Volentis 142
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Tűzoltás
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Dylan Cross
Titulus : Gépész, tizedes
Tartózkodási hely : Jola
Hozzászólás száma : 24
Dylan Cross
Tizedes



#21Pént. Szept. 11, 2020 8:27 pm
Másztam a célom felé, közben füleltem, figyeltem a hangokra. Ilyen halkan még nem motoszkáltam a járatokban. Olykor a rácsokon kinéztem, de végül vissza néztek rám... már csak egy dolog volt, fedezékbe vonulni a járat belsejébe.
Vissza az elejére Go down
Ethan 'Crash' Dobrik
Karakterlap : Tűzoltás - Page 3 2019-09-05
Titulus : Captain Crash
Tartózkodási hely : URS Jola
Hozzászólás száma : 1040
Ethan 'Crash' Dobrik
Az URS Jola kapitánya



#22Pént. Szept. 11, 2020 8:34 pm
A lányok lövedékei pontosak, és többször is eltalálják a kezet, amiből egyre nagyobb, csontnak csúfolt "testrészek" szakadnak le, és végül tényleg elejti azt a pisztolyt. Visszahúzza  a karját, s a lyuk alatt ott marad a fegyvere, meg a hüvelyk, a mutató, és a nagy középső ujja.
A zászlós egyik katonája ekkor megindul az ajtó felé, de újra megjelenik az izzó folt, és aztán egy újabb energianyaláb tör át, leszakítva a nő karját, ki rögtön ájultan esik el. Cafatokra roncsolódott kézfeje bénán esik a földre, a benne szorongatott, kibiztosítatlan kézigránáttal. Nem látni a két lyukon át, mire készül a gépezet, de odakint van még, ez szinte biztos, és könnyen lehet, hogy hamarosan harmadik lyukat is éget az amúgy is ementálira emlékeztető ajtóban.


Dylan közben próbál menekülni, mire a lövések abba maradnak. Úgy tűnik a gépezet belátja, hogy még neki is gondot jelent itt belőni, hol van, pláne a sérült, tűzkáros érzékelőivel.
Azonban nem sokáig tart ki a csend. a vékony panelek átszakadnak, és a gépkar átnyúl rajtuk, hogy megragadja a férfit, és aztán egy rántással kihúzza, lerombolva ezzel mindent, ami az útjába kerül. Sok zúzódással, és vágással lesz gazdagabb Cross tizedes, de életben marad, egyenlőre. Azonban ahogy a hátán fekszik a törmelékek közt, annak az androidnak a lábainál, akit ő gyújtott fel öt perce...Elég baljós helyzet annyi szent.
Vissza az elejére Go down
Angelita Harper
Karakterlap : Tűzoltás - Page 3 ExPgwjs
Titulus : Közlegény
Tartózkodási hely : URS Jola
Hozzászólás száma : 159
Angelita Harper
Közlegény



#23Pént. Szept. 11, 2020 8:52 pm
- A kurva életbe! -szakad ki belőlem amikor az a dög újra megjelenik...A rohadék nem hagyja abba, pedig már igencsak hiányos.
-A sebesültet vigyétek a gyengére...Én meg megyek és elintézem ezt az átokfajzatot. Ha valaki velem tartana, most jöjjön!
Elveszem a kézigránátot a leszakadt kézből. Morbid és még nekem is fura, hogy szemrebbenés nélkül megcsináltam.
De van az úgy, hogy az élet felülír dolgokat.
Kinyitom az ajtót. Elszámolok háromig és dobom a kibiztosított gránátot. A robbanás után előreszegezett fegyverrel indulok Cross keresésére és a gép megsemmisítésére, ha netán túlélte.
Vagy a társaiból csinálok fémhulladékot....
Vissza az elejére Go down
Dylan Cross
Titulus : Gépész, tizedes
Tartózkodási hely : Jola
Hozzászólás száma : 24
Dylan Cross
Tizedes



#24Pént. Szept. 11, 2020 8:53 pm
- Rohadj me..............- ennyi még kifért.
- Éljék túl - szólok bele a rádióba, aztán én is kifértem a lyukon, amit az a szarrágó vágott, majd a világ homályossá vált.
Vissza az elejére Go down
Ethan 'Crash' Dobrik
Karakterlap : Tűzoltás - Page 3 2019-09-05
Titulus : Captain Crash
Tartózkodási hely : URS Jola
Hozzászólás száma : 1040
Ethan 'Crash' Dobrik
Az URS Jola kapitánya



#25Pént. Szept. 11, 2020 9:31 pm
-Igenis!
Lita parancsát azonnal teljesíti a megmaradt katona, és a nyakába veszi a társát, miután bekötözte egy fedezékben. Furcsa, de a zászlós halálával, és a tizedes eltűnésével konkrétan ő a rangidős. Ezen a folyosón mindenképpen.
A gránát az android lábai közt robban, és mire Lita kiér a folyosóra, csak a feje marad egyben, ami a padlón hever, a sugárfegyver mellett, melyet az egyik leszakadt karja még mindig szorongat.

Egy sarokkal arrébb a másik gép meghúzza a ravaszt egyenesen Dylan homlokára célozva, és...béna kattanás. A fegyverére néz, és rövid analízis után eldobja azt. Csoda, hogy eddig nem ragadt be. Megindul áldozata felé, hogy akkor egy jól irányzott taposással vessen véget a szenvedéseinek. Már csak pár lépés választja el.
Vissza az elejére Go down
Angelita Harper
Karakterlap : Tűzoltás - Page 3 ExPgwjs
Titulus : Közlegény
Tartózkodási hely : URS Jola
Hozzászólás száma : 159
Angelita Harper
Közlegény



#26Pént. Szept. 11, 2020 10:12 pm
-Hmm...Szép munka..-nyugtázom az eredményt és tovább megyek.
A fegyveres kar még potenciális veszélyforrás lehet.
Ekkor veszem észre Crosst és a másik gépet...Ledermedek. Esélyem sincs megmenteni. De megtörténik a csoda, a fegyver csak kattan. A szörny eldobja én meg nem egészen tiszta tudattal kezdem szétlőni.
Vissza az elejére Go down
Irina Carter
Karakterlap : Tűzoltás - Page 3 5LQb14p
Tartózkodási hely : Ocan (egyelőre)
Hozzászólás száma : 44
Irina Carter
Törvényen kívüli



#27Pént. Szept. 11, 2020 10:24 pm
Elcseszett egy helyzet ez. De ilyen a háború. Mindig is voltak és lesznek áldozatok, csak nem mindegy mennyi. Ha lehet minimalistának kell lenni és annyit életben tartani, amennyit csak lehet.
Harper-el maradok és fedezem őt. Megtalálva Cross-t én nem habozok. Így is úgy is emelem a fegyverem és lövök. Az már nem izgat elsül e a gép fegyvere, vagy sem. Megkel ölni, semlegesíteni. Ha Cross életben marad az csak nekünk örvend, de veszteségek mindig vannak.
Vissza az elejére Go down
Ethan 'Crash' Dobrik
Karakterlap : Tűzoltás - Page 3 2019-09-05
Titulus : Captain Crash
Tartózkodási hely : URS Jola
Hozzászólás száma : 1040
Ethan 'Crash' Dobrik
Az URS Jola kapitánya



#28Pént. Szept. 11, 2020 10:44 pm
A gépezet az első pár lövés után sem esik össze, bármekkora darabokat is tép ki a testéből minden találat. Aztán, ahogy abbamaradnak a lövések, hirtelen megfordul, és a páros felé nép, mintha mi sem történt volna az előbb, pláne nem kapott be 60 találatot. Azonban az első lépés után egy nagy reccsenés kíséretében előre zuhan, és a felsőteste elválik az alsótól. Tekintete mintha még követné a mozgásukat, de ez már talán csak a képzeletük. Talán...
Cross eszméletlenül fekszik a földön, és nem, vagy csak nagyon gyengén lélegzik. Közben szakadozva érkezik a kapitány parancsa:
-Figyelem! Egyes fedélzetet elhagyni! Fél perc, és nyílnak a zsilipek!
Vissza az elejére Go down
Angelita Harper
Karakterlap : Tűzoltás - Page 3 ExPgwjs
Titulus : Közlegény
Tartózkodási hely : URS Jola
Hozzászólás száma : 159
Angelita Harper
Közlegény



#29Pént. Szept. 11, 2020 11:00 pm
Nehezen, de sikerült végezni az ördögi gépezettel. A kislányból nem néztem volna ki, hogy milyen szívós és remek lövész.
-Franc..Francos franc..- térdelek le Cross mellett. Él de...Nem, nem gondolom tovább.
A kapitány parancsát meghallva, a lányra pillantok.
-Segíts....Ki kell vinni innen gyorsan. Meg kell menteni!
Tuti, hogy a lány most jobban eszénél van mint én. Hiába határoztam el, hogy kontrollálni fogom az érzelmeimet...Most mégis kedvem lenne sírni.
De háborúban a könnyek inkább ártanak mint használnak.
Vissza az elejére Go down
Irina Carter
Karakterlap : Tűzoltás - Page 3 5LQb14p
Tartózkodási hely : Ocan (egyelőre)
Hozzászólás száma : 44
Irina Carter
Törvényen kívüli



#30Pént. Szept. 11, 2020 11:09 pm
Az érzelmek sosem voltak az erősségem. Már akkor megszűntek, mikor édesanyám eltávozott és örökbefogadott egy olyan család, ahol gyűlöltem lenni. Nem akarok kötődni senkihez, azzal nem csak magamnak ártanék. De elvesztem a józan eszemet, amit egy ilyen helyzetben nem kéne.
Egy pillanatra lehunyom a szemem és a lehetséges opciókat átfutom a fejemben. Mire kinyitom szemeimet már volt valami, amire támaszkodni tudtam.
- Nyúlj a hóna alá, kulcsold össze az ujjaid a stabil tartáshoz. Figyeld a légzését is. - én a srác lábait fogtam meg és egy ütemes tempót diktálva elkezdtem galoppozni, hogy az életünket mentsem. Remélem a lány tartja a tempót és időben kiérünk.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom



Vissza az elejére Go down
3 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Ugrás:
^
ˇ