Volentis 142
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Leda & Chen nővér
Jeong-suk Hwan
Titulus : Chen nővér
Tartózkodási hely : Jola
Hozzászólás száma : 126
Jeong-suk Hwan
civil



#1Vas. Jan. 17, 2021 3:54 am
pszichiátriai rendelô és terápiás szoba
Legénységi fedélzet

Dr.
Roxburgh és dr. Valentine birodalma. A legénység nagy ívben kerüli, így mindig csend és nyugalom uralkodik a környékén. A Rendelők kis, kellemes hangulatú szobák, néhány székkel, egy íróasztallal, és fura szobanövényekkel. A terápiás szobákban kényelmes fotelek és egy szófa kapott helyet.



Már korábban megbeszéltem Ledaval, hogy muszáj lesz eljárnom hozzá. Nem tudom egyedül feldolgozni a történteket. Próbáltam magamon segíteni, de nem lett jobb. A rémálmok nem múlnak el, a félelmet ott van. Még mindig liter számra iszom a kávét. Ez nem maradhat már így sokáig. Muszáj lesz végre túllépnem a dolgon. Mégis csak számítanak rám.
Egy nagy levegőt veszek az ajtaja elé érve, majd bekopogok hozzá. Nem tudom milyenek lesznek ezek a beszélgetések. Kicsit félek tőlük. Gondolom nem egyszer fogom ismét átélni a napot, de... vajon bírni is fogom?
-Szia!-Mosolyodom el miután ajtót nyit nekem, majd ha engedi beljebb is lépek rajta. A hajam még mindig túl rövid ahhoz, hogy kendő nélkül merjek sétálgatni, így bizony ma is ott virít a fejemen. Már szinte rutinná vált, hogy felkeléskor a fejemre tekerem azt. De ez nem jelenti azt, hogy meg is szerettem.
-Tudom, hogy most nem te leszel terítéken, de... Hogy vagy?-Mint barát kérdezem tőle a dolgot. Egy kis bemelegítésnek azt hiszem jó lesz ez.
Vissza az elejére Go down
1 / 1 oldal
Ugrás:
^
ˇ