Volentis 142
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Oh, my darling...
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Adrian Powell
Karakterlap : Oh, my darling... - Page 2 Xgputdm
Hozzászólás száma : 205
Adrian Powell
Hadnagy



#11Vas. Május 10, 2020 1:29 am
- Többször kéne csatába vonulnunk, ilyenkor egészen kedves vagy. - cukkolom, aztán lehunyom a szemeimet, úgy élvezem én is a közelségét.
Nem kis utat tettünk meg idáig, legyen szó akár a soron következő eseményekről, akár kettőnk kapcsolatáról. Egyiknek sem láttam tisztán a végét, most sem, és sajnos nem tudok Freya optimizmusában osztozkodni. Bízom és remélek, de... "de" ez a rövid szócska odaékeli magát az összes gondolatomba, megkérdőjelezve a döntéseim helyességét. Ott is mérlegelek, ahol ezelőtt halálbiztos voltam a dolgomban. Mi ez már? Nevetséges.
- A próféta szóljon belőled, Peterson. - felpillantok rá, derekáról a jobbom a tarkójára csúsztatom, úgy túrok bele a barnás tincsekbe.
- Hm, nos... most van az, hogy Powell hülye helyzetbe hozta magát. - vigyorodom el szélesen, és óvatosan arrább moccanok a kanapén, ami érdekes mutatvány így, Freyaval az ölemben.
Vissza az elejére Go down
Freya Peterson
Titulus : Parancsnok
Tartózkodási hely : URS Jola
Hozzászólás száma : 470
Freya Peterson
Azonosítatlan létforma



#12Vas. Május 10, 2020 1:41 am
-Azért ennél többször szoktam kedves lenni... Különben most nem is lennél itt... Hanem valahol az űrben lebegnél a szétlőtt siklóval.-Ha akkor nem esett volna meg a szívem rajta, akkor simán kilőhettem volna... Egy csaj miatt lemaradni erről. Milyen mérges voltam rá akkor... De mára már csak jót nevetek rajta.
Amíg beáll a csend a gondolataim ismét a holnapi eseményekre terelődik. Egyszerűen nem tudom kikapcsolni. Túl nagy a csend... Lehet meg kéne ismételni azt a szimulációs versenyt, mint legutóbb? Legalább akkor egyikünk sem gondolna rá.
A keze feljebb csúszik és a hajamba túr. A szemeibe tekintek, majd csak elmosolyodom.
-Miért is hoztad volna magad hülye helyzetbe?-Nézek le rá érdeklődve. A mocorgása közben kicsit megkapaszkodom belé, majd csak tovább mosolygok rá. Nem teszek semmit.... Vagy legalább is egy ideig.
-Ne legyél ennyire feszült. Nem fogom elharapni a torkod. Nem vagyok én mindig olyan komor, mint amilyennek mutatom magam. Szerintem amúgy egy elég rendes nő vagyok...Csak ahogyan te is én is sokszor csak egy álarcot húzok magamra.-Közben az én kezem is a tarkójára csúszik és úgy cirógatom őt. Szinte észre sem veszem, hogy mit csinálok.
Vissza az elejére Go down
Adrian Powell
Karakterlap : Oh, my darling... - Page 2 Xgputdm
Hozzászólás száma : 205
Adrian Powell
Hadnagy



#13Vas. Május 10, 2020 1:56 am
- Sosem fogod nekem elfelejteni azt a kis malőrt, hm? - kérdezek vissza, ahogyan ő sem veszi komolyan azt a kis incidenst, úgy az én emlékeimben is régen megkopott a dolog.
Fiatalság, bolondság. Vagyis az én esetemben ez a soha be nem növő fejem lágya. Tessék, még egy ok, amiért Freya fiatalabbként parancsnok, míg én nem. Tiszta sor.
- Mert úgy tűnik, ha a közelemben vagy, akkor nekem a bolond szerepe jut. - válaszolok a kérdésére komolyan, ám az egészet tompítom egy félmosollyal.
Mit is tart a mondás? Az veszít, aki előbb lesz szerelmes. Ez esetben csinosan megszívtam, megástam a gödröt, jó mélyre, majd mint vakló, zúgtam is bele.
- Talán abba kéne hagynunk a játékokat. A bújkálást. - pillantok fel rá, ujjai nyomán finoman libabőrözik a tarkómon a bőr.
Balommal, ami eddig a derekát fonta körbe, most a csípőjére simítok, ráfogva a ruganyos húsra, míg a jobbommal lágyan a hajába markolok, úgy vonom oda magamhoz és csókolom meg őt. Nem először. Remélem nem is utoljára.
Vissza az elejére Go down
Freya Peterson
Titulus : Parancsnok
Tartózkodási hely : URS Jola
Hozzászólás száma : 470
Freya Peterson
Azonosítatlan létforma



#14Vas. Május 10, 2020 2:13 am
-Azt... Soha nem lehet! Ennyire idióta is csak te lehetsz!-Másból ki sem néztem volna. Tőle meg... Igazából nem volt meglepő a dolog. Tudta nagyon jól, hogy mire készülünk és, hogy mikor tesszük meg... Ő mégis megfeledkezett róla egy nőcske miatt...De tény azóta sok minden történt már és nos... A véleményem is megváltozott róla. Már nem csak azt a nőszédítő szépfiút látom benne, hanem egy komolyabb férfit is.
-Ez nem ér... Akkor még most is nekem kell az okosabbnak lennem? Miért nem cserélünk kicsit a dolgon?-Hogy én bolond? Képes lennék rá annyira elengedni magam? Főleg most? Szerintem ezt még magam sem gondoltam komolyan, de tény néha jól esne teljesen elengedni magam. (éljen a sok szóismétlés...) Egy kis időre, mikor nem kell Parancsnokként helyt állnom, mikor elveszíthetem kicsit az eszem, mikor csak élvezhetem a pillanatot, a nyugalmat, békét. Majd talán eljön ez az idő is, csak még addig sok csatát kell megnyernünk.
-Ez nem rossz ötlet... Legyünk csak önmagunk, legalább is egymás előtt...-Mert nem vehetem le a Parancsnoki maszkom, mikor megkövetelik tőlem, hogy úgy viselkedjek. Viszont, ha minél jobban meg akarjuk egymást ismerni, akkor tényleg ideje lesz többet is megmutatni magunkból...És nem, nem Úgy értem.
A múltkori csók is igen kellemes volt, így a mostanitól sem húzódom el. Viszonozom neki, miközben kis idő múltán helyzetet változtatok. Nem mozgok sokat,csak annyit, hogy most már teljesen szemben vagyok vele, úgy helyezkedem el ölében, miközben tarkójánál fogva én is csak közelebb húzom magamhoz.
Vissza az elejére Go down
Adrian Powell
Karakterlap : Oh, my darling... - Page 2 Xgputdm
Hozzászólás száma : 205
Adrian Powell
Hadnagy



#15Vas. Május 10, 2020 2:28 am
Nem tudom mi a veszedelmesebb. Mindenki más előtt valakinek lennem, vagy Őelőtte csakis önmagamnak. Lecsupaszítva, védtelenül, tenyeremben tartva a szívemet, odakínálva neki, tegyen vele, amit akar. Összetöri vagy elrejti saját magában, megóvva... Nem lehetünk biztosak semmiben, de talán pont ez a hit lényege.
Akarom. Ahogyan ezelőtt, s ahogyan azután is, mert én sem bírok kibújni a bőrömből és nem átadni magamat az ösztöneimnek, azoknak, amik folyvást felé hajtanak, újra és újra hülyét csinálva belőlem.
- Legalább egyikünk legyen az. - mormolom halkan az ajkaiba, az agyam valahol még próbálkozik azzal, hogy folytassa a diskurzust, de esélytelen ennyifelé működnie.
Vele mozdulok, szívem vadul dübörög a mellkasomban, bőre a bőrömön, számmal az övét becézem, ujjaim felfedezik a feszes hátsóját, míg a jobb kezem továbbra is a selymes fürtökbe vész el. Nyelvem az ajkai közé siklik, elmélyítve a csókunkat, belefeledkezve a pillanatba.
Vissza az elejére Go down
Freya Peterson
Titulus : Parancsnok
Tartózkodási hely : URS Jola
Hozzászólás száma : 470
Freya Peterson
Azonosítatlan létforma



#16Vas. Május 10, 2020 2:42 am
Egyszer már elveszítettem egy olyan személyt, aki fontos volt a számomra. Azt hittem vele öregszem majd meg, de az élet közbe szólt. Iszonyatosan fájt a dolog, de feldolgoztam. Segítettek nekem a barátaim, a munka. Viszont azóta se próbálkoztam semmi komollyal. Igen voltam férfival, hisz én is élvezem a testi kontaktusokat, de egyik sem jelentett többet nekem. Ez a férfi mégis többet akar tőlem, ami baszki jól esik és meg be kell vallanom nem is látok okot rá, hogy ne engedjek neki... De a félsz továbbra is ott van. Merjek megint közel engedni magamhoz valakit? Ki tudja mi lesz holnap, holnapután. Lehet egyikünk sem éli túl, vagy pont csak az egyikünk.... De ha minden jól megy mind a kettőnknek szerencséje lesz és élvezhetjük tovább az életet és akkor több időnk lesz igazán megismerni egymást. Megtudni, hogy a másiknak milyen rossz vagy éppen jó szokásai vannak. Hogy hosszú távon összezárva mennyire viseljük el egymást... Lehet ő fog ráébredni arra, hogy egy elviselhetetlen hárpia vagyok... Ki tudja... Annyi időt még nem töltöttünk el egymással.
De most ezzel nem is szabad foglalkozni. Most csak élvezni kell azt, ami van... Az pedig a csókunk. Szenvedélyesen csókolom őt, csípőmmel is közelebb húzódom hozzá, szinte egész testemmel az övéhez simulok.
Vissza az elejére Go down
Adrian Powell
Karakterlap : Oh, my darling... - Page 2 Xgputdm
Hozzászólás száma : 205
Adrian Powell
Hadnagy



#17Vas. Május 17, 2020 10:39 am
Korhatárolódunk? 18+? (Powell megszabadul a saját felsőjétől, szóval kapaszkodjon mindenki a bugyikájába. Laughing )




Szeretnék romantikus lenni és bizonyára van, aki képes rá, hogy ilyen pillanatokban is a szerelmen elmélkedjen, az előttük álló közös jövőn, egészen addig, míg le nem játssza életük filmjét az utolsó lehelletig. Megöregedtünk, eléldegéltünk jóban, rosszban…
Nos, az én agyam jelenleg képtelen bármi ilyesmin pörögni, mert minden forró, fülledt, akarom, csókolom, lágyan harapom, markolom, simítom és kell. Őrjítően. Érzem Freya rezdüléseit, ahogyan közelebb húzódik, teste az enyémhez simul. Épp csak egy levegővételnyire válok el az ajkaitól, majd karomat a feneke alácsúsztatom és úgy nyalábolom fel, megemelkedve a kanapéról, egyenesen az ágy felé véve az irányunkat.
- Ide kéne járnom súlyt emelni. – cukkolom, mert miért is ne lennék ilyenkor is idegesítő, de igazából meg sem kottyan a másik emelgetése.
Ezzel le is huppantom finoman a fekhelyére, félig odatérdelve mellé, miközben megszabadulok a felsőmtől, majd visszatérek hozzá, hogy újra megcsókolhassam.




Vissza az elejére Go down
Freya Peterson
Titulus : Parancsnok
Tartózkodási hely : URS Jola
Hozzászólás száma : 470
Freya Peterson
Azonosítatlan létforma



#18Hétf. Május 18, 2020 9:54 pm
18+

Nem akarok én sem túl sokat agyalni. Az ilyen helyzetekben az sosem vezet jóra. Szabadon engedem magam. Ez az utolsó esténk... Vagyis talán az utolsó esténk. Akkor miért ne érezhetnénk jól magunkat?
Ahogy felemelem belé kapaszkodom. Mosolyogva figyelem őt, majd elszörnyülködöm a szavain. Reflexből bokszolok bele a vállába.
-Ne légy ilyen rohadék!... -Persze veszem a lapot, hogy csak viccel, de na... Ez még viccnek is gonosz. Egyik nő sem szereti ezt hallani... Hacsak nem állapotos. Nah akkor nem haragudnék meg miatta. De ez úgy sem fog megtörténni, így nem is kell ezen tovább agyalni. Inkább elengedem őt, ahogy megérzem az ágy biztonságát. Sikerült nem elejtenie. Piros pont Powellnek.
Ahogy leveszi a pólóját alaposan megnézem magamnak. Fejem kissé oldalra is döntöm. Hmm... Be kell vallani nem rossz látvány.
-Nem úgy festesz, mint akinek olyan nagyon sokat kellene már súlyzóznia.- Igen ezt most egy dicséret a részemről. Tessék örülni neki. Elnézném még egy ideig, de helyette ismét letámadnak. Karjaimmal átölelem őt és végigsimítok a hátán gyengéden, majd megszakítva a csókot a nyakába puszilok.
Vissza az elejére Go down
Adrian Powell
Karakterlap : Oh, my darling... - Page 2 Xgputdm
Hozzászólás száma : 205
Adrian Powell
Hadnagy



#19Szomb. Május 23, 2020 12:30 am
18+ ahol Powell nem százas (de sosem volt az. Köszönjük a figyelmet.)



Mikor az embernek a lételeme a pofázás, akkor az. És most, ebben a sorsdöntő, boxer oszlató, bugyikifordítós, lehúzós pillanatban sem tud az agyam megállt parancsolni a beszédközpontomnak. Jön is rá a válaszcsapás, de ezen csak vigyorogni tudok.
- Azért igyekszem tartani a szintet, főleg ha cserébe így nézel. - öltök nyelvet a nőre, noha hogy őszinte legyek, mást is tudnék csinálni vele.
Freyával. Meg a nyelvemmel. De hát csak az a tetves szájjártatás. A szót végül a másik apró puszija fojtja belém, majd a csöndet tettek követik, a tetteket pedig a ruhák. Módszeresen szabadítom meg a parancsnokot a pizsijétől és nem veszem zokon, ha kart nyújt, csípőt emel segítség gyanánt.
- Baszki. - ennyi szalad ki a számon, ahogy feltárul a szemeim előtt a másik teljes pompájában, aztán tényleg ennyit a felesleges dumálásról, a fejemből egészen más irányba tolul a vérem.
Visszahajolok hozzá, futó csókot nyomok az ajkaira, s apróbbakat a nyakára, vállára, ösvényt rajzolva a formás mellekig, miközben ujjaim lentebb becézik őt. A Nőt.
Vissza az elejére Go down
Freya Peterson
Titulus : Parancsnok
Tartózkodási hely : URS Jola
Hozzászólás száma : 470
Freya Peterson
Azonosítatlan létforma



#20Szomb. Május 23, 2020 1:21 am
Én már nem szólalok meg. Feleslegesnek tartom, hogy bármit is mondjak. Most inkább a tettek számítanak. Ahogy elkezdi lehúzni rólam a felsőm kicsit megemelkedem és kinyújtom karjaimat, majd csak figyelem a reakcióit. Naná, hogy tudni akarom mit gondol. De sokkal jobban izgat a reakciója a lábam miatt. A nadrág is lekerül rólam és ismét csak őt figyelem. Majd később olyan robotlábam lesz, amiről nem fogja megállapítani senki, hogy mű... De addig...Azt a szürke fémlábat kell elviselnie.
Csak egy szó és megnyugszom Nem is kell többet mondania, ezzel mindent elárult. Egy mosoly kúszik arcomra, addig míg ismét meg nem csókol. Behunyom szemeimet a puszijaira. Nem fogom leállítani őt. Élvezem minden egyes érintését.
Ahogy odalent is megérzem egy apró sóhaj kúszik ki ajkaim közül és ismét elmosolyodom. A kezeimmel a hátát, karját simogatom, beletúrok a hajába.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom



Vissza az elejére Go down
2 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Ugrás:
^
ˇ