Volentis 142
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 

 :: Idegen kultúrák :: Archívum :: Archiváltak hirdetései Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Élni és élni hagyni
Amelia Shepard
Hozzászólás száma : 36
Amelia Shepard
Az URS Jola tisztje



#1Kedd Jan. 02, 2018 11:14 am
Craig „szadista” Henderson
PB – 40+ - szabad

Egy állat vagy, ez akkor kiderült már a számomra, mikor téged neveztek meg a kiképzőtisztemnek. Egy feladatod van, hogy a megkapott gyerekekből tisztes katonákat hozz létre. Ezt teljesíted, sőt, néha túl is teljesíted. Módszereid nem mindennaposak, viszont hatékonyak. Nem az vagy, aki pár elengedett könnycseppre abbahagyja az aznapi gyakorlást. Nem, addig edzettél minket, míg mozogni sem tudtunk. Nem csak fizikailag, hanem lelkileg és mentálisan.
Először gyűlöltelek érte, aztán szépen lassan megszoktam, felnőttem a feladathoz, katona akartam lenni és te azzá tettél.
Jellemileg olyan vagy, mint a legtöbb – érzelmek lepattannak rólad, élvezed, ha mást látsz szenvedni, a Consilium egyik hűséges emberének számítasz, igaz, hozzá el kell viselni a pofátlan énedet, ami az igazságot azonnal kimondja, senkinek sem kegyelmez. Mivel nagyszerű munkát végzel, ezért a Consilium is békén hagy, számodra ez megfelelő, ennél többet nem is akarsz. A politika nem különösebben érdekel, te már eldöntötted, hogy az emberiség oldalán állsz, nem folysz bele a dolgok további történéseibe, azonban szereted néha húzogatni a határaidat, és mivel én ezt tudom, egy nap, beállítok hozzád. Nem azért, hogy na öreg, mérjük össze az erőnket újra, nem. Cloris Hermann társamról kérdeztem, amikre te nem voltál hajlandó válaszolni. Meg is értettem és távoztam.
De te másképp döntöttél, nem azért, mert feltámadt az elnyomott emberséged egy része, ahogy azért sem, hogy köpj a rendszerbe. Nem. Kissé ódivatú vagy, kegyetlen, de tartod a szádat mindkét oldalról. A kutyának csontot dobtál, információmorzsát, amin elindulhatok. Vajon, ennél többet is hajlandó vagy elárulni?És miért? Mert igen, te tudod, mik folynak a falak mögött, és megérted, de mi van, ha ebbe a nagyszerű életbe saját lányod is belekerül? Ezért vagy hajlandó segíteni nekem, mert a lányod, akinek azt sem tudod ki az anyja, most éppen a 6. szektorba kerül? Érdekel ez téged? Consilium nagyságát látod benne, vagy a saját életed kicsinyességét?
// Pb-t nem szabnék meg, de ha lehet valami katonás pasas, aki azért idősebb picivel. Mindenképp Consilium párti, de hogy ez merre változik és miért, azt rád hagyom. Én úgy képzeltem el, hogy leginkább semleges, saját érdekeit nézi.
Ennél többet nem szeretnék megszabni, ha lehet, a név maradjon, mert így említettelek meg az ET-mben, de persze, ezen is változtathatunk.
Örömmel várlak, ha megérkeznél, dobj meg egy pm-mel Élni és élni hagyni 3889760988


We've come too far to give up who we are
All ends with beginnings


Vissza az elejére Go down
1 / 1 oldal
Ugrás:
^
ˇ