Volentis 142
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Az invázió
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Irina Carter
Karakterlap : Az invázió - Page 4 5LQb14p
Tartózkodási hely : Ocan (egyelőre)
Hozzászólás száma : 44
Irina Carter
Törvényen kívüli



#31Szomb. Szept. 12, 2020 1:55 am
Meghallva az utasítást bólintok és azt nézem ÉN mit vethetnék be. Van a fegyverem, a késem...meg pár gránát max. Csak elég az első hullámra, nem?
Nem tökölök sokáig. Elhelyezkedem, majd a megfelelő pillanatra várva megteszem mindent, amit csak tudok, hogy az ellenséget csökkentsem.
Vissza az elejére Go down
Freya Peterson
Titulus : Parancsnok
Tartózkodási hely : URS Jola
Hozzászólás száma : 470
Freya Peterson
Azonosítatlan létforma



#32Szomb. Szept. 12, 2020 2:02 am
Hallom Ethan tiltakozását, de nem foglalkozom vele. Számomra fontosabb az, hogy ő rendben legyen. Rá két gyerek és egy feleség vár. Rám meg "csak" Powell, akit nem féltek. Bár tény nem szeretnék még meghalni, de egyszerűen nem jut hirtelen más az eszembe. Cselekszem, nem agyalok túl sokat, hisz nincs most erre idő. Segítenem kell neki, csak ez jár a fejemben, mindaddig, míg az első golyó el nem talál engem. Összeesem, de nem holtam... Nem ilyen egyszerű engem megölni. A kép elhalványul, majd elsötétül. Ha ezt mind túléljük szereztem magamnak sok hét pihenőt. De azt hiszem mindenki megérdemli.
Vissza az elejére Go down
Ethan 'Crash' Dobrik
Karakterlap : Az invázió - Page 4 2019-09-05
Titulus : Captain Crash
Tartózkodási hely : URS Jola
Hozzászólás száma : 1040
Ethan 'Crash' Dobrik
Az URS Jola kapitánya



#33Szomb. Szept. 12, 2020 2:19 am
A legénységi fedélzet folyosói hamarosan sokban emlékeztetnek a lakófedélzetére, a lehető legrosszabb értelemben. Viszont a sok robbanásnak, és vaktában tüzelésnek hála az ellenség kétszer is meggondolja magát, hogy közelebb merészkedjen-e. Lita így időt nyer az erősítésnek, akik igencsak motiváltan érkeznek.
-Pip Rendben van! - jelenti Brown, majd amikor látja, hogy Azi is velük készül menni, rosszallóan néz rá, de aztán átnyújtja a társa kis kaliberű géppisztolyát, amit végül is lehet egy kézzel használni, akár sorozatlövésre is, ha valaki nagyon haragszik egy épületre....ami közel van.


A lépcsőknél hátra marad 5 emberi katona, hogy ne adjanak esélyt az erősítésnek, igaz nem számítottak ennyi emberre. Bár szétszóródnak, Pressiék ezúttal olyan szintre mennek, ami relatív ép még, így megkapják a hídról a relatív pozícióit ennek az ötnek.
A fedélzet másik oldalán azonban nagyon várják már őket. Lita mellett eltalálják az egyik katona fülét, ki azonnal a vérző testrészhez kap, mielőtt mellkason találná egy nagyobb kaliberű puska. Holtan esik hanyatt, pont a közlegény mellett.
Vissza az elejére Go down
Victor Holt
Hozzászólás száma : 50
Victor Holt
Az URS Arkan tisztje



#34Szomb. Szept. 12, 2020 2:23 am
Elküldi a csapata felét, hogy kerüljék meg Lita védelmi állásait, és amikor az emberei pozícióba kerültek, akkor nyomul előre. Tudja, hogy hamarosan túlerőben lesznek a védők, hisz hallotta, mi történt a többi csapattal. Viszont, az aduászt addig elérheti. Rettenthetetlenül vonul előre, és lead egy sorozatot Irina-ra.
-Tüzet szüntess!
Ez persze csak azt jelenti, hogy a rendelő felé ne lőjenek. elvégre, a kapitány lánya aligha érne bármit is tetemként mint túsz, nem igaz?
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég



#35Szomb. Szept. 12, 2020 2:24 am
Brown nem szól. Jobban is teszi. Ne akarjon velem vitatkozni. Megyek és kész. Átveszem a felkínált fegyvert. Menet közben felmarok még ezt azt a hullák mellől. Kifelé menet a mások „Apu” droidba beleeresztem a pisztolyom utolsó golyóját. Tárcsere előtt. Azt a manővert átadom másnak, végezze el helyettem. Utána visszateszem a helyére a kicsit és marad a nagy. csinos véraláfutásaim lesznek majd a nyakamon, de jelenleg leszarom. Ahogy kapok rendesen levegőt, szedem a lábaimat….
Vissza az elejére Go down
Angelita Harper
Karakterlap : Az invázió - Page 4 ExPgwjs
Titulus : Közlegény
Tartózkodási hely : URS Jola
Hozzászólás száma : 159
Angelita Harper
Közlegény



#36Szomb. Szept. 12, 2020 2:49 am
Egész jól haladunk. Már-már azt mondanám, hogy könnyű volt, amikor kilövik mellőlem az egyik katonát.
Csak egy fél pillantást tudok rá szánni, aztán válaszként leadok egy sorozatot.
-Dögöljetek meg nyavalyások! Gyáva Consi kutyák!
Próbálok körülnézni, Irina megvan-e még és mi a helyzet a többiekkel.
Aztán hirtelen abba marad a tüzelés az ellenség oldaláról. Talán csak nem kinyúlt mind? Vagy szétestek a fegyverek?
Nem, ez valami csapda.
-Ne lazítsatok...Át akarnak verni minket..Nagyon figyeljetek!
Alkudozni nem fogunk velük. Semmi olyat nem tudnak ajánlani, annál amit a Jolán kaptunk. Szabadság, függetlenség. Ezt egy épelméjű se cseréli le agyahagyott Consilium-báb szerepre.
Nekem már a szüleim is lázadók voltak és nem engedtek ebből...Az életükkel fizettek engem meg örökbe adtak...De ez sem segített. Lázadó vagyok magam is és  harcolni fogok amig tartani tudom a fegyvert.
Vissza az elejére Go down
Irina Carter
Karakterlap : Az invázió - Page 4 5LQb14p
Tartózkodási hely : Ocan (egyelőre)
Hozzászólás száma : 44
Irina Carter
Törvényen kívüli



#37Szomb. Szept. 12, 2020 11:25 am
Egyre inkább azaz érzésem, hogy megfogok pusztulni. Bár tény katonaként ez nem izgat annyira, de nyugtalanító. Látom, hogy az egyik kiszúrt magának. És ezt nem csak látom tapasztalom is. Egy találat éri a vállamat én meg megtorpanok. Fedezékbe húzódva egy pillanatra szemügyre veszem sebemet, felmérve mennyire használható még a kezem.Ha lebénul akkor halott vagyok ez tény.
Azt a mitugrász, parancsolgató faszt kéne kilőni, aki meglövött. Ismét beállva elkezdek lőni, mert ez a feladat. Véremmel színezem be fegyveremet és remélem nem csúszik ki kezeim közül.
Vissza az elejére Go down
Ethan 'Crash' Dobrik
Karakterlap : Az invázió - Page 4 2019-09-05
Titulus : Captain Crash
Tartózkodási hely : URS Jola
Hozzászólás száma : 1040
Ethan 'Crash' Dobrik
Az URS Jola kapitánya



#38Pént. Okt. 02, 2020 7:58 pm
Az Arkan katonái nem tudják, mibe sétálnak, ezért óvatosan helyezkednek, és ha lőnek is Litáékra - ami lássuk be, az ő szemszögükből elég heves támadásnak tűnhet - olyankor csak a saját csapatmozgásaikat fedezik. Sajnos így is eltalálják Irit, de egyenlőre ő, angelita, és a velük maradt egy szem kadét még tudja tartani a védelmi állásukat, ami egyébként egyetlen fémasztalból áll, és a helyéről kirobbant ajtóból, amit eléjük vonszolt nagy nehezen, hogy legyen némi fedezékük egy oszlop mellett.
Pressi, ALex, és a velük tartó 6 katona valamivel jobb pozícióban vannak, főleg amikor megérkezik melléjük a tiszti szolga is, ölében szorongatva egy fekete lovagot, és egy gránátvetőt. előbbit PRessia, utóbbit Alex kapja.
-A kapitány parancsolta, hogy adjam át ezeket.
Őket egyenlőre még egy ajtó elválasztja a többi támadótól. Akik a lépcsőházat védték volna mind holtan fekszenek már, de szinte biztos, hogy legalább az egyik tudta figyelmeztetni a társait.

Az invázió - Page 4 VSvKhBF
//A mellékelt térkép csak az ellenségek számát, és a térbeli elhelyezkedésüket hivatott jelképezni hozzátok képest. A fekete emberkék sima ellenséges katonák, a terminátor koponyák harci androidok. Minden kocka 10X10 méter, szóval egyenlőre nem a nyakatokban liheg az ellenség Smile
Vissza az elejére Go down
Victor Holt
Hozzászólás száma : 50
Victor Holt
Az URS Arkan tisztje



#39Pént. Okt. 02, 2020 7:58 pm
Markáns hangon kiált fel, ahogy elhallgatnak egy kicsit a fegyverek, és fedezékbe bújva összegzi, mi lenne a legmegfelelőbb következő lépés. A meglepetésszerű rajtaütésnek már lőttek, így jobbnak látja még egyszer jobb belátásra bírni ellenségeit:
-Jola legénysége! Tudják ki vagyok, és azt is, mire vagyok képes! Tegyék le a fegyvert most, és a szavamat adom, hogy Braga kapitány megkíméli az életük, és csak a vezetőik végezzük ki. Ha nem tesznek így, a kapitány koraszülött porontyát a hajó orrára fogom szegezni, mielőtt haza repülünk vele!
Ez után egy könnygáz gránátot hajít Lita és Iri fedezéke mögé.
Vissza az elejére Go down
Angelita Harper
Karakterlap : Az invázió - Page 4 ExPgwjs
Titulus : Közlegény
Tartózkodási hely : URS Jola
Hozzászólás száma : 159
Angelita Harper
Közlegény



#40Pént. Okt. 02, 2020 8:25 pm
A helyzet nem valami rózsás. A kiscsajszit meglőtte valami barom, de látszólag keményen tartja magát. Na, ilyen egy igazi Jola-katona kérem.
-Húzódj beljebb és pihenj egy kicsit. Sajnos nem vagyok abban a helyzetben, hogy bekötözzelek, viszont azzal a fegyverrel a kezedben csak rontasz az állapotodon. Reménykedjünk, hogy jön erősítés.
Én mondjuk inkább már szidom az összes ősüket és utódjukat amiért késésben vannak. Az nem lehet, hogy kilőtték őket.
Amikor megszólal a ritkán hallott és mégis oly ismerős hang, kedvem lenne széttrancsírozni a tulajdonosát. Ez viszont kész öngyilkosság, úgyhogy csak hallgatom mit rizsázik.
-Én tudom ki vagy, de te biztos nem, hogy én ki vagyok! - ordítom ki neki. -Sajnos, messziről bűzlik minden szavadról hogy hazugság!
Mondanék még pár kedvességet, de repül a gránát....ki tudja hol áll meg...
-Futás tovább! Gránátozik a bádogember!- magammal rántom a kislányt is. Arról fogalmam sincs mi véd meg a továbbiakban a csodán kívül...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom



Vissza az elejére Go down
4 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Ugrás:
^
ˇ