Volentis 142
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 

Új téma nyitásaHozzászólás a témához :: Idegen kultúrák :: Archívum :: Régi Játéktér :: Kalandok Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
1. Villámjáték
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
Phoebe
Titulus : ☆ admiral ☆
Tartózkodási hely : ☆ wherever it's needed ☆
Hozzászólás száma : 472
Phoebe
Alfa és Omega



#1Pént. Jún. 22, 2018 9:54 pm
******
Vissza az elejére Go down
Ethan 'Crash' Dobrik
Karakterlap : 1. Villámjáték 2019-09-05
Titulus : Captain Crash
Tartózkodási hely : URS Jola
Hozzászólás száma : 1040
Ethan 'Crash' Dobrik
Az URS Jola kapitánya



#2Pént. Jún. 22, 2018 10:00 pm
Két nappal ezelőtt a URS Jola ismét útnak indult. Bár sok az új arc a fedélzeten, a legénység létszáma így is jóval alacsonyabb, mint a múltkori úton. Az akkor történtek mély nyomot hagytak mindenkin, aki megmaradt, és félő, hogy a gépezetben is, ezért a kapitány utasítására ezúttal mindössze egy rövid, egy hetes küldetés áll előttük, hogy lássák, sikerült e minden hibát kijavítani.

Az első jelét annak, hogy sajnos nem egészen ez a helyzet Freya és Jack egyszerre tapasztalják meg. Épp ők ketten tartózkodnak a hídon, amikor az ellátmány raktár egyik mozgásérzékelője felvillan, aztán kialszik, és onnantól kezdve nem reagál semmire, majd ezt követi két másik érzékelő is, annak közvetlen közelében. A szobában lévő kamerák nem mutatnak semmit, igaz az érzékelők maguk a szellőzőcsatornában vannak elhelyezve, rejtve a kíváncsi szemek elől.
A teremben lévő utolsó szenzor még aktív, és jelzi egy nagyjából kutya méretű valami mozgását, egyre közelebb hozzá, mielőtt az is kikapcsolna.
Vissza az elejére Go down
Jack Silver
Hozzászólás száma : 46
Jack Silver
Az URS Jola tisztje



#3Pént. Jún. 22, 2018 10:09 pm
- Parancsnok azt hiszem van egy kis baj! - Mondom a szenzorokat figyelve. A raktárban valami elszabadult. - Van a rakomány listánkon élő állat? Mert a jelek szerint egy kutya termetű valami éppen lezabálja az összes szenzort
Vissza az elejére Go down
Freya Peterson
Titulus : Parancsnok
Tartózkodási hely : URS Jola
Hozzászólás száma : 470
Freya Peterson
Azonosítatlan létforma



#4Pént. Jún. 22, 2018 10:17 pm
*Felkapom a feje Jack szavaira, majd egy pillantást vetek a műszerekre.*
-Nem tudok róla, hogy lenne! Mi a fene?...-Ráncolom össze homlokomat. Ez valami tréfa akar lenni?
-Szólj a Kapitánynak és valaki menjen és nézzen rá az egyik halott érzékelőre. A többiek addig maradjanak a helyükön, de figyelmeztessük őket, hogy gáz van!
Vissza az elejére Go down
Jack Silver
Hozzászólás száma : 46
Jack Silver
Az URS Jola tisztje



#5Pént. Jún. 22, 2018 10:23 pm
- Vettem vettem. - Mondom és a meg nyomok egy gombot a pulton amivel értesítem a kapitányt.
- Kapitány itt a navigátor beszél. A jelek szerint nem azonosított életforma tartózkodik a raktérben. Szeretnék elrendel sárga riadót, és biztonsági egységeket a helyszínre küldeni. Valamint a karantén protokollt életbe léptetni.
Vissza az elejére Go down
Ethan 'Crash' Dobrik
Karakterlap : 1. Villámjáték 2019-09-05
Titulus : Captain Crash
Tartózkodási hely : URS Jola
Hozzászólás száma : 1040
Ethan 'Crash' Dobrik
Az URS Jola kapitánya



#6Pént. Jún. 22, 2018 10:29 pm
A kapitány kezéből kiejti a villát, ami undorító toccsanást hallat a kásában.
-Vettem Mr.Silver. Hajtsák végre.
Aztán Pressia-ra néz az asztal felett, és bólint neki, mielőtt felállna.
-Hicks-el a fegyverraktárhoz megyünk, de ketten kevesek leszünk erre, találkozzon velünk ott Silver! Vége.
Vissza az elejére Go down
Pressia Hicks
Karakterlap : 1. Villámjáték ZNr5NhZ
Titulus : trouble
Tartózkodási hely : URS Jola
Hozzászólás száma : 509
Pressia Hicks
Tizedes



#7Pént. Jún. 22, 2018 10:33 pm
Kissé egykedvűen túrok bele a kajába, aztán ledobom a villát. - Szerintem meg kellene néznünk azt az idióta filmet... - Mi a franc?? Mire a Kapitány kiadja a parancsokat, én már be is hajítottam a tányérokat a mosóba és izgatott-várakozón pillantok Ethanre.  - induljunk!
Vissza az elejére Go down
Freya Peterson
Titulus : Parancsnok
Tartózkodási hely : URS Jola
Hozzászólás száma : 470
Freya Peterson
Azonosítatlan létforma



#8Pént. Jún. 22, 2018 10:38 pm
*Magam sem jelenthettem volna jobban a Kapitánynak. Bólitok felé egyet jelezve, hogy jól csinálta.*
-Menjen! Itt minden rendben lesz!-Mondom bíztatóan. Egyelőre semmi sem keresztezi utunkat, nem hiszem hoy azzal gondunk lesz. Fontosabb, hogy kiderítsék mi van a hajón, mielőtt nagyobb gond lesz.
Vissza az elejére Go down
Jack Silver
Hozzászólás száma : 46
Jack Silver
Az URS Jola tisztje



#9Pént. Jún. 22, 2018 10:43 pm
Bólintok a parancsokra. Csak gyorsan meg nyomok pár gombot a kijelzőn. Az elsőre fel villognak a sárga riadó szirénái. A másodikra a karantén protokol aktiválódik. El zárva a szellőzőket. Remélem bármi is ez a lény ez meg állítja.
- Biztonsági egységeket a raktárba! - Szólok bele a belső komm rendszerbe. - Ez nem gyakorlat. Ismétlem biztonsági egységeket a raktárba Ez nem gyakorlat. - Majd sietős léptekkel elindulok a fegyver szoba felé. - ,,,ufók mi?
Vissza az elejére Go down
Ethan 'Crash' Dobrik
Karakterlap : 1. Villámjáték 2019-09-05
Titulus : Captain Crash
Tartózkodási hely : URS Jola
Hozzászólás száma : 1040
Ethan 'Crash' Dobrik
Az URS Jola kapitánya



#10Pént. Jún. 22, 2018 10:50 pm
-Attól tartok mi vagyunk a biztonsági egységek... - Morogja magánka a kapitány -
A kapitány futólépésben közelíti meg a fegyverraktárat, és már  út közben hallja a sárga riadó bejelentését, és a légzsilipek záródását mögötte. Gyorsan kinyitja a zárakat, és nyomban egy OP-05-öt nyom Pressi kezébe, illetve amint megérkezik Silver is kap egy ilyet, ő maga pedig viszont csak a pisztolyát fogja a kezébe.
-Lehet csak potyautas. Megpróbálok beszélni vele. Ha rám ugrana lőjétek fejbe...aztán lábon, hogy tudják, figyelmeztettük. Utánam!
Ezzel elindul sebes léptekkel az ellátmányos raktár felé.

Közben az ellátmányos terem képe elsötétül. Nem, nem a kamerának lesz baja, csupán a világítás szűnik meg működni. A kamera mikrofonja hangos csámcsogást érzékel, és továbbít. Látni azonban nem lehet a lényt. Takarja az egyik láda.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom



Vissza az elejére Go down
1 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
Új téma nyitásaHozzászólás a témáhozUgrás:
^
ˇ