Volentis 142
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 

 :: Lázadók :: URS Jola Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Dylan
Dylan Cross
Titulus : Gépész, tizedes
Tartózkodási hely : Jola
Hozzászólás száma : 24
Dylan Cross
Tizedes



#1Szer. Ápr. 01, 2020 5:12 pm
Dylan Cross
Pofád lapos, puttana.

Az alapok

   Faj: ember  
   Születési hely, idő: (2548) Föld, ki emlékszik már arra, aott se tartottam számo 
   Kor: 30
   Csoport: flotta
   Foglalkozás: gépész  , tizedes
   Család: Valahol van egy cseszett feleségem, de jó helyen van ott, ahol van. Én meg itt. Tökéletes házasság. Amúgy is lázadtunk, elváltunk. Papírokat se kellett intézni, vagyont meg pláne nem kellett osztani.
   Családi állapot: nőtlen a lázadás óta
   Szexuális beállítottság: hetero
   Karakter arca: Sebastian Stan


   
We've come too far to give up who we are
All ends with beginnings


   
Jellem
Pár szó magamról, aztán kezdesz velük, amit akarsz: szófukar, morcos, akaratos, céltudatos, olykor erőszakos, tisztelet az arra méltónak.
Ha akarok valamit megkapom. Ha azt akarom, hogy befogd a szád, azt is megkapom. Ha szerencséd van szépen kérlek, ha rossz napot fogsz ki pofán váglak. A másik szerencséd csak az lehet, hogy rangban felettem állsz. A tisztelet csak arra felé működik főleg, a többieknek ki kell érdemelnie.
Hogy jó vagyok e vagy rossz? Azt döntse el mindenki maga. Én egyiknek se tartom magamat igazán. Nincs olyan, hogy csak és kizárólag rossz, vagy jó. Utálhatsz leszarom. Szerethetsz, adok rá lehetőséget, de tud mikor kell csukva tartani a szádat. A gépek nem beszélnek, legalább is eddig azt hittem.
Lehetőségek? Még szép, hogy élek azzal, ami az én javamat szolgálja. Kérdezhetnéd, hogy akkor mi a helyzet a húséggel. Van, ami működik, és van, ami nem. Hogy melyik ez, talán lesz esélyed kideríteni.
Dühroham, vagy türelem? Türelem reményt terem. Az erőszak olykor főnyereményt. Vita? Örülj, ha türelmes vagyok.
Cél? A cél szentesíti az eszközt szóval... másfelől meg ami nem öl meg az erősebbé tesz.
Amúgy tudok normális társaság is lenni, értelmesen beszélni is lehet velem.


   
Jég dupla whiskyvel, két dózis egy helyen…..Egy az ébredés miatt, egy hogy jól érezzem magam. Már, ha a nővérek épp whiskyt töltenének belém. Nem valami francos tűvel szurkálnának.
A világ végére hajtottam le a fejemet, mint valami szaros Csipejózsika, és nem a legmegfelelőbb csók ébresztett fel 3 éve. Vár, se hercegnő, helyette egy fura új világ, aminek bizonyos részei csessze meg még tetszettek is. Az meg főleg, hogy rögtön kirendeltek mellém egy nőt, és fagyás után kellően felmelegítette a tökeimet. Az első hetekben , amint végeztem a kiképzésemmel rögtön rámásztam, és röviden tömören mondjuk úgy, hogy asszonynak ágyban a helye, amíg a hites ura dolgozik.
És még is mi vett rá arra, hogy egy hajón kössek ki egy ilyen gyöngy élet mellett? Hát nem a jó kedvem, hanem a kibaxot rendszer.
Jola…Fura … Tetszett ez is, de főleg az, hogy itt tényleg csend honolt körülöttem. Végre nem azt éreztem, hogy információk csilliárdja esik rám, és furán méregetnek. Egy gondom volt csak, hogy a tömni való lyuk otthon van az állomáson és csak ritkán láthatom. Egy idő után az üres női locsogása nem hiányzott. Jobban élveztem a hajón található csendet és nyugalmat. Még, ha ez a tákolmány olykor fel is adja a leckét.
Aztán kitört a lázadás, hát lázadjunk, miért ne. Már a punci se izgatott otthon, pont elégszer meg volt, hogy ráunjak, ne találjam érdekesnek. Csipkejózsika még szép, hogy annak vélte, de változtak a prioritások. A világ is változni kívánt, és benne magam is. A Jolán való élet kicsit emlékeztett a múltra. A nyugodt békés, de főleg szabad múltra. Szabadon dönthettem cselekedeteim felett, nő felett, az élet felett. Az a consilum vagy mi a rák, meg elmehet a búsba, mert minden van, csak szabadság nincs. Lőjük szét a seggüket, és közben szórakozunk is egy jót. Már csak egy motor kellene alám, meg az a cserfes szájú, aki az idegeimen táncol.

   

Memento Mori
MZ/X
Vissza az elejére Go down
Ethan 'Crash' Dobrik
Karakterlap : Dylan 2019-09-05
Titulus : Captain Crash
Tartózkodási hely : URS Jola
Hozzászólás száma : 1040
Ethan 'Crash' Dobrik
Az URS Jola kapitánya



#2Pént. Ápr. 03, 2020 12:53 am
Elfogadva!
Stars can't shine without darkness

Kedves Dylan!

Gépészből sosem elég, még akkor sem, ha kicsit különcök. A munka nehéz ugyan, a főnök sokat követel, a közvetlen főnököd pedig egy igazi jégszívű munkamániás - ki rendet tesz, ha belehaltok is - azért remélem kitartasz, mert nagyon sok ajtót kell megjavítani ezen a régi hajón, és bár nem lesz könnyű életed, egyvalakiről biztos tudom, hogy nagyon várja, hogy még jobban pokollá tegye azt  ártatlan
Mivel már lefoglaltál mindent, nincs is más dolgod, mint játszani. Sok szerencsét! És óvatosan a kávéval! XD

Isten hozott a fedélzeten!
Vissza az elejére Go down
1 / 1 oldal
Ugrás:
^
ˇ