Volentis 142
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 

 :: Idegen kultúrák :: Archívum :: Archiváltak hirdetései Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Tycudi
Anonymous
Vendég
Vendég



#1Hétf. Jún. 04, 2018 6:49 pm
Tycudi
Sam Claflin - 26 - szabad

Ismeretségünk az iskolába nyúlik vissza. Te vagy az én belső köröm víz elemű tagja.
Eszes legény hírében állsz, akinek még az emberek is nagy hasznát vennék. Tisztában vagy a képességeiddel, s igyekszel őket a lehető legjobban kamatoztatni, hogy néped is lássa, mennyire elhivatott vagy.  Úgy hírlik, hogy a hölgyek körében eléggé felkapott vagy, azonban ezek csak szóbeszédek. Még nem találtad meg a szívszerelmed, de nem olyan fából faragtak, aki egyik nap ezzel, másik nap azzal hálna. Nyilván azért, egyszer - egyszer csak sikerül akasztanod valamit.
Nekem te vagy az erkölcsi iránytű. Én nem igazán jövök ki a férfiakkal, sőt kifejezetten rühellem őket, viszont te egyike vagy azon kettőnek, ki nagyon is sokra tartok. Ez még az iskolában alakult ki, hogy miért? Az a mi kettőnk ki titka, nem kell felfedni mindenki előtt, mert rontaná mindkettőnk megítélését.
Szabálykövető vagy, s igyekszel engem is arra az útra terelni, ami a helyes. Szoros kapcsolat van közöttünk, s mellettünk van még egy szép szál legény, s egy leányka is. Így van meg a négy elem, akik néha harcolnak egymással, de az esetek többségében mégis kiegészítik egymást.

Foglalkozásodat eldöntheted, s azt sem szabnám meg, hogy milyenek nálatok a családi viszonyok. Szeretném, ha a karakter meg tudna állni a saját lábán. Tyriának az életében egy fontos személy lenne, aki esetleg „jobbá” teheti őt. Ezért kérlek szépen csak akkor hozd őt, ha tényleg komolyan gondolod.
Avatárhoz és az elemhez ragaszkodom, a névhez egyáltalán nem.



We've come too far to give up who we are
All ends with beginnings

Vissza az elejére Go down
1 / 1 oldal
Ugrás:
^
ˇ