Volentis 142
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 

 :: Törölt ET-k Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
John Doe
Anonymous
Vendég
Vendég



#1Kedd Május 14, 2019 8:24 pm
John Doe
Codename: White horse

Az alapok
Becenév: Tao  
Faj: Titkos (ember)  
Születési hely, idő: Nem ismert
Kor: Nem ismert  
Csoport: lázadó (A tag akitől mindenki téglát szarik félelmében).
Foglalkozás: Nem ismert (terrorista)  
Család: Titkos (nem ismert élő hozzátartozó)  
Családi állapot: Titkos (Adat bázis hiba! A kért infó nem elérhető)
Szexuális beállítottság: Nem ismert. (amit a küldetés megkíván)
Karakter arca: Play by


We've come too far to give up who we are
All ends with beginnings


Jellem
A pszichológiai értékelés szerint jól funkcionáló pszichopata. Valódi érzelmekre képtelen, de képes eljátszani azokat. Alap gondolkodásban közelebb áll egy géphez, mint egy valódi emberhez. Minden pillanatban mérlegel, milyen helyzetben melyik válasz lenne a megfelelő. Nem egyértelmű sosem mi a mozgató rugója és kinek vagy minek az oldalán áll. (Az alany vizsgálatát nehezíti annak emlékezet vesztése. Elképzelhető a téves diagnózis)


Részlet Dr. Grey tudományos naplójából.

„Még úgy is, hogy az alany önként jelentkezett komoly etikai aggályaim vannak a beavatkozást illetően. Ez messze kimeríti a tiltott ember kísérlet fogalmát, ráadásul, úgy hogy a kívánatos eredmény egy szörnyeteg születése. Az alany teljes memória törlésen fog át esni a folyamat kezdetén, azonban ezt több mint egyszerű memória törlés. Az vissza állítható lenne. A kutató csoport felmérései szerint az idegi szinapszisokat a legelemibb szinten kell bontani, hogy a szükséges személyiség változás végbe mehessen és a kísérleti elme programozás sikerrel kecsegtessen. Az istenek bocsássanak meg nekünk!”

Részlet Dr. Carter tudományos naplójából

„Még sosem láttam élő ember agyát felforrni. Nem ez nem teljesen igaz. De már reggel óta tudom a szemekből és fülekből bugyborékoló vér látványa életem végéig kisérteni fog. Az alany és az agya is túlélte a újra programozást. Azonban talán nem hazudok, ha azt mondom, ő már többé nem ember. Nem részese többé az emberi fajnak, hiszen közelebb áll egy géphez, mint egy emberhez.”

Részlet Dr. Lou magán naplójából

„Tudós társaim lelkére nagy nyomás nehezedik eme kisérleteknél. Azonban túl szűk látókörűek és nem látják a páratlan lehetőséget amit a sorstól kaptunk. Kedvünkre szabdalhatunk és alakíthatunk valakit. És még csak ránk sem fognak érte szólni. Az alany emlékei és mélyen lakó erkölcsei mind el lettek törölve. Most pedig rajtam a sor, hogy végre hajtsam azokat a műtéteket amik végleg elvágják az alanyt eddigi életétől. Nem lenne rá szükség, de úgy érzem sokkal mókásabb lesz ha az egészet érzéstelenítés nélkül csináljuk. Kíváncsi vagyok mikor fog elájulni a fájdalomtól. „

Részlet ****** ezredes jelentéséből

„Az alany átalakítása a speciális bevetési elvárásoknak megtörtént. A siker 100%. Nincsennek emlékek, nincs kötődés, érzelmeknek nyomát sem találni. Egy arctalan személlyé vált aki képes feltünés nélkül bármilyen tömegbe be olvadni. Kibernetikai implantjai és programozott képességei pedig a legveszélyesebb emberré teszik minden szobában.”

Lehallgatási jegyzőkönyv részlet

„- Hát Bob nem tudom. Vakuljak meg ha nem ráz ki a hideg ettől az új fickótól. Tudom a lázadásnak szüksége van mindenkire, de higgy nekem ő nem közénk való!
- Ugyan már Lemi rémeket látsz mindenhol, meg Ocis titkos rendőrséget
- Nem nem erről van szó! Az egy gyilkos egy vadállat.
- Ki Tao? Ugyan már ne nevettess! Az a tag olyan ártatlan, mint egy kisgyerek.  
- Nevess csak ha akarsz, dé én láttam hogy vágta el pár flottás szekus csávó nyakát a legutóbbi héten. Én mondom neked, nem közénk való. Az olyanok, mint ő csak rossz fényt vetnek az ügyünkre. Szívtelen gyilkos….”


Memento Mori
Információk Rólad, amiket meg mersz osztani (név, kor, multik stb.)
Vissza az elejére Go down
1 / 1 oldal
Ugrás:
^
ˇ