Volentis 142
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 

 :: A végtelen univerzum :: Kommunikációs vonalak Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Powell & Peterson - I miss you
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Freya Peterson
Titulus : Parancsnok
Tartózkodási hely : URS Jola
Hozzászólás száma : 470
Freya Peterson
Azonosítatlan létforma



#11Hétf. Jan. 25, 2021 6:35 pm
"Jaaaj már! Ne mondd, hogy nem tudtad... Mindenki tudja a hajón, hogy ti ketten, mint két rossz testvér. Inább tegyél meg mindent azért, hogy elnyerjem a jutalmat. Majd megosztom veled és még meg is hálálom neked..."

Nem részletezem, hogy mire is gondolok, mert nagyon is tudom, hogy le fog esni neki.

"Szóval azt mondod tetszenék neked testesebben is? Hmmm... Ezt jó tudni. Akkor nem gürizek tovább annyit, hogy megtratsam az alakom...."

Hosszabb csend, majd egy nevetés.

"Nyugi, csak vicceltem, de elképzelted mi? De amúgy tudom. Ki kell bírnunk, de ennyi pasi között összezárva. Nem könnyű. Mindannyian helyesek, kidolgozottak... Khm... *Újabb nevetés a részemről*
"Ne haragudj, most nagyon szemét vagyok, de unom magam. Itt ülök a pilótafülkében, nincs kihez beszélnem. Jint elküldtem aludni, a többiek meg vagy őrzik a foglyokat, vagy éppen alszanak, dolgoznak, vagy ki tudja mit csinálnak... De nem engem szórakoztatnak... És ezt ne értsd félre. De amúgy tényleg nehéz közöttük. Mindannyian idegesek, feszültek ami érthető is... Nincs edzőterem, ahol levezethetnék ezt. Remélem nem fognak egymásnak esni a végén... Túléljük ezt az egész szart sérülések nélkül és erre az önuralmuk hiánya miatt monoklikkal térnek haza.... Bocsi, csak fecsegek össze-vissza.... Ne is figyej rám."


Küldök neki egy puszit, majd útjára is engedem az üzenetet.

Vissza az elejére Go down
Adrian Powell
Karakterlap : Powell & Peterson - I miss you - Page 2 Xgputdm
Hozzászólás száma : 205
Adrian Powell
Hadnagy



#12Szer. Jan. 27, 2021 3:22 pm
Szeretném viccesen felfogni az egészet, de valahogy most nem vagyok humoromnál. Az egész bizarr, és mivel minket vagy legalábbis engem itt hagytak a sötétben tapogatózni, nem igen látom a célt. Sóhajtok egyet, aztán csak bámulom a kijelzőt, újra lejátszva közben Freya üzenetét.

"Nem tudom mit mondhatnék, drága Parancsnokom. Senki sem mondta, hogy egyszerű lesz a szituáció... Azért igyekezz a legtöbbet kihozni belőle. Beszélj a fejükkel, sokfelé nem szaladhatnak el előled."

Elhallgatok. Velük kellett volna tartanom, de késő bánat, nem igaz? Most ehetem a kefét itt a kommunikációs részlegen.

"Tarts ki. Már nem olyan sok van vissza."
Vissza az elejére Go down
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Ugrás:
^
ˇ