Volentis 142
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 

 :: Idegen kultúrák :: Archívum :: Archiváltak hirdetései Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
McDonagh pereputty
Max H. McDonagh
Titulus : daddy
Tartózkodási hely : Ocan
Hozzászólás száma : 3
Max H. McDonagh
Az Ellenállás tagja



#1Hétf. Jan. 01, 2018 3:41 pm
A hirdetések elég rendhagyóak, alig szabok meg valamit, így könnyedén alakíthatóak egyéni ízlés szerint, csak érkezzenek, örülnék nekik! Very Happy

Riley és Marley
PB egyéni döntés - 5-9 év - szabad

A gyerekeim vagytok, akikről másfél éve nem tudok semmit. Az anyátok állítólag öngyilkos lett, erről természetesen csak akkor szereztem tudomást, amikor kiküldetésről ismét szünetet kaptam, a kabinunkban már senkit sem találtam. Titeket nevelőszülőkhöz helyeztek és telepesekként kerültetek az Ocanre. Fogalmam sincs mit éltetek át, vártok-e még, számítotok-e arra, hogy találkozunk.
Ikrekként jöttetek a világra, nem említettem meg sehol a korotokat, illetve a névválasztásnál is ügyeltem arra, hogy uniszexeket keressek, tudom, ez egy nehezen elvállalt korosztály, de bízom abban, hogy megalkot titeket valaki, talán éppen az, aki ezt a hirdetést olvassa. Very Happy Személyiségeket tekintve Marley az izgágább, Riley talán kicsit félősebb, de hatalmas fantáziával és szívvel.
Apa nyagyon vár titeket, gyertek hamar!  McDonagh pereputty 3889760988


We've come too far to give up who we are
All ends with beginnings



Nova McDonagh
PB egyéni döntés - 19-20 - szabad

A húgom vagy, okos, lökött és gyönyörű. Nem te voltál az, aki hajlandó volt tűrni, hogy úgy bánjanak vele, mint egy darab hússal, ugyan felkelést apánk a család miatt nem szítottál, de magad akartad megválasztani ki lesz a férjed, kivel töltöd el az éveket. Gyereket sem akartál még vállalni, annak élsz amit szeretsz, s abban kiemelkedő vagy, azt hiszed, hogy ez majd megóv, így majd békén hagynak, ám az óra ketyeg, döntened kell, hogy megválsz a méhedtől vagy a karrieredtől, vagy nem te rendelkezel erről, s már véletlenül megestél?


We've come too far to give up who we are
All ends with beginnings



Rocco McDonagh
PB egyéni döntés - 21-27 - szabad

Az öcsém vagy, méghozzá Consiliumi tag (de mindenképpen valami vezető tisztség, ha a katonaságnál is). A távollétemben hoztál/hoztatok (számomra részletkérdés) döntést a gyerekeimről, ezzel olyasmibe avatkoztatok, amihez szerintem nem volt jogotok. Nem tudom ki vett rá erre, vagy ki nem, nem érdekelnek az indokaid, egy szemétláda vagy,
amiért nem voltál hajlandó semmilyen információt kiadni róluk, eze után persze, amikor kutakodtam, volt pofád az Ocanra küldeni, Consilium ellen való lázadásért és lázításért. Elmondanád miért csinálod mindezt, már ha egyáltalán még találkozunk valaha?


We've come too far to give up who we are
All ends with beginnings

Vissza az elejére Go down
1 / 1 oldal
Ugrás:
^
ˇ