Volentis 142
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Újra az állomáson
Astrid Collins
Karakterlap : Életem története
Titulus : Botanikus
Tartózkodási hely : Ocan
Hozzászólás száma : 26
Astrid Collins
Egyike a 142 telepesnek



#1Vas. Jún. 21, 2020 3:56 pm
A napokban furcsa üzenetet kaptam apámtól. Nem értem, vagy inkább nem akarom érteni. Miért csinálja ezt? Miért hív vissza most az állomásra. Miért írta azt, hogy a gyűrűt is vigyem magammal, meg a holmimat is,mert nem látogatóba utazom haza.
Most visszaköltöztet ? Ezt nem teheti meg velem. Ellenszegülni nem merek, de ha odaérek, akkor lesz pár szavam azért hozzá valamilyen tisztelet tudó módon, hamás nem anyámmal megbeszélem. Remélem ő segít nekem, és nem húzza keresztül a dolgaimat. Olyan szépen alakult már lent az életem, berendezkedtem. Végre nem az általános szálláson laktam, hanem saját kis házacskámba.
Erre most hazahív...
Nem mondom, hogy elkapkodtam. Nem mondom, hogy minden holmimat vittem, csak pár napra csomagoltam. Nem érdekel, lesz, ami lesz.
A hajóm bedokkol az állomásra, és apámat keresem a szememmel. Nem látom. Tehét még erre se volt bátorsága, hogy kijöjjön elém és közölje itt a dolgokat. Bár ez nála nem bátorság kérdése , hanem kötelesség, tehát megint van valami fontosabb, mint a saját lánya.
Vissza az elejére Go down
1 / 1 oldal
Ugrás:
^
ˇ