Volentis 142
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 

 :: Idegen kultúrák :: Archívum :: Archivált karakterek Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Zoe Maaren
Zoe Maaren
Hozzászólás száma : 3
Zoe Maaren
Az Ellenállás tagja



#1Hétf. Jan. 01, 2018 5:21 pm
Zoe Maaren
Az nem baj, ha az ember a mának él, de az a legszebb a jelenben, hogy még előttünk a jövő.

Az alapok
Becenév: csak Zoe
Faj: ember  
Születési hely, idő: 2607. április. 13, Ocan bolygó hegyei között.  
Kor: 19
Csoport: lázadó.
Család: Anya -  Viola, Apa - Markus, meghaltak 1 éves koromban, elfogták és kivégezték őket.
Családi állapot: Keresem, keresem nem kapom, ha meg kapom elfogom...
Szexuális beállítottság: heteroszexuális
Karakter arca: Elenor Tomlinson


We've come too far to give up who we are
All ends with beginnings


Jellem
Pozitív:
céltudatos
tanult
okos
kitartó
bátor
kedves
társaság kedvelő

Negatív:
Makacs
Akaratos
Önző
Bosszúszomjas
Kíváncsi
Néha túlságosan naiv

Szeretem:
Az eső illatát
A tarka virágokat
Fegyvereket
Gyerekeket
Tanulást
Naplementét

Nem szeretem:
Bogarakat
Mennydörgést
Hazugságot
Hűtlenséget
Sötétséget
Hideget


Az én történetem már akkor megíródott a csillagokban, amikor a szüleim találkoztak. Anyám tizenöt éves volt csupán, apám pedig 24. Az én drága édesanyám a telepesek táborában élt, apa pedig a Volentis legénységének tagja volt. Szerelmük hamar hatalmas méreteket öntött, és a tiltások ellenére is kitartottak egymás mellett. Abban reménykedtek, hogy szép életük lesz majd egymással, de valami felsőbb hatalom nem engedte, hogy így történjen. Egyik felől a nagyszüleim tiltakozása, a másik oldalról pedig a felettesek nem tetszése, arra késztette a szüleimet, hogy önként csatlakozzanak a lázadók táborához, ahol végre bűntudat nélkül szerethetik egymást. Hű tagjai lettek a maroknyi közösségnek, és másfél év múlva megláttam a napvilágot a hegyek között. A sors azonban úgy döntött, hogy nem adatik meg a boldogság nekik, néhány hónappal az első születésnapom után elfogták és kivégezték őket. Magamra maradtam, és úgy kellett felnőnöm, hogy nem ismerhettem meg őket. A kívülállók egy emberként gondoskodtak rólam, tanítgattak és mindent megtettek azért, hogy teljes életem legyen. Az igazi szüleimre nem emlékszem, elszakították őket tőlem, de megannyi anyát, apát, fivért és nővért kaptak helyettük.
Mindig kíváncsi kislány voltam, érdekelt a dolgok működése, a világunk szerepe. Kíváncsiságom olthatatlan volt és a mai napig csillapíthatatlan. Árvaságom nem nyomta rá bélyegét az életemre, bár szerettem volna minél többet megtudni róluk, de megelégedtem azzal a néhány információ morzsával amit adtak nekem. Energikus és tudásra szomjazó gyerek voltam, nagyon hamar érdekelni kezdett a harc és a fegyverek iránti szenvedélyem is hamar megmutatkozott. Bár mindenkit egyformán szeretek és tisztelek a táborban, mégis Jacob volt az aki a legközelebb került hozzám. Testvérként, apaként tekintek rá. Ő tanított harcolni, segített abban, hogy jó lázadó legyen belőlem, hogy megértsem mit miért teszünk és képes legyek ellenállni a Consilium agymosásainak. Fáradhatatlanul tanultam és fejlesztettem saját magam. Nem ismerek lehetetlent, nem szeretem, ha visszafognak és nem engedik, hogy tudásom kiteljesedjen. Sokszor keveredtem már bajba makacsságom és erős akaratom miatt, és legtöbbször Jacob volt az aki kihúzott a csávából. Vakmerőségem nem ismer határokat, néha már túlságosan is szeretem feszegetni a határokat. Hazudnék, ha azt mondanám egyáltalán nem táplálok bosszúvágyat azok iránt, akik tönkretették a családomat, azok iránt, akik elvették annak a lehetőségét, hogy ismerjem szüleimet. Félelemet nem ismerve harcolok tovább az igazunkért, igyekszem a lehető legjobb lázadó lenni, úgy harcolni és úgy élni, hogy ne bánjam meg soha, hogy szüleim emlékét méltón őrizzem és olyan bátor legyek mint ők, akik nem féltek szembeszállni semmivel, hogy szerelmük beteljesedhessen.

Memento Mori
***
Vissza az elejére Go down
Maddox Wes
Titulus : A lázadók vezetője
Tartózkodási hely : itt is - ott is
Hozzászólás száma : 74
Maddox Wes
Azonosítatlan létforma



#2Kedd Jan. 02, 2018 6:26 pm
Elfogadva!
Stars can't shine without darkness

Drága Zoe! Először is szeretnélek köszönteni köreinkben, és remélem tudod, hogy nagyon örülök neked! Már nagyon vártam az érkezésedet, mert szerintem egy nagyon jó ötletet sikerült megalkotnod, és azt kell mondjam, nagyon tetszett amit írtál. Smile
Mindig is szerettem a kissé különc karaktereket, és azokat, akiket még formálni lehet, és merem állítani hogy nagyon sok - sőt mi több! - rengeteg lehetőség rejtőzik még benned, és én nagyon kiváncsi vagyok arra, hogy mit is hozol ki a lányodból! Hiszen állhatsz bosszút, lehetsz csendes és szerény teremtés, lehetsz szerelmes, az élet lényegében előtted áll, a világ is, és tényleg csak rajtad áll hogy mit kezdesz a lehetőségekkel, és persze ha rajtam múlik, akkor jó sok játékot igérhetek majd neked! Smile
Örülök hogy köztünk vagy, hogy elhoztad ezt a csodálatos lányt, hogy viszed ezt a fantasztikus PB-t és remélem hogy össze fogunk futni a játéktéren, mert imádom ahogy írsz, és persze téged is <3
Sipirc foglalózni! Smile

Isten hozott a fedélzeten!
Vissza az elejére Go down
1 / 1 oldal
Ugrás:
^
ˇ