Volentis 142
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 

 :: Idegen kultúrák :: Archívum :: Régi Játéktér :: A világűr :: Az URS Jola fedélzetén :: Gépház Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Reaktor terem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
Pressia Hicks
Karakterlap : Reaktor terem - Page 4 ZNr5NhZ
Titulus : trouble
Tartózkodási hely : URS Jola
Hozzászólás száma : 509
Pressia Hicks
Tizedes



#31Hétf. Nov. 26, 2018 3:07 pm
Morcos képpel trappolok be a reaktor terembe, ahonnan a jelzést kaptam. Van egy olyan érzésem, hogy a legénység nem minden tagja van tisztában azzal, mi is a biztonsági tisztek munkája. nem mondom, hogy hullafáradt vagyok, de az éjszakázásnak sokkal jobb módját is el tudom képzelni, mint a múlt éjjel is gyakorolt ébren álmodozást. Mikor meglátom Tyler kadét félénk nyusziképét, lemondón sóhajtok. - Ha megint azt mondja, kadét, hogy egeret látott, én esküszöm, hogy elküldöm patkányméregért Vahlenhez. Biztos örülni fog a kérésnek. - A kadét habog valamit arról, hogy biztosan, csak a fáradtságtól haluzott valamit, én pedig közben rájövök, hogy még csak vicces sem lenne most kioktatni a lányt. Főleg, mert különben már egy másikon akadt meg a szemem, aki egyértelműen nem tartozik ide. - Tizedes! - Szólítom meg a korlátnál bámészkodó tisztet határozott hangon. - Eltévedt esetleg?
Vissza az elejére Go down
Angelique Cartier
Karakterlap : Bonjour!
Titulus : Voice of Jola
Hozzászólás száma : 25
Angelique Cartier
Az URS Jola tisztje



#32Hétf. Dec. 03, 2018 9:35 pm
Hajónapló 26-J1


A bámészkodásból egy hang "ránt" vissza. Teljesen nyugodtan nézek az ajtó felé, ahol egy kadét, és egy meglehetősen leharcolt nő. Végre, nem én vagyok az egyetlen, aki egyenruhát hord. Egyébként felismerem az aranyos arcot, barna hajat. Láttam képet a fontosabb tisztekről, posztokról a kapott pda-n. Bár most a nő sokkal fáradtabb, sápadtabb, karikásabb a szeme. Úgy tűnik, nem aludt. Apró mosollyal lépek el a korláttól és megyek közelebb.
- Nem, igazából önt kerestem, a kapitány magához irányított tegnap. De ha most nem ér rá, nem akarom zavarni. Máskor is körbe nézhetek, mikor akad ideje eligazítást tartani számomra. - mondom nyugodtan, hátam mögé gesztikulálva a terem felé.


Zene: Complètement fou × Megjegyzés: Egy kis franciapop... Very Happy
Vissza az elejére Go down
Pressia Hicks
Karakterlap : Reaktor terem - Page 4 ZNr5NhZ
Titulus : trouble
Tartózkodási hely : URS Jola
Hozzászólás száma : 509
Pressia Hicks
Tizedes



#33Szomb. Jan. 05, 2019 6:17 am
Alaposan végigmérem a feltűnően csinos, egyenruhás lányt és a kezdeti szigorúbb hangvétel után próbálok egy hasonló mosollyal reagálni a kedves közeledésre. Aki ismer, az tudhatja, hogy ez nem az én műfajom, ezért aztán bátran kijelenthetem, hogy büszke vagyok magamra, amiért sikerül a fáradtság és a kadét hülyesége ellenére is viszonylag normálisnak mutatkozni a nő előtt. - Ez esetben állok rendelkezésére. Hicks tizedes vagyok. - kezet nyújtok neki, és határozottan meg is rázom, ha megkapom az övét. - Van még egy órám a szolgálat végéig. Szívesen eligazítom. - újra végigmérem, és bár nem ez a célom, akár még flörtölésnek is tűnhet az előbbi mondatom. - Ez mondjuk éppenséggel tiltott terület, de szívesen megmutatom azokat a helyeket, ahová bármikor benézhet. - ezzel el is indulok, finoman kifelé terelgetve a tizedest a reaktor teremből.
Vissza az elejére Go down
Phoebe
Titulus : ☆ admiral ☆
Tartózkodási hely : ☆ wherever it's needed ☆
Hozzászólás száma : 472
Phoebe
Alfa és Omega



#34Csüt. Május 23, 2019 1:15 pm
szabad játéktér
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom



Vissza az elejére Go down
4 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
Ugrás:
^
ˇ