Volentis 142
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Blood & bones - we're alive [V]
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
Freya Peterson
Titulus : Parancsnok
Tartózkodási hely : URS Jola
Hozzászólás száma : 470
Freya Peterson
Azonosítatlan létforma



#31Szomb. Dec. 19, 2020 6:10 pm
A harmadik gyereken még elgondolkozom kicsit, majd eszebe jut egy lehetséges megoldás. Van valaki aki szeret sokat panaszkodni, de no. Így szeretjük őt is.
KicsiE-t meg megértem nem lehet neki könnyű. De majd idővel jobb lesz az is. Olyan cukik a gyerekek, mikor szerelmesek lesznek. Még annyira ártatlan az egész. Azért Ethan kap tőlem egy ölelést is, mielőtt magunkra hagy minket. Örülök neki, hogy nekik sem lett semmi bajuk. Amint elmegy Andrien felé pislogok, aki már fel is teszi A kérdést.
-Nos igazából ezt neked kell eldöntened, de gondolom most egy ideig nem szívesen repülnél, ami teljesen érthető. Bármit is választasz támogatlak. De azt tudd, ha együtt fogunk dolgozni nem turbékolhatunk a hídon.-Szélesedik ki a mosolyom és egy csókot adok neki.
-Jó vagy a munkádban. Olyannak ismertelek meg, aki mindent belead és nem veszi félvállról a dolgot. Akármennyire is dilis tudsz lenni a munkát te is komolyan veszed.-
Vissza az elejére Go down
Adrian Powell
Karakterlap : Blood & bones - we're alive [V] - Page 4 Xgputdm
Hozzászólás száma : 205
Adrian Powell
Hadnagy



#32Kedd Dec. 22, 2020 5:14 pm
- Ez igaz. Egyelőre nem vágyom siklóba ülni. - szólalok meg, aztán elhallgatok egy időre megint.
Azt hiszem ez a hosszas csöndek ideje, amennyire pofázós voltam és valahol vagyok, most nem érzek túl nagy ingerenciát a szájtépésre. Hogy ez most jó vagy sem, elmúlik vagy így marad, a jövő zenéje.
- Ne aggódj, azt hiszem képes leszek megálljt parancsolni magamnak. - mosolygok a kedvesre, és viszonzom a csókot is, ujjaimmat az ő ujjaibval fűzöm össze.
Jólesnek a szavai, a bátorítása, valahol a megkopott egómat is jólesően simogatja minden dícséret.
- Akkor ez el van döntve. Később visszajelzek a kapitánynak. - jelentem ki, majd elhelyezkedem az ágyon óvatosan és helyet csinálok Freyának magam mellett.
Körültekintően, szépen visszabújhat az ölelésbe, és lazulhatunk egy kicsit. Mindkettőnkre ráfér.

//Köszönöm a játékot Very Happy <3//
Vissza az elejére Go down
4 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
Ugrás:
^
ˇ