Volentis 142
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 

 :: Törölt ET-k Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Dahlia Evelyn Rosewald
Anonymous
Vendég
Vendég



#1Vas. Feb. 10, 2019 7:41 pm
Dahlia Evelyn Rosewald
She believed she could, so she did.

Az alapok
Becenév: Leginkább Lia de néha: Lyn, Eve,
Faj: ember  
Születési hely, idő: Föld, 2550 július 4.
Kor: 25  
Csoport: Telepes
Foglalkozás: gyakornok 
Család: Anya: Audrey Lyn Rosewald meghalt
Apa: Harry Jay Rosewald meghalt
Testvér: Piper Maisie Rosewald él
Férj: Leonard Alden él
Családi állapot: férjes
Szexuális beállítottság: heteroszexuális
Karakter arca: Amanda Seyfried


We've come too far to give up who we are
All ends with beginnings


Jellem
"Kedves, aranyos lány. Mindenkihez van egy szép szava, ha az illető is úgy viszonyul hozzá. Való igaz, őt is ki lehet hozni a béketűrésből és akkor néha olyant mond, amit később megbán. Célra törő és kissé makacs, amit a fejébe vesz azt szereti véghez vinni. Jó szívű, nem szereti a háborúskodást, ezért próbálja fenntartani a békét az emberek és a katonák között. A Consiliummal se szeretne rosszba lenni, így nekik is segíteni akar mindenben. Így értékelhetik talán a munkáját, amit tesz és majd előbbre juthat.
Legfőbb vágya, hogy diplomata lehessen, bár ez elég nehezen megy neki Etienne mellett. Nagyon igyekszik, hogy elérje célját és az lehessen, ami szeretne.
A táborban azt mondják, hogy jó a meggyőző képessége, nagyon tud hatni az emberekre. Ő ezt ki is használja és józan érvekkel próbálja megoldani a helyzeteket, ki békíteni az embereket a katonákkal.
Fogalma sincs, hogy a férje szereti-e igazán, vagy csak kényszerből van vele. Eléggé tartja a távolságot Liától és olyan hűvösen viselkedik mostanában vele, amit Lia nem tud hová tenni. Emiatt kissé szomorú és ingerült valamint ideges is. Nem tudja, hogy mi lehet a probléma, hiszen ő nem tett semmi rosszat. Érzi, hogy a consilium türelmetlen már, amiért még nem szült gyereket, ezért is ideges. Az is több, mint valószínű, hogy egyszer a fülükbe jut, hogy mostanában nem igazán jó a kapcsolata a férjével. Lia igyekszik ezt minél jobban titokban tartani, bár nem mindig megy neki.
Egyszóval Lia egy nagy bájos és kedves teremtés. Arra, hogy milyen valójában majd mindenki rájön ha megismerkedik vele." Egy közeli jó barát


Az ágyon üldögélek, térdeimet felhúzom magam elé. Ujjaimmal a pokrócon játszadozom. Nem nézek Leora inkább a földet fikszirozom. Megint elmegy és nem tudom hová. Nekem nem hajlandó semmit sem mondani. Csak hallgat és titkolózik. Fogalmam sincs, hogy mire gondoljak. Úgy érzem inkább nem is akarok semmire se gondolni.
- Muszáj most elmenned? - kérdezek rá, egy pillanatra felpillantva.
- Édesem - mintha csak megszokásból ejtené ki ajkán ezt a kedves kis becézést. De az is meglehet, hogy csupán én gondolok bele mindenbe túl sokat. - Lia tudod, hogy sok dolgom van. Ezeket, most el kell intéznem, de aztán jövök is vissza hozzád. - mondja meggyőzően és felém hajol, hogy egy apró puszit nyomjon homlokomra. Aztán már indul is el. - Szia.
- Rendben. Szia - motyogom szomorúan és még jobban összegörnyedek az ágyamon. Agyam csak azon kattog, hogy mi lehet a probléma. Miért viselkedik így velem Leo. Próbálok belegondolni, hogy mi rosszat tehettem, de nem jövök rá semmire. Hisz én mindig rendes voltam vele, szeretem őszintén, még akkor is ha a consilium rakott minket össze. Cikáznak a gondolataim mindenféle lehetséges dolgokon és megoldásokon, de nem jut eszembe semmi érdemleges. Lehajtom fejemet a párnára és szomorúan a falat bámulom, míg nem szép csendesen elnyom az álom...
***
Egy katonával van ma találkozom, akit megpróbálok majd meggyőzni, hogy hagyják békén az embereket, mert úgy érzem valamit terveznek. Vagyis hát igencsak rászálltak mostanában az emberekre. Nem tudom, hogy mit szeretnének elérni velük. De nem is akarom. Én csak békét szeretnék mindenki között. Ne legyen háború és ne bántsák az emberek a katonák, az ocantisokat se. Azt szeretném, hogy jóban legyenek, hogy együtt tudjon élni minden népesség.
Én már itt vagyok a találkozó helyen és az emberemre várok, akivel beszélhetek, akivel megoszthatom a gondolatimat. Nézek körbe körbe, de nem látom, hogy érkezne az illető. Remélem nem ültetett fel, mint legutóbb egy másik katona. Akkor is beszélni akartam egy éppen itt lévő katonával, de nem sikerült. Azt mondta közbe jött valami. Ám szerintem csak le akart rázni és sikerült is neki.
Már egy bő félóra telt el a megbeszélt időponthoz képest és a katona még mindig nincsen itt. Én naivan még mindig azt gondolom, hogy elfog jönni, csak éppen valami közbejött neki valami és így csak később fog tudni elszabadulni valahonnan. Körbe-körbe járkálok idegesen arra várva, hogy végre itt legyen az az ember, bocsánat katona, akivel beszélni tudok majd. Bár már egyre jobban azt gondolom, hogy nem fog eljönni. Felültettet ahogyan a másik is anno.
- Jó napot! - hallok meg hátam mögül egy hangot, a katonáét. Feléje fordulok és egy halvány mosoly jelenik meg az arcomon. Ez már fél siker, hogy sikerült rávennem, hogy eljöjjön.
- Jó napot! - üdvözlőm én is - Örülök, hogy eltudott jönni. - teszem hozzá bájosan mosolyogva. Igyekszem elővenni a legjobb meggyőző képességemet, hogy célt érjek ennél az embernél. Remélem sikerül majd.      
Vissza az elejére Go down
Ethan 'Crash' Dobrik
Karakterlap : Dahlia Evelyn Rosewald 2019-09-05
Titulus : Captain Crash
Tartózkodási hely : URS Jola
Hozzászólás száma : 1040
Ethan 'Crash' Dobrik
Az URS Jola kapitánya



#2Kedd Feb. 19, 2019 5:57 pm
Elfogadva!
Stars can't shine without darkness

Kedves Dahlia!

A lapod megfelel a az oldal szabályainak, és tökéletesen illeszkedik a világunkba. Láthatóan az első pillanattól fogva a magadénak érzed ezt a kanon karaktert, és alig vártad, hogy a bőrébe bújhass, az pedig külön öröm, hogy még az arca sem változott Smile
Mivel kezd elharapózni a helyzet a dicső emberiség, és azok a szőröstalpú Alienek közt, nagy szükségünk van most az ilyen kedves, és diplomatikus hölgyekre mint te, kik talán kivívhatják, hogy ne utáljanak minket annyira Smile Sok sikert eme nehéz feladathoz, és kívánom, hogy megtaláld a számításod a telepen.

Mivel rutinos játékos vagy, tudod mit kell tenned ez után. Foglalj avit, és aztán nyomás játszani Wink

Isten hozott a fedélzeten!
Vissza az elejére Go down
1 / 1 oldal
Ugrás:
^
ˇ