Volentis 142
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 

 :: A végtelen univerzum :: Időugrás :: Múlt Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Wolf & Teresa [V]
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Teresa Norton
Titulus : Biztonsági tiszt
Tartózkodási hely : Volentis
Hozzászólás száma : 26
Teresa Norton
Azonosítatlan létforma



#1Szomb. Jan. 16, 2021 4:25 pm
Közelharci oktatóterem és edzôterem
Legénységi fedélzet


Wolf & Teresa [V] Image_11
Wolf & Teresa [V] Image11
   A közelharci oktatóterem neve magában hordozza a szoba fő funkcióját. Főleg a kadétok szoktak itt ízelítőt kapni Steele kemény stílusú oktatási módszereiből. A teremhez tartozó raktárszobában mindenféle eszköz és tereptárgy megtalálható, mellyel akár valós helyzetek is szimulálhatók.
Az egyik hosszú fal mentén végig egyoldalú tükör fut, mely a kor vívmányainak köszönhetően a kiképzőtiszt által beprogramozott képet mutatja. Vagy ha épp a tartás és a technika javítása a cél, akkor egyszerű tükörként funkcionál. Ezen kívül a másik oldalán elhelyezkedő edzőteremben tréningezőknek lehetőséget ad, hogy lássák mi is zajlik a szomszédos helyiségben. Ez egyrészről biztosítja, hogy mindenki tisztában legyen a társai harci képességeivel, másrészről erős ösztönzés azokra nézve, akik épp nem csak kedvtelésből végeznek testmozgást.
Az edzőterem jól felszerelt, befogadóképessége eléri az 50 főt, akik kényelmesen, egymástól függetlenül tudják végezni a napi rutinjukat.  


Egy újabb rémálomra ébredek. Nem gondoltam volna, hogy a múlt ilyen sokáig kísérteni fog. Nem minden éjszaka jön elő. Sőt van, mikor hónapokig nem álmodom róla, de időközönként feltűnik, mintha csak azt akarná, hogy ne tudjam elfelejteni azt az estét.
Utam az ágyból a fürdőbe vezet. Megmosom arcom. Ma már nem lesz ebből alvás. Ki kell mozognom magamból az egészet.
Átöltözöm edző ruhában. Egy sportmelltartó és rövidnadrág. Se több, se kevesebb. Nem számítok arra, hogy túl sokan lennének az edzőteremben ilyenkor. Alapjáraton sem szoktam zavartatni magamat. Nekem így kényelmes edzeni és kész. Nem fogok mások lelki világával foglalkozni. Ha zavar akkor el lehet menni.
Egy üveg vízzel sétálok be az edzőteremben. Ahogy azt gondoltam senki sincs itt. A legjobb. Nem kell hallgatnom a sok idiótát.
Egy kis bemelegítés, majd irány a futópad. Először csak közepes tempóra állítom be. Nem kell rögtön beleugrani a közepébe. El akarom nyújtani ezt az edzést, hogy időm se legyen újra álomba merülni.
Vissza az elejére Go down
Wolfram Fort
Hozzászólás száma : 18
Wolfram Fort
5. Generációs Android



#2Kedd Jan. 19, 2021 6:18 pm
Öreg medve, nem vén medve, tartja a mondás, de azért valljuk be, a vén medve már mégse annyira szilaj, mint a bocs. Edzek, mert még szükségem van az erőre, mert nem mondhatja fel a testem idő előtt a szolgálatot, de ebben nem lelem semmi örömömet. Kötelesség. Sajnos baszással és szájalással még nem sikerült olyan eredményeket elérni, hogy joggal tarthassam meg a jelenlegi pozíciómat. Így kell hát tennem érte.
Cudar világ, nemde?
A futópadon rohangálás nem az én stílusom, hacsak nem muszáj, inkább a súlyzók mellett találnak rám vagy valami élesebb szimulációs gyakorlatot nyűve. A mai napon viszont se ez, sem az nincs terítéken, hát megejtem a futást. Megejtettem, pár órás "terepgalopp", most pedig az egyik padon ücsörögve bámulok ki a fejemből.
Alhatnék is. Vagy szórakoztathatna az egyik kedves, lelkes lányka. De nem, ehelyett bambulok, izzadtan, kitikkadva és elmélkedem a nagy büdös semmiről. No fene, tényleg öregszem.
A zen állapotból egy újonnan érkező jelenléte szakít ki, de a jelenlegi pozíciónkat tekintve, én látom őt, neki jobban kéne nlzelődnie, hogy észrevegyen. Szőke fürtök, formás segg, már-már majdnem illetlen gondolataim támadnának, mikor rájövök, kihez tartozik ez a gusztusos karosszéria. Na, bassza meg. Meglocsolom a fejemet az üvegem alján maradt vízzel, aztán beledörgölöm a képemet a törölközőbe. Felkelek a padról.
- Norton! Te meg miért nem csicsikálsz ezen az istentelen órán? - sétálok oda a nő elé.
Vissza az elejére Go down
Teresa Norton
Titulus : Biztonsági tiszt
Tartózkodási hely : Volentis
Hozzászólás száma : 26
Teresa Norton
Azonosítatlan létforma



#3Kedd Jan. 19, 2021 7:31 pm
Rohadtul nem számítok arra, hogy bárkivel is találkozom az este folyamán. Teljesen nyugodtan sétálok az edzőterembe és kezdek bele a lefárasztásomba.
Megrezzenek a hangra. A futópadot azonnal leállítom és érdeklődve pillantok a hang irányába.
-Mi a p*csa? A frászt hoztad rám baszki.-Morranok rá. Ha gyorsabban futottam volna lehet le is esem a gépről, ami biztosan tetszett volna neki.... Komolyan mondom nem normális ez a fickó.
-Különben is mi a franc közöd van hozzá, hogy mit csinálok? Már edzeni sem lehet nyugton? Tudod jól, hogy utálom a tömeget.-Nem indítom el újra a gépet. Nem fogok hamar megszabadulni tőle. Túl nagy a beszélőkéje hozzá, de nem is zavarom el őt. Talán közösen is edzhetünk valamit. Az még jobb lenne, mint ez a fránya futópad.
-Megint egy kicseszett rémálom.-Vallom be végül neki. Túl régóta ismer már engem. Tudja mikor próbálom kerülni azt a forró kását, ahogy azt is, hogy rohadtul nem akarok erről beszélni, szóval kár is próbálkoznia. Ha mégis megtenné, lehet nem vagyok olyan erős mint ő, de nem is vagyok porcelánból. Szóval az öklöm automatikusan lendülne.
Vissza az elejére Go down
Wolfram Fort
Hozzászólás száma : 18
Wolfram Fort
5. Generációs Android



#4Kedd Jan. 19, 2021 8:14 pm
Felvont szemöldökkel mérem végig a szöszkét, aztán csak lezserul nekitámaszkodom a futópadnak, amit ő közben kikapcsol.
- Valaki csiliport szórt a bugyidba, hogy ilyen paprikás a hangulatod? - kérdezek rá, ugyanis a megszokottnál is mocskosabban szájal vissza, ami ugyan nem térít ki a hitemből, de valahol egy kissé meglep.
Nem gondolnád, hogy a lágy vonások, a babakék szem és az angyali fürtök mögött egy kocsisokat megszégyenítő szitoktár lakozik. Elvigyorodom, aztán elnevetem magamat, mit mondhatnék rá? "Az én nevelésem".
- Felőlem a fejed tetejére is állhatsz, de néha muszáj aludni. Még növésben vagy. - jelelem le az egyezményes itt a cici, hol a cicit.
Mondjuk tény, a sportmelltartó sokat lapít. Heh. Ami a tömegiszonyt illeti, nos, mit tehetnénk? Szívás ezzel élni, de attól még élni kell. Elhúzom a számat, rákönyökölök a futópadra, fejemet a tenyeremben támasztom meg, figyelmem osztatlanul a lányé, aki végül színt vall.
- Tessa, kicsike, elhiszem, hogy szar. - biccentek egyet, aztán ellököm magamat a géptől és hátat fordítok a másiknak.
- De tudod mi az első lecke. Senkit nem érdekel a nyomorod. - folytatom, aztán elindulok a szimuláció felé, ha akar, követhet és zúzhat.
Hátha attól felszabadul kissé és beszélnie sem kell arról, amiről nem akar.
Vissza az elejére Go down
Teresa Norton
Titulus : Biztonsági tiszt
Tartózkodási hely : Volentis
Hozzászólás száma : 26
Teresa Norton
Azonosítatlan létforma



#5Kedd Jan. 19, 2021 8:48 pm
Ha gyilkolni tudnék a tekintetemmel akkor most az ő feje millió darabra robbanna. Nem igen vagyok vevő most az ilyen beszólásaira. Ha rossz a hangulatom mindenki tudja, hogy jobb ha kerül engem. Viszont, ha még nem is vallom be... örülök, hogy itt van. A volentisen ő az aki a legjobban ismer. Egy őrült barom, de megsiratnám, ha elpatkolna.
A kezeire csapok és örülhet, hogy csak addig ér el a karom. Különben tényleg behúztam volna neki egyet.
-Te vén kujon....akármennyire is szeretnéd, de csalódást kell okoznom, ezek úgy sem fognak nagyobbra nőni. Alhatok bármennyit is... Tudod már nem vagyok egy pisis kislány.-Felszökik a szemöldököm ahogy a futópadra könyököl. Most aztán tényleg fejbe kólinthatnám. Túl közel van, túl nagy a kísértés, de végül inkább csak beszólok neki.
-Jobb onnan a kilátás mi?-Szűkülnek össze a szemeim. Lelépek a futópadról és utána indulok.
-Menj a francba! Soha nem panaszkodtam neked. Nem is tudtad, hogy min megyek keresztül. Most is te akartad tudni, hogy mi bajom van....-Senki sem tudott arról, hogy min megyek keresztül, egészen addig az estéig. Mivel nyoma volt annak, hogy önvédelemből végeztem vele, így elhitték a történetemet, bár pont leszarták a dolgot, hisz amiért hozzá adtak, annak eleget tettem. A többi nem érdekelte őket.
-És te mégis mit keresel itt? Pont sikerült elkerülnöm az újabb ágyasod?-
Vissza az elejére Go down
Wolfram Fort
Hozzászólás száma : 18
Wolfram Fort
5. Generációs Android



#6Szer. Jan. 20, 2021 11:06 pm
Én nem bánom, ha valaki szájal és pattog, mint egy felpörgetett nikkelbolha. Az, hogy magát idegesíti fel, még nem lesz rám kihatással, így csak mosolygok, miközben a lányt hallgatom. A szavai, nos, lefedik az igazságot, ezzel nem vitatkozhatok. Nem tudtam min megy keresztül, miután pedig rájöttem... nem érdekelt annyira, hogy belefolyjak. Intézte a saját sorsát, ahogyan tette ezt gyerekként, és ott is csak annyira voltam jelen, hogy megadjam a kezdő lökést. Sem több, sem kevesebb.
- Csak feltettem egy udvariassági kérdést, Kicsi. Kifakadtál. Jól tetted, sose szégyeld, de attól még az ideggörcsödtől nem fogok falnak menni. - rávigyorgok, megállok a szimulátornál, aztán a kijelzőn nézegetni kezdem, mivel üthetnénk el az időt.
Annyi féle szimulációs helyzet van, egy élet kevés volna rá, hogy végigmenj a variációkon. Hmmm, hmm.
A szösszencs kérdésére összehunyorítom a szemeimet és úgy mérem végig. No, ez honnan jött neki? Öblös, rövid kacaj, ujjaimmal beletúrok az őszes barna sörényembe.
- Miként fogant meg ez a gondolat, abban a csinatos kis buksidban, Tessa, kedves? - szegezem neki a kérdést én is, karjaimat összefonom a mellkasom előtt, és lábaimat kisebb, lezser terpeszállásba nyitom.
- Ha ez az apakomplexusod egyik kivetülése, nyugodtan bevallhatod. Ugyan azóta ismerlek, hogy Minnie egeres bugyogót hordtál, és ez nem tesz a legellenállhatatlanabb nővé a szemeimben, de szeretném, ha tudnád, nem kell elnyomnod az érzéseidet. Áthidaljuk. Tudod, valami egészségesebb vonalon elindulva... hozzád illő férfiakat keresve. - próbálok komoly maradni, de nehezen megy.
Nem röhög, nem röhög.
Az ágyasomhoz meg semmi köze.
Vissza az elejére Go down
Teresa Norton
Titulus : Biztonsági tiszt
Tartózkodási hely : Volentis
Hozzászólás száma : 26
Teresa Norton
Azonosítatlan létforma



#7Csüt. Jan. 21, 2021 12:11 am
Csak megforgatom a szemeimet. Az őrületbe kerget. Senki sem kérte tőle, hogy sajnáljon engem. Sose kértem ezt tőle. Nem is számítottam arra, hogy majd apám helyett, apámként fog viselkedni és kapok tőle egy ölelést vagy bármi. Segített nekem, amiért mindig hálás leszek neki, de ezen kívül mindig magamnak kellett megoldani a dolgokat. Ahogyan azt is magam oldottam meg végül. Senki sem segített, de nem is kértem segítséget. Egyrészt nem tudtak volna segíteni, másrészt meg... Igen, magam akartam megoldani.
-Bolond vagy! Rohadtul nincs apakomplexusom. Nem akarok veled lefeküdni és nem kell nekem partnert keresned. Kösz, de megvagyok...-Az biztos, hogy még jó ideig nem akarok férfi közelébe menni. Sosem élveztem az együttlétet a halott férjemmel. Az első naptól kezdve utáltam az egész házasságunkat és ezt ő is érezte. Ezért próbált megnevelni engem. Volt mikor hagytam magam, ezt nem tagadom... De végül rájöttem, ha így folytatom az lesz a halálom. És nem azért güriztem ennyit, hogy egy ilyen f*sz miatt haljak meg.
-Csak érdeklődtem, hogy te mégis mi a francot keresel itt... És tudom nagyon jól, hogy te is szereted a nők társaságát, így elég logikusnak tűnt az, hogy most is valamelyik nőcskéddel voltál együtt...-Már lágyul a hangom, a tartásom. Nem vagyok annyira feszült. Ő mindig eléri nálam a sok hülyeségével, hogy végül elkezdjek lazítani.
-Nah, de... inkább a szexuális életemet akarod kivesézni reggelig, vagy inkább végre szórakozunk is kicsit?-
Vissza az elejére Go down
Wolfram Fort
Hozzászólás száma : 18
Wolfram Fort
5. Generációs Android



#8Csüt. Jan. 21, 2021 12:23 pm
Vállat vonok és széttárom a karjaimat. Nem vagyok gondolatolvasó, abból tudok következtetéseket levonni, amiket szemtől-szemben kapok a másiktól. Ha ez az elbaszottsága, akkor az, ha a patyolattisztasága, akkor meg amaz. Hogy előtte vagy utána mi penész eszi, az már nem az én dolgom, és ettől igencsak jól alszom.
- Én? Csak formában tartom magamat. Így közel ötven tájékán rákényszerül az ember. Még van jó húsz évem kiélvezni az életet, ami megadatott, utána úgyis löknek a sírnak. - újabb vállvonás, amit pedig egy vigyor követ.
Nem igazán szoktam ezzel a témával foglalkozni, a problémákon is csak akkor agyalok, mikor azok már ott vannak a küszöbön és illő volna megoldani őket. A lány további megjegyzésére csak megingatom a fejemet, aztán visszafordulok a kijelzőhöz és rábökök az egyik szimulációs opcióra. Mezei gyilkolászós játék, kézifegyver, nagyanyád protkója, minden játszik, amivel egy kis esélyed is van kivégezni az ellenséget.
- Az a baj, Kicsi, nem szolgáltatna témát egészen reggelig az, ami nem igen létezik. - szúrkálődom vele, majd elkezdek beöltözni a gyakorlathoz.
Sisak, ruha, meg ami kell, hogy a valóságból egy program által futtatottba kerülhess. Nem az én világom, pedig jó ideje itt élem az életemet. El sem tudnám képzelni, hogy valaki ebbe lelje a tényleges örömét. Hús és vér, az emberiség csodája és mocska. Én ezt szeretem.
Vissza az elejére Go down
Teresa Norton
Titulus : Biztonsági tiszt
Tartózkodási hely : Volentis
Hozzászólás száma : 26
Teresa Norton
Azonosítatlan létforma



#9Csüt. Jan. 21, 2021 9:35 pm
A beszólására nem mondok semmit, csak a gyilkos tekintetemet kapja meg tőlem. Ez csak egyet jelenthet. Valamire készülök. Szúrkálódjon csak tovább. Majd visszaadom neki.
Csendben készülődöm én is. Felveszem a szükséges holmikat, majd beállok a helyemre és várok, hogy betöltse a terepet.
Amint megjelenik a helyszín és a fegyver is betölt megemelem kezem és egy határozott mozdulattal lövöm őt fejbe. Egy mosoly kúszik az arcomra. Tudom, hogy ez csak szimuláció, de mégis rohadtul jól esett a dolog.
-Ha nem volt egyértelmű most nem vagyok vevő a csipkelődéseidre. Imádlak, szeretlek... De most ne.-Sokat segített nekem a Földön abban, hogy elérjem a célomat, hogy az legyen akivé válni akarok. Ki akartam mászni abból a nyomor tanyából... És ki tudja, ha ő nem lett volna lehet most már nem is élnék.
-Csapassuk!-Kacsintok egyet rá, majd meg is indulok. Közös munka. Legyőzni az ellenséget. Szeretek vele, vagy mellette harcolni. Nem kímél, amit nem is várok el tőle. Tudja jól, hogy mire van szükségem, mikor ilyen szar a kedvem. A szurkálódásaival is tudom, hogy csak segíteni akar, de ez most nem jött össze neki.
Fegyverem készlenlétbe tartva indulok meg lassú léptekkel. Hátamat próbálom védeni, így a fal mentén haladok végig.
Vissza az elejére Go down
Wolfram Fort
Hozzászólás száma : 18
Wolfram Fort
5. Generációs Android



#10Pént. Jan. 22, 2021 10:45 pm
Nem ő lenne az első nő, aki hátba támadva fegyvert emel rá. valószínűleg nem is ő lesz az utolsó. A sisak beremeg, ahogyan jelzi a találatot, amire csak hátrafordulok és a lányra eresztek egy félmosolyt. Mondanám, hogy a kurvaanyját, de régi sebeket nem tépünk fel ótvarul.
- Nem imádsz és nem szeretsz, a csípkelődésre meg tudj rá, nagylány vagy már. - vakkantom neki oda röhögve, aztán bólintok egyet és elindulhat a szimuláció.
Gyorsan, precízen pásztázom át az elémtáruló terepet, vezetem az akciónkat, és biztosítom az utunkat, hogy teljesítsük a küldetést, el kell érnünk a "célig". Leia hercegnő megmentése Darth Vader karrmaiból. Ősrégi földi film, már én is csak mendemondákból ismerem.
Intek neki, megállítom, mikor kell, lejelelem a következő lépésünket. Egyelőre csöndes a terep, de a zsigerekben lehet érezni, ez nem fog sokáig kitartani.
- Ketten két óránál. - kapcsolok rádióra, aztán fedezésbe guggolok és biztos helyről iktatok ki két ellenfelet, akik jobbról érkeztek.
Ha kell, besegítek Tessának, de azt hiszem ennyivel magától is megbírkózik még az elején.
- Most lehet orvul támadni, használd ki. - teszem még hozzá és igen, ezt még a szimuláció eleji fejbelövésre adom neki vissza.
Mert én már csak ilyen duli-fuli vagyok. Meg okoska is, közben pedig lassan Törpapa. Egész kibaszott Aprajafalva megelevenedik bennem.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom



Vissza az elejére Go down
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Ugrás:
^
ˇ