szobában. Többé kevésbé. Csak a pulzusom számolgatásából tudtam nagyjából követni. Pontosan tudtam, hogy ők is tudják, tudom, ez az eljárás egy kihallgatás előtt, hogy megtörjük a foglyot, és jobban megeredjen a nyelve. De persze nem lepett meg, hogy ennek ellenére, vagy talán éppen ezért, velem is megjátszották. Aztán lekapcsolták a villanyt, 10 szívdobbanással később pedig ott ült velem szemben Callum Jenkins.
-Késett.
Ez volt az utolsó, hogy hozzá szóltam. Onnantól kezdve csak ültem csendben, ügyet sem vetve ahogy villás nyelvével a szavakat formálta, vagy később arra, ahogy az asztalon dörömbölt, végül pedig abszolút önszántából úgy döntött, ideje magamra hagynia. Nem mutattam, de örültem ennek. Már kezdett nekem kínos lenni.
Estig nem is jött be hozzám más. Aztán újra sötétség, és egykori mentorom, Ivan Azarov nézett rám úgy, mint a tékozló fiúra. Még egy bögre kávét is hozott nekem. Igaz, amikor látta, hogy eszem ágában sincs hozzáérni, vagy egyáltalán tudomásul venni a létezését, ő itta meg végül.
-Ethan, fiam, óriási nagy galibát csináltál. A kis lázadásod óta több mint 100 ember esett el, és a többi tanácsossal ellentétben nekem nincsenek illúzióim, még legalább tízszer ennyi életébe fog kerülni ez az egész. DE. Még megmenthetjük, őket, és téged is.
Ekkor először mutattam érzelmet. Keserűséget, mert az hutott eszembe, a párok tényleg hasonlítani kezdenek egymásra. Pont úgy képzeltem el az arcom ugyanis, ahogy Pressia szokott grimaszolni, ha ilyesmit hall.
-Ami történt megtörtént. Mindannyiunk kemény árat fizet érte, főleg te. Őszintén sajnálom, ami a feleségeddel történt. De a fiad még megmenthetjük. Csak annyit kell tenned, hogy megparancsolod a hajódnak, térjen vissza, és mindenki adja meg magát. Aztán bejelentjük, hogy végig nekünk dolgoztál. Az embereid megbüntetjük, de élni fognak, és hála neked, egy helyre került az összes rebellis egyén, ráadásul, egy ilyen árulás után tuti nem bíznak majd egymásban annyira, hogy újra ilyesmi szerveződhessen. A feleséged nemzeti hős lesz. A fiad életben maradhat, te pedig...hat év múlva átveheted a helyem a tanácsban. Segíthetsz az embereken, ahogy mindig szerettél volna. Mit szólsz?
Nagyon meg kellett fontolnom, mit mondjak erre. Egy ilyen ajánlatra nem lehet félvállról választ adni, okosan át kellett rágnom magam minden következményen, és azon, hogyan forgathatják kia szavaim okos szerkesztéssel, és trükközéssel.
-Szarjál gecit.
Aztán elhallgattam, és vártam. Újra sötétség, és Azarov eltűnt.

Ennek már több órája, vagy napja? Kezdek már belezavarodni én is. Minden esetre most újra lekapcsolták a villanyt. Kíváncsi leszek, ki jön legközelebb.

Ethan 'Crash' Dobrik

Az URS Jola kapitánya

Karakterlap :
Mr.Dobrik... 2019-09-05
Titulus :
Captain Crash
Hozzászólás száma :
913

Mr.Dobrik... Empty
 #3•• TémanyitásTárgy: Re: Mr.Dobrik...   Mr.Dobrik... EmptyCsüt. Május 21, 2020 12:29 am

Bár nem voltam hajlandó elismerni sem Holtnak, sem Azarov tanácsosnak, már alig vártam, hogy a legyőzött kapitánynál én is látogatást tehessek. Egyáltalán nem lepett meg, hogy senki sem tudott kiszedni belőle szép szóval semmit sem. Abban is biztos vagyok, hogy a verés és kínzás, ami még csak ezután fog következni, sem fogja megtörni. Nem. Ethan Dobrikot nem olyan fából faragták. Ennek ellenére nem kerülheti el a sorsát. Megpróbálunk információt szerezni tőle, aztán egy nyilvános eseményt csinálunk a kivégzéséből, hogy mindenki lássa, lázadozni fölösleges, fájdalmas és halálos bűn.

Természetesen egyenruhában, a fegyvereim nélkül sétálok a kihallgatóhoz, és mikor jeleznek, hogy a világítás kilőve, be is lépek a szobába. Orromat gennyes sebek és soknapos fürdetlenség szagának furcsa elegye csapja meg, de fintoromat még éppen elfedi a jótékony sötétség a Túszkapitány elől. Hangtalanul foglalom el a helyem a széken, és mikor újra fény gyúl a szobában, egy elégedett mosoly terül szét az arcomon. - Dobrik kapitány! Örülök, hogy újra találkozunk! - Sóhajtok egyet, és széttárom a kezeimet. - Én nem hoztam kávét, de fegyvert sem. Mégis én leszek a rossz zsaru. Szerintem ezt már tudja maga is. - gonosz kis félvigyorra váltok, és újabbat sóhajtok. - Csak azt sajnálom, hogy a neje nem érte meg ezt a pillanatot. Olyan szívesen végig nézetném vele, ami most következik! -

Valencia Braga

Az URS Arkan kapitánya

Hozzászólás száma :
72

Mr.Dobrik... Empty
 #4•• TémanyitásTárgy: Re: Mr.Dobrik...   Mr.Dobrik... EmptyVas. Május 24, 2020 2:33 pm

Rezzenéstelen arccal tűröm, ahogy eljön a világosság, és ezúttal a legdekoratívabb ellenségem jelenik meg előttem, kire ugyanolyan fapofával nézek, mint eddig bárkire. Az admirálist nem hagyhattam szó nélkül, mégis egy régi jó, kedves ismerős. Valencia azonban még ennyit sem kap. Eleinte.
Sajnos, nagyon jól tudja, mi az, amivel azonnal hatni tud rám. Ökölbe is szorul a kezem az asztal felett. Megfordul a fejemben, hogy talán ez az. ez az a pillanat, amikor fel kéne állnom az asztaltól, rátámadni, és lelövetni magamat. De helyette inkább arra gondolok, mit tenne most Pressia. Valamelyest feldob a kép, ahogy szálanként tépi ki Val haját, és tömi tele vele a torkát, amíg megfullad, aztán viszont megvan az igazi válasz is.
Többször is meg kell próbálnom, és sok kudarc és fájdalmas grimasz után sikerül hátra dőlnöm a széken, hogy aztán feltegyem az asztalra azt a lábam, amit meglőtt a nő. Mintha csak meccset néznék. Pokolian fáj, már eleve ez a kicsavart testhelyzet sem az igazi, amit produkálnom kell hozzá, de remélem őt jobban zavarja.

Ethan 'Crash' Dobrik

Az URS Jola kapitánya

Karakterlap :
Mr.Dobrik... 2019-09-05
Titulus :
Captain Crash
Hozzászólás száma :
913

Mr.Dobrik... Empty
 #5•• TémanyitásTárgy: Re: Mr.Dobrik...   Mr.Dobrik... EmptyPént. Május 29, 2020 10:28 pm

Igen. Szinte teljesen biztos voltam benne, hogy Dobrik kapitány, még ha el is árulja valamivel magát, úgy fog tenni, mintha meg sem hallotta volna, amit mondok. Nem izgat. Ez még csak a bemelegítés. Egy lesajnáló kis mosolykezdeményt biggyesztek az ajkamra, és így nézem végig, ahogy felszenvedi a lábát az asztalra. Nem mondom, elég szép teljesítmény!  Sóhajtok egyet, és megcsóválom a fejem, mintha csak egy anyuka figyelné csintalankodó kisfiát.  - Ugye tudja, hogy ismerem minden trükkjét, kapitány? Engem is azokra tanítottak, amikre magát. Még azt is tudom, mire gondol most. Lássuk csak! - hátradőlök én is, és könnyed mozdulattal dobom fel a lábaimat az asztalra, szándékosan úgy, hogy szó szerint lerúgjam a kapitányét onnan.  Ha viszonozni akarná a szívességet, kezdhet elölről a nyögdécselős mutatványát. Én viszont úgy teszek, mintha mi sem történt volna.  - Először arra gondolt, hogy meg fog ölni, amiért eltetettem láb alól a kis feleségét.  Aztán arra, hogy megöl engem, és még annyi embert menekülés közben, ahányat tud, és inkább választja a hirtelen halált,mint a mutatványost. Most pedig arra gondol, hogy rohadtul fáj az a gennyes seb a térde fölött, de nem mutathatja ki. Na milyen vagyok? - Cöngetve megrázom a fejem és elmosolyodom. - Nyugodtan mutassa csak! Tudom, hogy fáj. És azt is tudom, hogy fog még jobban is. Hacsak nem beszélget velem egy kicsit. Tudja... egy kis csitcset, bájcsevely. Jola pozíciója, bájcsevely, satöbbi. - A könnyebbik utat ajánlom, bár tudom, eszében sincs elfogadni... Hála az űrnek!

Valencia Braga

Az URS Arkan kapitánya

Hozzászólás száma :
72

Mr.Dobrik... Empty
 #6•• TémanyitásTárgy: Re: Mr.Dobrik...   Mr.Dobrik... EmptyHétf. Jún. 01, 2020 4:49 pm

Megpróbálok kedvesen mosolyogni á, jelezve neki, hogy én is ismerem az ő összes trükkjét. Más kérdés, hogy az én esetemben ez nem igazán segít rajtam. Azért, mert tudom, hogy egy öngyújtóval fog hónaljszőrteleníteni engem, még nem fog kevésbé fájni, semmivel sem.
Egyébiránt, egészen pontosan találta el, mire gondoltam. Valóban szórakoztat a gondolat, hogy puszta kézzel végzek mindenkivel ezen az állomáson. Vagy az, hogy Pressia valahogy mégis előkerül, miközben ő itt ül velem szemben, és láthatom a  rémületet az arcán. Ó, bárcsak...
De mivel nagyon vágyik rá, hogy kommunikáljak vele, nagy kínok árán, de visszahúzom a  lábaim, és előre dőlök.  Kinyitom a számat, de csak köhögni sikerül. Vagy legalábbis, csak erre vagyok hajlandó. Aztán intek, hogy kérek valamit, amivel írhatnék, és ha megkapom, elkezdem felrajzolni a Rasa rendszer kezdetleges CsillaGtérképét. Fogalmam sincs, merre lehet a hajóm. Legfeljebb tippelni tudnék, de nem akarok ráhibázni, és véletlenül a jó helyre küldeni őket, ezért a következő, amit a térképre rajzolok egy hatalmas, rózsaszín pénisz, mielőtt letennék mindent. Ha hagyják még zölddel felrajzolom a szőrzetet is, nehogy valaki félreértse, és valami másra gondoljon, de aztán tényleg visszaadok mindent.
Kihívóan nézek a másik kapitányra. Mindent bele Valencica. Érzem, hogy ez még fájni fog.

Ethan 'Crash' Dobrik

Az URS Jola kapitánya

Karakterlap :
Mr.Dobrik... 2019-09-05
Titulus :
Captain Crash
Hozzászólás száma :
913

Mr.Dobrik... Empty
 #7•• TémanyitásTárgy: Re: Mr.Dobrik...   Mr.Dobrik... Empty