Volentis 142
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 

 :: Idegen kultúrák :: Archívum :: Régi Játéktér :: A világűr :: Az URS Jola fedélzetén :: Lakó Fedélzet Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Dr. Amanda Vahlen kabinja
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Anonymous
Vendég
Vendég



#11Vas. Jún. 30, 2019 1:42 pm

Amanda & James

Volt idő, mikor csak az emlékeim közt élt ez a reggeli pillanat, ahogy most egymás mellett ébredtünk. Most viszont ugyanaz a földöntúli érzés és kellemes zsibbadás van a testemen, ahogy a karom mozdítom. Az éjjel elszabadultak a vágyaink és a lelkünk egybeforrt, ahogy a testünk is. Gondolom, hogy ha még álmodtam is azelőtt, ahogy kinyitottam volna a szemem, már eltörpül amellett, amit most érzek vagy gondolok. Amandám közelségében meg egyenesen tettre késznek érzek minden porcikám. Talán ugyanazt érzi, amit én most, és ahogy rá nézek, nincs kétségem efelől. Persze lehetne ragozni az ébredés mindennemű fajtáját, de azt hiszem, hogy ez most a tökéletesség és a teljes nyugalom megtestesült érzését kelti.
-Akkor jó, mert én se. De gondoltam megnézhetnénk egy filmet, ha van kedved hozzá. Kiválaszthatod, amelyiket csak szeretnéd. – emelkedem fel az ágyról a könyökömre támaszkodva, hogy jobban láthassam a pillantását.
-Biztosan találunk valamit a kínálatból. – teszem hozzá, bár elég szűkös a filmrepertoár, ami a rendelkezésre áll a kíváncsi néző számára, de bízom benne, hogy lesz valami olyan, ami kedvére lesz majd a nejemnek. Gondolkozni felesleges előre a választását illetően, de amúgy is a lényeg nem a filmen van, hanem azon, hogy egymással tölthetjük ezt az időt. Tán, még ki tudja, mit gondolunk a továbbiakra nézve, hogy ha a filmnézésen túl vagyunk. Vannak ötleteim, de azok nem igénylenek sok fényt sem, és kíváncsi szemeket…




   


Vissza az elejére Go down
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Ugrás:
^
ˇ