Volentis 142
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 

 :: Idegen kultúrák :: Archívum :: Archiváltak hirdetései Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Frásznász
Dexter Fitzgerald
Karakterlap : Error 502
Titulus : Nobody
Tartózkodási hely : Unknown
Hozzászólás száma : 8
Dexter Fitzgerald
A Consilium tagja



#1Hétf. Jan. 08, 2018 9:12 pm
Lyanna Fitzgerald
Yvonne Strahovsk i - 28-32 - szabad

Tudni kell rólad, hogy igazi kis számító kurva vagy, mármint a jó értelembe. Én nem szívesen házasodtam volna, de aztán a Consilium a kezembe adta a nevedet, és azt mondtam, egye-fene. Pedig rá kellett volna jönnöm, hogy te addigra már kiszemeltél. Azt hitted, majd gyönyörű éveink lesznek? Mintaférj leszek és a tenyereimen hordozlak? Tévedned kellett, ahogy egyik napról a másikra a Fitzgerald nevet kezdted el használni, és lassan lehullott az a fátyol, ami láthatatlanná tesz mindenki előtt engemet. Nem egy vitánk volt, nem is egy vitánk lesz, de végül nem tehettél mást, hogy elfogadtad, hogy ez vagyok, és baromira élvezem csinálni. Nem mintha, te minta feleség lennél, de mivel eléggé meg van kezed köve, mint nő ebben a világban, így nem nagyon bontakozhatsz ki, csak nekem mutathatod meg, hogy az oly bájos pofid mögött rejtőzik más. Meg kellett tanulnod mellettem, hogy már pedig vannak dolgok, amiben nincsen apellátám, különben megismerheted a kínzó gyönyört, amitől még a te szád is igent rebesget nekem. Drágám, én sosem mondanám ki, de más igen, hogy minket egymásnak teremtett a sors, és volt oly mókamester, hogy a Consilium így keverte össze a lapjainkat. Támogatsz, cserébe néha szeretlek, ezek vagyunk mi, de egyikőnknek sincs szüksége többre, hiszen megalkottuk együtt azt, ami téged lefoglal – Danielt, és már úton a következő. Kimondottan szereted a gyermekeidet, tűzbe raknád érte a kezüket, és azt az egyet becsülöd bennem, hogy én is szeretem őket, még ha téged nem is annyira. De készülsz valamire, igába akarsz hajtani, mint férjet, hogy az álmod teljesüljön, pedig rá kéne jönnöd, hogy az akkor teljesült, mikor összeházasodtunk, csak én másképp fejezem ki. Nem is sejtem, hogy ezért képes vagy ölni, hogy nekem bizonyíts, ki tudja, lehet A Takarító felesége több lesz, mint maga a férj? Nem tudom, de a mi házasságunk már csak ilyen kacifántos. Nincsenek benne boldog szavak, nincsen benne lelkizés, más vagyok én ehhez, és te is más. Pont ez alkotja a kerek egészet. Nem kell mindenkinek normálisnak lenni ahhoz, hogy boldog legyen.
// azt hiszem ennyi, noha van változtatható rész, csak semmiképp általános nyáladzást szeretnék, hanem legyen meg a pikantériája a ki nem mondott szavak által. Várlak, drágám <3


We've come too far to give up who we are
All ends with beginnings

Vissza az elejére Go down
1 / 1 oldal
Ugrás:
^
ˇ