Belépés
csatlakozz be a játékba!
Neved:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Walkie Talkie
a fórum kommunikációs csatornája

Galaktikus feljegyzések
legújabb hősi eposzaink

Today at 9:32 am
The Beginnings Azarov & Chen

Szomb. Szept. 19, 2020 8:47 pm
Zetta

Szer. Szept. 16, 2020 11:36 am
Szabad-e zargatni? - Finn & Elaine

Vas. Szept. 13, 2020 12:12 am
Oh, my darling...

Szomb. Szept. 12, 2020 7:35 pm
Vesszőfutás

Szomb. Szept. 12, 2020 11:25 am
Az invázió

Pént. Szept. 11, 2020 11:58 pm
Tűzoltás

Pént. Szept. 11, 2020 3:47 pm
Lámpaoltás - 18. Villámkaland

Pént. Szept. 11, 2020 11:11 am
A másik kapitány

Szer. Szept. 09, 2020 1:14 pm
MIR - Men in red

Stars can't shine
without darkness

Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 4 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég :: 1 Bot

Alexandro Azarov, Dan Lockley, Irina Carter, Norman Reeves

A legtöbb felhasználó (30 fő) Szer. Szept. 02, 2020 2:41 pm-kor volt itt.
Legaktívabb tagjaink
ebben a hónapban

Alexandro Azarov
Panasziroda Vote_l11Panasziroda Voting12Panasziroda Vote_r11 
Ethan 'Crash' Dobrik
Pressia Hicks
Freya Peterson
Jeong-suk Hwan
Angelita Harper
Dan Lockley
Norman Reeves
Adrian Powell
Faye Pavell
Szeptember 2020
Hétf.KeddSzer.Csüt.Pént.Szomb.Vas.
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    
CalendarCalendar

Share

Panasziroda

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
ÜzenetSzerző
 #1•• TémanyitásTárgy: Panasziroda   Panasziroda EmptyKedd Május 19, 2020 4:53 pm

Folyosók, liftek
Legénységi fedélzet

Panasziroda Battlestar_galactica_corridor_by_suricatafx-d3j5yg0

Hosszú nap után indulok vissza a kabinom felé. Nem vágyom semmi másra, mint egy forró zuhanyra...ja nem. Az esélytelen. Akkor egy finom...nem, az is pazarlás lenne, bármi is lenne a vége. Egy jó alvás? Még szép, hogy nem!
Tehát, egy hosszú nap végén baktatok hazafelé, és igazából a legjobb a napban, hogy vége. Remélem Nadine nem túlórázik, de ehhez nem sok reményt fűzök most.
A lépcsőn felfelé haladva hallom meg a kapitány üzenetét.
-Igenis!
A kantin felé vezető folyosón az egyik kamera folyton kidöglik. cserélni kéne, csak nincs mire. Általában életet tudnak bele csiholni idővel, de elég sokszor kell javítani ahhoz, hogy már mindenki tudjon róla, és itt csináljon minden olyan dolgot, amit nem szeretné, ha látnának, mert azt hiszi, akkor nem derül ki.
-Mit keresel egyáltalán a hajón? hogy legyen itt is egy azarov, aki elnyom??? Hetek óta fagyoskodunk, te meg szaunázol a kabinodban?
Már messziről hallom, de csak akkor váltok futásra, amikor a húson csattanó nehéz tárgy zaja is a fülembe jut. Hamrpsan be is fordulok, hogy láthassam Alxeandro-t, körülvéve három emberrel. Egy kadéttal, és két lázadóval a felszínről.
-Te ebből maradj ki Megaman!
-Jól vagy? - Kérdem, pedig van szemem, látom, hogy nincs jól, ez után fordulok cska a támadóhoz. -Tedd le a vascsövet Billy.

Tom Lynch

Alhadnagy

Hozzászólás száma :
392

Felhasználó profiljának megtekintése
Panasziroda Empty
Vissza az elejére Go down
 #2•• TémanyitásTárgy: Re: Panasziroda   Panasziroda EmptyKedd Május 19, 2020 5:17 pm

Rohadt hosszú nap van mögöttem. Hülyére dolgoztam magamat és az embereim is, akik be voltak ma osztva. Chent is körbe vezettem odalent, hogy tudja a lépést és ne tévedjen el, mikor az Arkan megtámad bennünket. Nyúzott vagyok. Kimerült. A hangulatom valahol a habzó szájú veszett kutya és a ciánkapszula között helyezkedik el. Szóval, nem vagyok valami jó hangulatomban. Mikor megtalálnak a hülyeségeikkel az emberek. Egyiket sem ismerem. A kadét a fagyasztásom után jöhetett, vagy abban az időben. Nem találkoztam még vele. A másik kettő meg szimpla lázadó lesz, de biztosan nem a Jolán szolgálnak. Nem csak az öltözet, de egyebek alapján sem. Plusz, azokat ismerem, akikkel együtt szolgáltam.
Edgarnál jártam, főzött kávét, amit a pult alól ad ki. csak amiatt toltam ide az orromat ebben az időpontban, még van dolgom a gépházban. Ezeknek az eszelősöknek is mentem a munkámmal a seggét és ez a hála?!
-Elsőnek és utoljára mondom. Pofád alapállásba és menj a dolgodra… - vetem oda a szószólónak. – Csökött értelmi képességed nyilván nem fogja fel a dolgok súlyát… - még egy mondat a részemről. Hárman vannak ellenem. Helyezkednek, szemmel tartom őket. Villan a tekintetem, ki támad elsőnek, ki a legveszélyesebb? Ketten jönnek, egyszerre. Egy szemből egy másik oldalról. Hárítok és visszaütök, de a harmadikat szem elől tévesztem. Nagy hiba. Pont a kis sunyit hagytam figyelmen kívül, aki a háta mögül húzta elő a vascsövet. Fasza.
csak annyi lehetőségem maradt a másik kettőtől, hogy a fejem védjem és ne a koponyámat loccsantsa szét vele. A bal alkaromat kapja a kóstolót belőle, az ütéstől megingok és ami azt illeti a fájdalom levisz féltérdre. Kurva fáradt vagyok, lassulnak a reflexeim. Még az is lehet, hogy a csontom is reccsent egyet, kurvára nem tudom belőni, mivel a fülem is cseng a fájdalomtól, ami végig cikázott bennem. De az örömöt nem adom meg nekik, hogy nyüszítsek. Mivel a karom mozog, az ujjaim is, így biztos lehetek abban, hogy nem tört el semmim, viszont a fájdalomból ítélve egy csinos repedésem biztosan van.
-Lynch…. – Most csak ennyire futja.

Alexandro Azarov

Alhadnagy

Karakterlap :
Panasziroda FItvoWL
Titulus :
Antiszociális Gépészmérnök
Hozzászólás száma :
488

Panasziroda Empty
 #3•• TémanyitásTárgy: Re: Panasziroda   Panasziroda EmptyKedd Május 19, 2020 9:06 pm

Oké, tud beszélni, az is valami. Csak tudnám, miért ilyen idegbetegek az emberek. Nem, ez nem új keletű dolog, sosem értettem.
-Mondtam már, a nevem Tom, Lynch az a márkám.
Elviccelném a dolgot? Kicsit, de igazából próbálom azt sugározni, hogy mindenkinek úgy a legjobb, ha most ezt abbahagyják.
-Tekintve, hogy hárman vannak egy ellen, jóformán kizárhatjuk a jogos önvédelmet, de ha most leállnak, ígérem meghallgatjuk mindkét oldalt...
-Ne pofázz bádogember mert...!
Megpróbál fejbe verni. A mozdulat, amivel teszek ellene inkább tűnik bűvészmutatványnak, amit jól mutat, hogy befejezi a támadást, majd bután pislog, miért nem talált el, aztán lenéz a kezére, ami már üres.
-Kezd elfogyni a türelmem. - Szólok, szándékosan mélyített hangon. Egyszerűen kikerülöm a támadóm, és Azi elé lépek. A másik kettő addigra elhátrál tőle...vagy inkább tőlem?
-Fel tudsz állni?

Tom Lynch

Alhadnagy

Hozzászólás száma :
392

Panasziroda Empty
 #4•• TémanyitásTárgy: Re: Panasziroda   Panasziroda EmptyKedd Május 19, 2020 9:40 pm

Pont Lynch megjelenésére nem számítottam. De arra sem, hogy ezek a barmok kárt tudnak bennem tenni. Tényleg pihennem kellene. Ezeket el kellene tudnom verni. De most nem ez a helyzet. Féltérden vagyok és a bal alkarom csak egy merő lüktető gócpont. Amit a hasamhoz szorítok és levegőt tanulok venni. Erre mondják azt, hogy úgy fáj, hogy behugyozol. Nem. ez nem történt meg velem. De kicseszettül fáj.
Lent maradok, fél térden és hagyom, hogy azt higgyék lenyomtak. Lyncre figyelnek és nem rám. Öreg hiba.
Szemmel tartom őket és latolgatom az esélyeket, hogy mennyire állnak majd keresztbe a szemeim egy hirtelen mozdulatra majd, ha támadnom vagy védnem kell magamat? Lynch gyorsasága viszont bámulatos. A másik kettő hátrál. Bár nem sokáig. A kés hangja eltéveszthetetlen. Egy biccetés Lynch számára és már mozdulok is. Kurvára fáj ám a karom. De nem vagyok teljesen védtelen. Talpon vagyok, kész arra, hogy verekedjek. Nem szorulok védelemre és nem is kérek belőle, kilépek Tom takarásából. Jelezve, hogy megtudom magamat védeni és nem fogok elbújni a másik mögött. Ha azt a kést használni akarják állok elébe. Nem vagyok gyáva, hogy bebújjak valaki háta mögé.
-A lelkinyavajáitokkal keressétek meg a pszichológust… - vetem oda a három muskétásnak. – Ha nem lennétek vele tisztában, ez egy kibaszott hadi hajó és nem az óvoda… - megvető a hangom és az ábrázatom is.

Alexandro Azarov

Alhadnagy

Karakterlap :
Panasziroda FItvoWL
Titulus :
Hozzászólás száma :
488

Panasziroda Empty
 #5•• TémanyitásTárgy: Re: Panasziroda   Panasziroda EmptySzer. Május 20, 2020 10:59 am

-Hé... - Szólok rá Alex-re, és a tenyerem mutatom felé. - Nyugalom, épp elég levert vagy így is.
Vissza fordulok, pont nem olyan tempóban, ahogy egy ember tenné. Nem vagyok gyorsabb, épp csak mértani pontossággal olyan szögben áll meg a fejem, ahol az előbb volt, a lendület pedig mintha eltűnne csak úgy. Furcsa, hogy az ilyen apró "Uncanny valley" húzások mennyire jól alkalmazhatóak megfélemlítésre, de úgy tűnik működnek.
-Igen kapitány...életben van. Igen, a támadói is. Oké, megmondom. Szóval, mindenkinek van 10 másodperce lehiggadni. Ha magatokról mentek a fogtára, enyhébb büntetést kaptok. A csövesnek elnézem, hogy fejbe próbált vágni, de a kést személyes sértésnek fogom venni.
Újabb támadás, ezúttal repül a penge, Alex feje felé. A hegye pont az arca előtt áll meg, mivel a kezem az útját állja. Csak az ujjaimon megy át, vagyis azok között.
-Miért véded ezt a consis ivadékot? Pont olyan korrupt mint az apja! Dőzsöl, amíg mindenki más szenved, még itt is!
Újabb ököl. Megint csak a levegőt találja el. Amikor látom, hogy elveszi az egyensúlyát könnyedén lököm hátra, úgy, hogy ne sérüljön meg.
-Elég legyen már, még valamelyikteknek baja esik...

Tom Lynch

Alhadnagy

Hozzászólás száma :
392

Panasziroda Empty
 #6•• TémanyitásTárgy: Re: Panasziroda   Panasziroda EmptySzer. Május 20, 2020 11:14 am

-Még nem vagyok védtelen és nyúl sem… - Vetem ellent. Saját véleményem szerint, még azért megtudom magamat védeni és nem kell testőr. Meg ha most beállok Tom háta mögé, akkor sosem vakarom le magamról azt. Még jobban fognak utálni és nem marad annyiban, mintha én állok eléjük. A véremmel van bajuk, alapjaiban.
Azt viszont el kell ismernem, hogy a nem vagyok ember, dolgot eléggé hatásosan használja megfélemlítésre. Én a jelenlétemmel, vagy a modorommal vagy az öklömmel teszem ezt. Ő meg csak egy szimpla fejmozdulattal. Kicseszett lenyűgöző……
Farkasszemet nézek a penge hegyével. Nem mondom, hogy nem lett volna időm elkerülni. Viszont tény, hogy nem úgy, hogy ne sérüljek meg. Ez is tény. Nem vagyok gép. Csak ember, aki már halálosan kimerült és a töke tele az egésszel. Veszek lassan egy mély lélegzetet. vagy itt hagytam volna a fogamat......
-Értékelem. Viszont, ha így folytatod, csak tovább hergeled a csöcseléket… nem lesz vége. – nem véletlen szoktam elintézni magam az ilyeneket és csendben. Egy két törött csont, zúzódás, agyrázkódás kíséretében. Bár tény, most nem én lennék az aki zúzódásokkal ússza meg. – Teljesen mindegy mit teszel vagy mondasz… - Bal karom a hasamnak szorítva. Lüktetve fáj, szinte minden lélegzetvételemre.
-Korrupt lennék, mint az Apám? El vagy tévedve…. Vagy talán szedj elő egy kurva értelmező szótárt és verd magad vele agyon…. – A központi konzolra, amit ő is használhat le tud tölteni egyet biztosan. – Egyebek iránt, mire alapozod a vádakat? – Vetem oda a szószólónak, hidegen.

Alexandro Azarov

Alhadnagy

Karakterlap :
Panasziroda FItvoWL
Titulus :
Hozzászólás száma :
488

Panasziroda Empty
 #7•• TémanyitásTárgy: Re: Panasziroda   Panasziroda EmptyPént. Május 22, 2020 7:23 pm

Nem foglalkozom most Alexandro önérzetével. Igazándiból egészen tipikus. Kevés ember van a hajón, aki veszteg tud maradni, ha arra is lenne lehetősége, hogy még jobban megsérüljön. Még akkor is, ha előtte áll az elő példa arra, hogy ez az életébe kerülhet.
-Nem csőcselék. - vágok vissza élesen, és közben rajtuk tartom a szemem. - Csak éhesek, fáradtak, és félnek. De több hülyeséget ma már nem csinál egyiktek sem igaz?
Egyenlőre úgy tűnik nem nagyon akarnak még több fegyvert a kezembe adni, vagy a közelembe jönni. De a közlegény nem állja meg, hogy válaszoljon:
-Tagadod talán, hogy amíg mi a jéghideg vízben mosdunk szivaccsal lassan, a te kabinodban akkor van meleg víz, amikor csak akarod? És, hogy úgy bánsz mindenkivel, mintha a kibaszott alattvalód lenne?
-Srácok, még ha az igaz is lenne, ez akkor sem a megfelelő csatorna ennek a rendezésére.
-Te ebbe ne szólj bele kávédaráló!

Elhúzom a számat kicsit, és ellenőrzöm, mikor ér ide az erősítés. Mert jönnek.
-Nézzétek, nektek is az a legjobb, ha ezt abbahagyjátok. Mert innentől nem hagyom, hogy bárkinek baja essen.

Tom Lynch

Alhadnagy

Hozzászólás száma :
392

Panasziroda Empty
 #8•• TémanyitásTárgy: Re: Panasziroda   Panasziroda EmptyPént. Május 22, 2020 11:48 pm

Önérzetes vagyok. ez van. Ezt dobta a gép. Nem vagyok gyáva. Nem féltem az irhámat sem. Ha meg belém kötnek és nekem jönnek, nem maradok veszteg. Nem vagyok áldozattípus. Visszaütök, akkor is, ha az lesz az utolsó tettem is az életemben.  Tom pont rossz dologba üti bele az orrát. Nem kellett volna jönnie. Még akkor sem, ha nekem ez lett volna az utolsó pár percem.
-Ezt rosszul látod… nézd meg mit tesznek? Nyakunkon az Arka. Kibaszottul halálra melózza magát minden ember, aki a Jola legénységének a tagja… csak ezek a barmok...., Ez a sok holt súly járatja a pofáját és hőbörög. Éhesek?! Hideg a víz?! Ki nem szarja le…?!. – vetem oda és kiléptem Tom takarásából. Tom és a három balfasz közé léptem be.
- Nálad egy patkány is hasznosabb… - vetem oda a szószólónak. Már rohadtul elegem van. Kibaszottul fáradt vagyok. Alig aludtam az elmúlt két hétben, hülyére dolgoztam magamat, hogy ezeknek a faszoknak is legyen reális esélye a túlélésre. – Nincs mit tagadnom a fikcióitokon… - Felelem neki flegmán. Nálam sem volt meleg víz, nem csak náluk. Az kit érdekel, hogy az űrbe folyt el a tartalékunk… csak, hogy nekik nem volt pancsolni meleg vizecske…
-Lynch, nem kell hősnek lenned… - villan rá a tekintetem. Ezt most barátságosnak szánt hangon közlöm vele. Nem szándékozom vele konfrontálódni, de a másik három az agyamra megy. Nem vagyok jó passzban. Egyébként is, ezeknek teljesen mindegy mit mondok. Vagy éppen teszek. Akkor is szálka maradok a szemükben...

Alexandro Azarov

Alhadnagy

Karakterlap :
Panasziroda FItvoWL
Titulus :
Hozzászólás száma :
488

Panasziroda Empty
 #9•• TémanyitásTárgy: Re: Panasziroda   Panasziroda EmptySzomb. Május 23, 2020 12:57 am

-Az előbb még nem az volt a bajod, hogy ÉN hergelem őket? - Kérdem Alexandro-t, teljesen tisztában léve azzal, hogy ezzel lehet csak olajat öntök nála a tűzre, de ugyanakkor, az elemzésem szerint nála igazából tök mindegy. Lehet nem ő kezdte ezt a balhét, de láthatóan nem akarja, hogy kárba vesszen. Pech.
-Hős??? -Kérdem, és hátratolom őt, fél kézzel, könnyedén, közben elkapom a másik srác öklét úgy, hogy oda sem nézek, aztán hátra is lököm ugyanazzal a lendülettel.
-Van róla fogalmad ez nekem mennyire könnyű? Nem vagyok hős, legfeljebb óvó bácsi.
Ahhoz persze, hogy el tudjam kapni őket, el kellett engednem a vascsövet. amire rá is lépek, pont amikor valaki fel akarná venni.
-Nézzétek, elmondta, rosszul tudjátok. Ha ragaszkodtok hozzá, kivizsgálhatjuk a dolgot. De tényleg hagyjátok ezt abba.
Úgy tűnik csak kezdik belátni, hogy nincs esélyük. Mind hátrálni kezd. Persze, én tudom, hogy nem tőlem, csak látják a hátam mögött érkezni a biztonságiakat.

Tom Lynch

Alhadnagy

Hozzászólás száma :
392

Panasziroda Empty
 #10•• TémanyitásTárgy: Re: Panasziroda   Panasziroda EmptySzomb. Május 23, 2020 1:08 am

Grimasz a feleletem a mondatára. Igazából teljesen mindegy a dolog. A lényeg annyi, hogy ha az adrenalin önti el az agyat, akkor a fájdalmat hátra szorítja és nem a lüktető fájdalom az, ami miatt nem látok ki a fejemből. De ebbe nem fogok belemenni, szóban semmiképpen sem. Egyébként meg, ha épp nem ez lenne a helyzet, hanem mondjuk úgy három hete jönnek velem szembe. Nem az edzőteremben vezettem volna le a dühkitöréseimet. Pech.
-Kezdesz az agyamra menni… - Jegyzem meg neki, hogy csak úgy hátra tol és pont. Pedig nem vagyok sem kicsi, sem könnyű. Majdnem egy kilencven és az edzőtermet is rendesen látogatom, tehát rozoga és cingár sem vagyok. Még is, mint valami kölyköt simán elrak az útból.
-Kértem én ezt egyszer is? – Szegezem neki a dolgot és a másik hárommal már nem foglalkozom. Azok már nem érdemelnek figyelmet. beszariak.
-Lófaszt!– Nem, nem kéne bejönnie senkinek sem, a diagnosztika és a naplózások is megmondják, hogy nálam sem volt meleg víz. mentségemre szóljon, hogy lassan kettőt látok a karom miatt. De nem fogom elmondani. Nem lesz semmilyen kivizsgálás ezeknek!

Alexandro Azarov

Alhadnagy

Karakterlap :
Panasziroda FItvoWL
Titulus :
Hozzászólás száma :
488

Panasziroda Empty
 #11•• TémanyitásTárgy: Re: Panasziroda   Panasziroda Empty