Volentis 142
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 

 :: Idegen kultúrák :: Archívum :: Archiváltak hirdetései Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Tünde szemed mit lát, Legolas?
Amelia Shepard
Hozzászólás száma : 36
Amelia Shepard
Az URS Jola tisztje



#1Kedd Jan. 02, 2018 11:52 am
Julian Gillan
Jeremy Renner/választható – 30 - szabad

Sosem jöttünk ki jól, mindig versenyeztünk Henderson keze alatt. Semmibe néztél, mert nő voltam… De hát a fagyi visszanyalt. Jobb lettem nálad, meg a legtöbbeknél, és bármennyire akartad tartani a tempót, nem tudtad. Gyűlöltél, de tudtad, az eredményeim magukért beszélnek. Te másban voltál jó, és ez így van rendjén. Neked a lövészet a kisujjadban van, bárhol bármikor precíz pontossággal lövöd le az ellenfeledet. Ahogy én is, te is a Consilium felé húzol, sok mindenben egyetértesz velük és sok mindenben nem, de ebben nőttünk fel, nem láttunk mást, így persze, hogy elfogadjuk.
Átkoztál, mikor engem vettek fel a Jola-ra és nem téged, pedig beadtad a jelentkezést, mai napig úgy hiszed, hogy Alexnak köszönhető, hogy egyáltalán én ott vagyok, pedig sosem neki, de minek mondogassam neked?
Azonban a szerencse nem került el sokáig, téged az Ocanra küldtek le, Cloris Hermann katonatárssal kerültél a begyűjtő munkakörbe. Meg is tetted, sosem mondták, hogy mire kellenek az ocantiszok, akiket te bevittél. Nem is érdekelt, tetted a feladatodat és nem kérdeztél, mert Henderson ezt is belénk nevelte a kiképzés alatt.
Egész addig, míg Cloris helyére neked kellett új embert szerezned. Tudtad, a nő halála egyet jelent azzal is, hogy újra fogunk találkozni. Oh, hogy te ezt hogy várod! A bizonyítási vágy és a harag ott van benned, pedig már rég külön utakon járunk. Vajon, ha újra találkozunk, tudunk ember módjára beszélni, vagy csak szurkáljuk egymást a szavakkal? Ki tudok belőled bármit is szedni, vagy a szigorúan titkos lesz mindenre a válaszod?
Azonban egyik járőr során Lázadókba futtok bele. Jacob alku elé állít, hajlandó vagy végig hallgatni, amit mond, cserébe szabadon távozhattok? Rábólintottál, menteni akartad magadat. De az információ, amivel szembesülsz, lesokkol. Nem akarsz igazat adni neki, de a gondolatot elültette a fejedben. Visszatérsz a Consiliumhoz, elmondod nagy szavakban a történteket, de mire lecsapnátok, addigra a Lázadóknak hűlt helye marad. Az élet megy tovább, de benned már csírázik a gondolat. Kihez fordulj, mit tegyél? Döntést kell hoznod.
Így találkozunk mi újra.
//A névhez ragaszkodnék, de amúgy változtatható. Így vagy említve az ET-mbe, de majd átírom, ha nagyon nem. A Pb, ha lehet maradjon, de ez sincs kőbe vésve Smile
Mindenképp Consilium pártit szeretnék először, de hogy utána mi történik vele, azt rád bízom, ennél többet nem szeretnék megszabni, az életét, családját te találhatod ki.
Én nagyon várlak! Ha megérkeznél, egy pm-mel dobj meg Tünde szemed mit lát, Legolas? 1210288545



We've come too far to give up who we are
All ends with beginnings


Vissza az elejére Go down
1 / 1 oldal
Ugrás:
^
ˇ