Volentis 142
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 

 :: Androidok Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Tom Lynch
Tom Lynch
Hozzászólás száma : 352
Tom Lynch
5. Generációs Android



#1Hétf. Feb. 18, 2019 5:51 pm
Thomas Lynch
Quidquid latine dictum sit, altum videtur

Az alapok
Becenév: Játékostársaimra bízom
Faj: ember
Születési hely, idő: Volentis, 2596.
Kor: 30
Csoport: Flotta, hadnagy. URS Jola
Foglalkozás: Sikló pilóta  
Család: Apa - Apu.
                                                    Anya - Anyu(fordítva elég furcsa lenne)

Családi állapot: Házas
Szexuális beállítottság: Hetero
Karakter arca: Chris Evans


We've come too far to give up who we are
All ends with beginnings


Jellem
Tom egy laza, életvidám fickó, aki próbálja mindenben a jót  látni, és nem engedi, hogy a mindennapok viszontagságai két vállra fektessék. Igyekszik minden helyzetet jó kedvvel, és humorral kezelni, és egyesek szerint lehetetlen kihozni a sodrából.
Emellett kissé feledékenynek tűnik, bár elég furcsa módon. Többek szerint képes felidézni egy 20 karakterből álló számsort egyszeri olvasás után(kis túlzással) viszont gyakran látni, hogy képtelen felidézni hol van az a tárgy, ami egy perce a kezében volt.
Gyakran lehet azon kapni, hogy nagyon elmélyül a gondolataiban, vagy álmodozik, és egyértelműen nincs ott, ahol a teste. Ilyenkor azt sem venné észre, ha egy komplett űrhajó repülne el az orra előtt. Szerencsére sosem űrrepülés közben csinálja ezt.


Lynch hadnagy életpályája tipikusnak mondható, legalábbis a jelen helyzetben. Szülei mindketten egy üzemi balesetben vesztették életüket, a Volentis egyik reaktortermében, így a kis Tom neveltetéséről egészen fiatal kora óta a Consilium, és a flotta gondoskodott.
Bár eszét, és tehetségét sosem volták kétségbe iskolai évei alatt, a szorgalma bőven hagyott kívánnivalót maga után. Nem elég, hogy az osztályzatai sosem érték el a hármas átlagot, ráadásul rövid időn belül az osztály bohóca is lett, ki csak a tanárai jóindulatának köszönheti azt, hogy nem száműzték az Ocan-ra mielőtt nagykorúvá érett. Különösen akkor rezgett a léc, mikor az egyik kémia óra előtt megbabrálta a mesterséges gravitáció padlót, és a kísérleti anyag a várt reakció helyett szó szerint terem méretűre duzzadt. Azóta is emlegetik mint a Lynchelést...
Bár rengeteg csínyt követett el, a leghangosabb sikere mégis az volt, amikor beadta a jelentkezését pilóta képzésre. többször. Egymás után. És éveken át elutasították a kérelmét minden alkalommal. Bár a jegyei a releváns tárgyakban hajszál híján az elvárt határ fölé emelkedtek eddigre, a múltja miatt egyik kiképző sem merte vállalni a kockázatot, hogy olyan világban éljen, ahol ez a gyerek relativisztikus sebességgel tud közlekedni, ezért aztán jobb híján a gyalogsághoz került.
Kiképzők, és tisztek egész hada vetette be káromkodások és büntetések egész arzenálját, hogy megpróbálják megkomolyítani őt, és bár többé kevésbé az állandó fegyelmezés meg az évek hatással voltak a férfivé érő fiúra, valahogy sosem sikerült igazán szigorú katonává válnia. Ahogy az álmáról sem mondott le. Beadta a kérelmet, hogy pilóta lehessen minden fél évben, míg végül a rossz nyelvek szerint valaki a Consiliumból tévedésből adott rá parancsot, hogy teljesítsék a kérését. Akárhogy is történt, Lynch zászlós könnyedén elvégezte a kiképzést, s amikor a Jola űrhajó megnövelte a pilótái létszámát, az akadémiáról frissen kikerülve őt is azonnal bevették az újoncok közé. Szolgálataiért egyszer már előléptették alhadnaggyá egy év alatt, és életében először még harci helyzetbe is került nemrég, ami nem kicsit rázta meg. Ez, és a családi problémái aggodalomra adhatnak okot, de én úgy érzem remekül helytállt, és megérdemli, hogy ismét több felelősséget bízzunk rá. Ezennel előterjesztem hadnagyi rangra.

Memento Mori
Információk Rólad, amiket meg mersz osztani: (-O-)
Vissza az elejére Go down
Pressia Hicks
Karakterlap : Tom Lynch ZNr5NhZ
Titulus : trouble
Tartózkodási hely : URS Jola
Hozzászólás száma : 509
Pressia Hicks
Tizedes



#2Szomb. Feb. 23, 2019 2:31 am
Elfogadva!
Stars can't shine without darkness

Kedves Tommy!

Hadd kezdjem egy kis személyeskedéssel! Én már most nagyon bírom a búrád!  Nem csak azért merem ezt kijelenteni, mert elvileg már ismerjük egymást,de azért is, mert öröm végre valaki olyannal találkozni, aki tudja, mit jelent nagyon akarni valamit és küzdeni érte, amíg csak meg nem kapja. Az már egészen mindegy, hogy hogyan. Very Happy  Én is nagyon akartam, többek között az elfogadódat is megírni, és lám! most olvashatod az ömlengésemet így hajnali fél három táján. A sztorid minden szempontból tökéletesen megfelel az összes elvárásunknak, és mellé még élveztem is olvasni. Külön piros pont jár a személyes információért, ami nekem többet mond, mint bármi más, itt megosztható infó. És mivel ez gyönyörűen keretbe is foglalja ezt a már amúgy is hosszúra nyúlt elfogadót, ezzel utadra is engedlek! Fussunk össze a Jola sörözőben, persze szigorúan szolgálat és arcfoglalás után! Jó játékokat kívánok! Smile



Isten hozott a fedélzeten!
Vissza az elejére Go down
1 / 1 oldal
Ugrás:
^
ˇ