Volentis 142
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 

 :: A végtelen univerzum :: Időugrás :: Múlt Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Wolf & Teresa [V]
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Teresa Norton
Titulus : Biztonsági tiszt
Tartózkodási hely : Volentis
Hozzászólás száma : 26
Teresa Norton
Azonosítatlan létforma



#11Szomb. Jan. 23, 2021 1:47 pm
Hát ha nem hiszi el, hogy legbelül tényleg szeretem őt, és nem mint pasit, vagy szerelmet... Szeretem, mint egy családtagot...Nem fogom győzködni őt. Ismer már engem. Nem szokásom túl sűrűn ilyeneket csak úgy kinyögni.
Felismerema helyszínt. Magam is láttam régen azokat a filmeket, de már nem igen emlékszem a történetükre. Csak azt tudom, hogy az űrben csatáznak állandóan és mindenféle fura lények vannak benne, meg világító kardok. Jahm... nem nagyon kötötte le a figyelmemet, de mivel mindenki erről beszélt megnéztem kíváncsiságból.
-Vettem!-Suttogom neki, majd lehajolva sétálok kicsit közelebb a két katonához. A lépéseim gyorsak, de csendesek. Amint elég közel kerülök hozzájuk egyszerűen csak felállok, szembe találom magam velük, de nincs túl sok idejük reagálni. Két tiszta lövés a fejbe.
-Csak nem beletapostam a szívedbe?-Nézek rá mosolyogva, majd indulunk tovább. Mögötte haladok, hogy a hátunk is védve legyen. Sűrűn pillantok hátra.
-Jobb folyosó az enyém!-Átsietek a másik oldalra. Falnak döntöm a hátam, majd előre tartva a fegyverem lépek ki és lövök. De most túl merész voltam... Kapok is egy találatot, de csak éppen súrolja a karom.
-Baszki!-Ismét fedezékbe vonulok. Lehet, hogy ez csak szimuláció, de akkor sem veszíthetem el a fejem.
Vissza az elejére Go down
Wolfram Fort
Hozzászólás száma : 18
Wolfram Fort
5. Generációs Android



#12Szomb. Jan. 23, 2021 3:10 pm
Ahogyan belemelegedünk a szimulációba, úgy hagyom őt egyre jobban kibontakozni. Okos lány és nem elveszett lélek, különben ő sem tartana most az életében ott, ahol. Figyelemmel kísérem miként akciózik, közben pedig ha szükséges, fedezem a hátát. Az utolsó kirohanása ugyan szemöldökránclásra késztet, ám mivel a jó szerencse mellé áll és nem likvidálja magát, arra jutok nem fogok lélegzetet pazarolni a megdorgálására. Nem minden esetben érdemes kamikaze módon belevetni magunkat a csatába, viszont vannak pillanatok, mikor a henteléssel többet érsz a puszta taktikázásnál.
- Szép volt, Kicsi. - cukkolom, aztán előrehaladok, kilövök pár felbukkanó célpontot, majd odasorolok a lány mellé és megbököm a könyökömmel az oldalát.
- Megmaradsz? - kérdezem tőle, miután a szitokszó tovaszáll.
Igen, igen, szimuláció, de élesben is bármi megtörténhet. Kár lenne a hebrencssége miatt elveszíteni őt.
- Ha máshol nem is, a harcban mindig 100%-ig számíthatsz rám, oké? - koccintom össze a sisakjainkat, aztán megpaskolom a vállát és elvigyorodom.
Aztán előremozdulok, csaliként kúszva a nyílt terepre, hogy rákapjon az ellen és Teresa-nak legyen lehetősége ritkítani őket. Tíz méternyi szabad terep, ez alatt nem kéne kinyíratnom magamat, és a következő fedezék pontig még két méter, anélkül, hogy tudnám mi vár ott ránk. Hajrá, Tess. Mentsd a seggünket.
Vissza az elejére Go down
Teresa Norton
Titulus : Biztonsági tiszt
Tartózkodási hely : Volentis
Hozzászólás száma : 26
Teresa Norton
Azonosítatlan létforma



#13Szomb. Jan. 23, 2021 3:47 pm
Össze kell szednem magam. Nem szabad, hogy a haragom eluralkodjon rajtam, mert annak nem lesz jó vége. Nem az a cél, hogy kilövessem magam, hanem hogy levezessem a felesleges energiáimat, hogy gyakoroljak.
-Csak súrolt... Minden rendben.-Még el is mosolyodom, hogy lássa tényleg minden ok és nem csak azért mondom, hogy megnyugtassam. Ha egyáltalán izgult értem.
-Igen tudom. Köszönöm.-De nem csaka harcban számíthatok rá. Tény rég nem láttuk egymást, amíg férjnél voltam nem is beszélgettünk. De ez nem az ő hibája. Egyrészt én nem mondtam meg neki, hogy milyen is az életem, másrészt meg az a barom megtiltott nekem szinte mindent. Csak az ostoba többi feleséggel tarthattam a kapcsolatot.El se mondtam neki, hogy valahol van egy gyerekem. Néha eszembe jut, hogy mi lehet vele...De hamar elkergetem azokat a gondolatokat. Nem hiába adtám át őt.
Figyelem Wolfot egy menedék mögül. Előre halad én meg a terepet nézem. Amint meglátok egy katonát célba veszem és lövök. Ennek köszönhetően egyre többen jelennek meg. Próbálok gyors és pontos lenni. Fedeznem kell őt, amíg védett helyre nem ér.
Vissza az elejére Go down
Wolfram Fort
Hozzászólás száma : 18
Wolfram Fort
5. Generációs Android



#14Szomb. Jan. 23, 2021 10:17 pm
- Vúúúhúúúú! - füttyentem el magamat, ahogyan cikázok a terepen, nemis rossz egy magamfajta vénségtől, mi?
Nos, ez kéne, hogy a minimum legyen, főleg ha itt szolgálsz a flottán. Szerencsére Teresa rendesen teszi a dolgát, így nem ér egy találat sem, ami mégis a közelembe kerül, csak figyelmeztetőleg súrol. A találat nem végzetes. Besorolok a fedezék mögé, aztán én veszem át az őrszem szerepét.
- Gyere! - kapcsolok megint rádióra és elkezdem biztosítani a terepet, míg a lány ide nem ér épségben.
Hullanak a szimulált fejek, a kijelzőn felvillannak az értékek, melyik szinten tartunk, kinek mennyi a hp-je, és hogy milyen időt futottunk eddig. Nem rossz, tényleg nem az, azért van hova fejlődni. Persze, ahhoz talán komolyabban kéne venni magunkat.
Ha besorol mellém Teresa, akkor lejelelem neki, hogy merre fogunk tovább menni, az utolsó mentés pontnál tartunk és jöhet a nagyvad aka a hercegnő megmentése.
- Készen állsz? - biccentek felé, mert tudnom kell, hogy fejben teljesen itt van.
Tudom, hogy ez az egész feszkólevezetés, és ilyenkor az ember akarva-akaratlan elgondolkodik a történteken. Legyen ez a volt férje... vagy a kis vakarék, aki a nászukból született. Igen, tisztában vagyok ezzel is, mert lehet nem voltam ténylegesen jelen az életében, de mindvégig figyelememel kísértem őt.
Vissza az elejére Go down
Teresa Norton
Titulus : Biztonsági tiszt
Tartózkodási hely : Volentis
Hozzászólás száma : 26
Teresa Norton
Azonosítatlan létforma



#15Hétf. Jan. 25, 2021 7:11 pm
Wolf sikeresen eljut a célig. Úgy látom, hogy nem sérült meg, vagy legalább is komolyabb sérülést nem szerzett, aminek örülök. Amint megszólal a rádióban, vissza jelzek neki, hogy vettem a lapot. Egy nagy levegőt veszek, majd már neki is futok. Nem állok meg, nem nézelődöm, csak rohanok előre behúzott nyakkal, görnyedt háttal. Hallom ahogy egészen közel suhannak el mellettem a lézerek (vagy mi a francnak hívják őket).
Nagy hévvel érkezem meg mellé. Kicsit be is verem a vállam a falba. Túl nagy volt a lendület, de még élek, szóval inkább ez az aprócska fájdalom, mint elveszíteni az életem.
-Igen. Mehetünk!-Mondom neki határozottan. Nem, most nincs időm a múlton rágódni. Csakis a feladatra koncentrálok. Biztonsági tiszt vagyok... Nekem nem terelődhetnek el a gondolataim egy- egy bevetés alkalmával. Én felek a többiek épségéért. Bennem bíznak. Nem hibázhatok. Nem minden szimuláció. Most még szerencsém volt, hogy csak súrolt a lövedék...
Wolf számít rám, nem hagyhatom cserben azért mert nem tudok uralkodni magamon. Megvárom, hogy visszaszámoljon...Én jobb oldalt dugom ki a fejem a rejtekhelyről és lövöm le azokat, akik a közelemben vannak és esetleg Wolfot akarnák eltalálni. Nem hagyok egy pillanatnyi gondolkodást sem nekik. Gyorsnak kell lennem, hogy még befingani se legyen idejük. Nem mindenkit sikerül azonnal leterítenem, de akkor átállok egy másik célpontra, hisz mire összekapja magát a fájdalomtól végzek pár társával.
Vissza az elejére Go down
Wolfram Fort
Hozzászólás száma : 18
Wolfram Fort
5. Generációs Android



#16Szer. Jan. 27, 2021 10:59 am
Szépen, módszeresen hentelünk, s bár a program rendesen generálja az ellent, azért lassan ennek is a végére érünk. Egyik szintet tisztázzuk ki a másik után, míg el nem jutunk az utolsóig. Big boss fight!
Azért itt már akadnak nehezebb pillanatok, de azért nem vagyunk túlságosan elveszett lelkek. Jó negyedóra elteltével megszólal a szimuláció lezárását jelző hang. Nyertünk. Nem csont nélkül, viszont a kétemberes csapatunkhoz képest egészen csinos eredménnyel. Kifújom a levegőt és leveszem a fejemről a sisakot, aztán lerogyok a földre és megpihenek.
- Nem is volt ez olyan vészes. - jegyzem meg és pillantok Teresa-ra.
Feltöltődtem, meg ezzel egyenesen arányosan el is álmosodtam. Nem éppen ez volt a célom, de ez a kellemes zsibbadtság mint valami altató fut szét a testemben. Eldőlök a hátamra és sóhajtok egy nagyot, pillantásomat a plafonra szegezem.
- Mi a mai beosztásod? - kotnyeleskedem tovább.
Nekem ma egyelőre semmi sincsen a terítéken - persze ez bármikor változhat -, és azon kívül, hogy esetleg visszavergődnék az ágyba, alvás címen, nem igen tudom magamat mivel elfoglalni.
Akkor meg miért is ne mehetnék a szőkeség agyára?
- Hm? - noszogtatom tovább, mert addig kell ütni a vasat, amíg meleg.
Vissza az elejére Go down
Teresa Norton
Titulus : Biztonsági tiszt
Tartózkodási hely : Volentis
Hozzászólás száma : 26
Teresa Norton
Azonosítatlan létforma



#17Vas. Jan. 31, 2021 11:53 am
Az utolsó állomás nehezebb, mint a többi, de számíthattunk erre. Nem adják olyan könnyen azt a hercegnőt, aki iszonyat hálás nekünk, de főleg Wolfinak. Kellemesen elfáradtam. Amint kilépünk a szimulációból leveszem a felszerelésem és a a cuccaimhoz sétálok. Előveszem a vizem, de mielőtt beleinnék reagálok Wolf szavaira.
-Annyira nem, de elég jól átmozgatott minket.-Persze lehettünk volna gyorsabbak is, de ez most így volt jó. Kortyolok a vizemből, majd közelebb sétálok hozzá és felé nyújtom azt. Ha kér odaadom neki.
-Köszi szépen. Sokkal jobb volt, mint a futás. Lekötötte a figyelmemet.-És pont erre volt szükségem, de azt hiszem ő ezzel nagyon is tisztában volt. Sosem beszéltem neki a történtekről és nem is tervezem. Inkább próbálom elfelejteni ezt az egész szart. Megszabadultam tőle és ez a lényeg.
-Öhm nincs semmi extra mára. Délután vagy egy megbeszélés, amin részt kell vennünk, de amúgy pihenőm van.-És ennek ellenére itt dekkolok a helyett, hogy kiélvezném és aludnék. Mi a francért most kellett megint olyat álmodnom? Lehuppanok mellé a földre.
-Miért kérded? Meg szeretnél menteni egy újabb hercegnőt?-Pillantok le rá mosolyogva. A kedvem is sokkal jobb. Már nem vagyok annyira harapós mint korábban, de azért jó piszkálni őt.
Vissza az elejére Go down
Wolfram Fort
Hozzászólás száma : 18
Wolfram Fort
5. Generációs Android



#18Vas. Feb. 14, 2021 12:03 am
- Istenek őrizzenek tőle! Egy napra egy hercegmaca megmentése bőven elég. Nem volna túl sok türelmem hozzá. - jegyzem meg Teresanak, aztán bokánál keresztezem a lábaimat, jobb karom a fejem alatt, a bal a mellkasomon pihen.
Miért is kérdezem tőle mi dolga van? Mert nekem éppen nincsen semmilyen. Ha pedig unatkozom, akkor hajlamos vagyok olyan helyzeteket keresni, ahol kibillenhetek ebből az állapotból. A szimuláció elment egynek, de azért nézzünk mélyen a szívünkbe és valljuk be, nem ez a szórakozás alfája és omegája. Az ilyen őskövületnek, amilyen én vagyok, biztosan nem.
- Mit szólnál egy apa-lánya naphoz? Vagy cukrosbácsi és luvnyája naphoz? - vonogatom a szemöldökömet, miközben sorolom az opciókat.
Ha csak valami más nem jut eszébe, akkor ebből a kettőből választhat. Az elsőnél még fagyira is meghívom, a másodiknál is szopogathat valamit, bár kötve hiszem, hogy azt szó nélkül hagyná. Kis cukibogyó. Egyemmeg, ő nem olyan leány.
Nem röhögök, tényleg nem. Ülő pozícióba tornázom magam, aztán felkelek a földről és teljesen megszabadulok a szimulációs felszereléstől, csak az edzőnadrág, meg a póló marad rajtam, amit eredetileg is viseltem.
- Ha kitalálod mit óhajtasz csinálni, tudod hogy érj el. - paskolom meg Tessa feje búbját és megindulok a zuhanyzók irányába.
Büdösen nem olyan izgi az élet.
Vissza az elejére Go down
Teresa Norton
Titulus : Biztonsági tiszt
Tartózkodási hely : Volentis
Hozzászólás száma : 26
Teresa Norton
Azonosítatlan létforma



#19Vas. Feb. 14, 2021 6:28 pm
Eskü kezdett jó lenni a kedvem és eskü, hogy nem az az életcélom, hogy egy harapóshárpia legyek, de ő most mégis kihozza ezt belőlelm. Az apja-lánya programmal még nem is lenne gond, de a második. Ingen, kiakaszt engem vele. Azt tudja, hogy nem voltam jóban a férjemmel, ezt elmeséltem neki, de azt nem, hogy miket művelt velem. Nos ha ennyire nem érti meg, hogy én miért nem adom oda magam csak úgy most, hogy szabad vagyok, nos akkor megértetem vele a dolgot.
-Na jó... Tudod mit? Elmondok valamit... Ha azok után is fenn tartoda második ötleted, akkor belemegyek.-Nézek rá komoly ábrázattal, majd bele is kezdek a mesélésbe.
-Nos a férjem, a volt férjem nem volt jó ember.... Vagy legalább is velem nem. Őt nem érdekelte, hogy én akarom, vagy sem... Egyszerűen amikro kedve volt elvette, amit akart. Ha éppen fürödtem bejött, erőből a falnak szorított elintézte a dolgát és ott hagyott... Vagy csak az asztalra lökött, letépte a ruhám... Ha meg esetleg ellenkezni próbálkoztam... Behúzott egy akkorát, hogy utána semmi erőm nem maradt. Aznap este is részeg volt, meg akart dugni engem, de én ellenkezni kezdtem vele, amitől még idegesebb lett. Elővett egy kést, belém szúrta... Szerintem képes lett volna még a hullámat is megerőszakolni....És nem sajnáltatni akarom most magam Wolf... Csak megértetni veled, hogy nem... most semmi ilyet nem akarok senkitől sem. Főleg nem attól az embertől, akit szinte apámként szeretek. Szóval kérlek, ha lehet ezt a témát hanyagold...-A hangom teljesen nyugodt. Nem kiabálok, nem emelem fel a hangom.
-Szóval inkább az első programötletedet választanám.-Pillantok rá, majd felállok én is. Ha fürdeni megy én is elvonulok az edzőteremből,hogy átöltözzek. Mégsem akarok ilyen göncben flangálni egész nap.
Vissza az elejére Go down
Wolfram Fort
Hozzászólás száma : 18
Wolfram Fort
5. Generációs Android



#20Szer. Márc. 03, 2021 5:13 am
Végighallgatom Teresa monológját, de úgy a szövegelés felétől már erőt kell vennem magamon, hogy ne ásítsak. Nem tudom milyen reakciót vár tőlem, a legtöbb, amit ehhez hozzátehetek, hogy hegedűn elhúzok valami szomorú nótát aláfestő zenéül a megtépázott sorsú leányzó történethez.
- Tudod mit? Inkább napoljuk el a dolgot máskorra, mikor érted is a poént. - szólalok meg, miután a szőkeség elhallgat.
Aztán ha ezt túltárgyaltuk, akkor tényleg becélzom a zuhanyt, hogy lemossam magamról az izzadtságot, meg az adag negatívumot, amivel most nyakon lettem öntve. Mi a fene baja van az embereknek? Vagy megküzdenek a traumáikkal, vagy megfetrengenek benne, de hagyják ki azokat, akik nem kértek belőle.
Megcsóválom a fejemet, megszabadulok a ruháimtól és beállok a hűs víz alá, amitől felfrissülök. Két tusfürdő habzás között vidáman áriázok, szinte kár, hogy senki sem értékeli a koncertemet.
- It's the sooooooooooound of sileeeeeeeeeence! - dörmögöm visszhangozva és nagyon menőnek érzem magamat.
10/10. Lemezszerződést nekem.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom



Vissza az elejére Go down
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Ugrás:
^
ˇ