Belépés
csatlakozz be a játékba!
Neved:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Walkie Talkie
a fórum kommunikációs csatornája

Galaktikus feljegyzések
legújabb hősi eposzaink

Statisztika
so many stars shining in the sky

Kasztok Nők ♀ Férfiak ♂
Föld eleműek 2 1
Víz eleműek - -
Tűz eleműek - 1
Levegő eleműek 3 1
Emberek 1 2
Telepesek 1 1
Katonaság 1 1
Flotta 10 13
Consilium - 2
Lázadók 3 1
Összesen 21 23

Stars can't shine
without darkness

Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (23 fő) Kedd Jan. 02, 2018 2:01 pm-kor volt itt.

Share | 

Ösvény az Aranyszín erdőbe

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
ÜzenetSzerző
 #21•• TémanyitásTárgy: Re: Ösvény az Aranyszín erdőbe   Szomb. Júl. 14, 2018 9:58 pm

Bestla & Krizia
Kezd összezavarni a férfi. Én csak azt tettem, amit mondott nekem, de úgy tűnik, hogy valamit mégse csináltam jól, de mit nem? Mit kellett volna tennem? Hagyom, hogy felsegítsen, hiába tudnék magam is felkelni és magyarázni is kezdem neki, hogy Ő mondta, mit tegyek, a lehetőség pedig adott volt, hiszen olyan tökéletesen tekeredtek rá az indák...
- Gondoltam így bizonyíthatok. De... sajnálom, nem kellett volna! - kérek tőle elnézést, hiszen tudom jól, hogy ki Ő a népünknek és ki vagyok én. Talán tényleg nem lett volna szabad. Botor dolog volt, de teljesen mégse bánom, jó érzés volt, erősnek éreztem magam tőle, még akkor is, hogyha egy ideig hagyta magát, majd utána oly könnyedén tüntette el magáról az indáimat, mintha soha se kúsztak volna fel rá. Testem megfeszül, amikor úgy tűnik, hogy beleegyezik abba, amiért ma ide jöttem, de van egy feltétele. Hát persze, hogy van... Igazából sokféle gondolat átfut az agyamon, mégse mertem volna a valóságra gondolni. Nem akartam! Tekintetem kissé dühössé válik, miközben kis kezeim is ökölbe szorítom. Nem fer ilyesmit kérnie tőlem... nagyon nem fer.
- Nem értem, miért nem várhat ez addig, amíg úgy érzem, felkészültem rá, hogy elmondjam nekik... - kezdek bele, de még mielőtt meggondolná magát, finoman biccentek, így hajtva fejet akarata előtt. - Rendben van! Úgy lesz, ahogy akarod! - de most nem nézek bele a szemeibe rögtön, küzdök magammal, mert számomra ez nem lesz egy egyszerű beszélgetés. Sokak számára bizonyára apró feltétel lenne ez a kérés Bestla tanításáért cserébe, de számomra nem kicsi ez az ár.
- Mikor találkozunk ismét? - végül csak felnézek rá. Tudnom kell, mert legalább egy napra szükségem van, amíg felkészülök rá, hogy a szüleim elé álljak, tehát nem ma fog megtörténni, de... holnap majd talán. Úgy gondolom, hogy a férfi egyébként se ér rá ilyen sűrűn, de tudni szeretném a következő alkalom időpontját, amikor talán már nem csak futólag fogunk összefutni. Remélem, hogy nem bánom meg és tényleg tanítani fog, tényleg azt kapom, amit szeretnék, én pedig bizonyítani fogok neki, hogy nem okozok csalódást, Ő se bánja meg, ha ad nekem egy igazi esélyt.

Ocantis polgár

Karakterlap :
Hozzászólás száma :
20

Felhasználó profiljának megtekintése
Vissza az elejére Go down
 #22•• TémanyitásTárgy: Re: Ösvény az Aranyszín erdőbe   Csüt. Nov. 22, 2018 11:06 am

szabad játéktér

Alfa és Omega

Titulus :
☆ admiral ☆
Hozzászólás száma :
429

Felhasználó profiljának megtekintése
Vissza az elejére Go down

Ösvény az Aranyszín erdőbe

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3