Volentis 142
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 

 :: Idegen kultúrák :: Archívum :: Régi Játéktér :: A világűr :: Az URS Jola fedélzetén :: Lakó Fedélzet Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Leda Valentine kabinja
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
Leda Valentine
Hozzászólás száma : 156
Leda Valentine
Az URS Jola tisztje



#21Hétf. Okt. 07, 2019 11:31 am
Csak nem akartam rendmániást mondani... - felelem incselkedve, de az édest nem piszkálom. Tegye, ahová akarja.  
A csókjaiba legszívesebben örökre elmerülnék, de most előbb egy jó forró zuhany következik. Amíg ő engem dörgöl tisztára, én vele teszem ugyanezt. A gondoskodó törölgetéstől már szinte olvadozom, de egy szavam sincs ellene. Csak mosolygok rá és csillogó szemekkel figyelem a ténykedését.

Ahogy magához húz, elgyengülve simulok a testéhez, nem törődve vele, hogy itt-ott még vizes.  - És ha csak azért néztelek, mert észrevettem, hogy nézel? -  mosolyogva simítok végig az arcán, aztán az ígéretet hallva megsorozom pár puszival az ajkait. - nem tudom, lehet-e ezt diszkréten csinálni... - sóhajtom a vállába fúrva az arcomat. - úgyis lebuknánk előbb-utóbb. -  hirtelen eltolom magam tőle, és lépek egyet hátra. - Ezért is muszáj most menned! -  kilépek a fürdőből és összekapkodom a földről a ruháit, hogy a kezébe adjam.  - Vizsgálat hétfőn 3-kor! Ne késs el! -   amint felöltözött, kedvesen ki is tessékelem a kabinból.

//köszönöm a játékot Leda Valentine kabinja - Page 3 3195800591
Vissza az elejére Go down
Markus Steele
Hozzászólás száma : 135
Markus Steele
Alhadnagy



#22Hétf. Okt. 07, 2019 12:27 pm
-Akkor több okból is érdemes volt megnézni magamnak.
Majdnem elesik, ahogy hátratolja őt Törppilla a csúszós padlón, és bosszúból meg is paskolja a nő fenekét, a kezébe dobált ruhákra viszont nagyon néz.
-Hé kislány...legalább megtörölközhetek előtte, vagy jön a férjed, vagy mi van? - Kérdezi komolytalanul, aztán nem törődve semmivel tisztára törli magát, és bemutat a nőnek egy lassú, fordított sztriptízt, mielőtt kihúzná magát, és kisétálna az ajtón.
-Rendben, de te sem. És...nem kell ennyire túlöltözni. Rövid az az 1 óra.
ezzel sarkon fordul, és megy is a dolgára. Életében először nem lesz ott egy órával a sorakozó előtt. Az újoncok most biztos azt hiszik ma megússzák...


//én is köszi Leda Valentine kabinja - Page 3 1210066820 //
Vissza az elejére Go down
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
Ugrás:
^
ˇ