Volentis 142
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Értekezés a szabadságról és egyéb katasztrófák
Nadine Blackburn
Karakterlap : Értekezés a szabadságról és egyéb katasztrófák Nadi
Titulus : Jövő Nemzedékek Biztosa
Tartózkodási hely : Svalbard
Hozzászólás száma : 214
Nadine Blackburn
Egyike a 142 telepesnek



#1Szer. Jan. 27, 2021 3:29 am
Parancsnoki híd
Parancsnoksági Fedélzet

Értekezés a szabadságról és egyéb katasztrófák Capital_ship_bridge_1_by_darklorddc

A hajó agya. A kapitány, az első tiszt, a navigátor, a tüzér tiszt, és a kommunikációs tiszt munkahelye. A kapitányi szék, és a hozzá tartozó terminál középen helyezkedik el, és őt veszi körbe a másik 4 munkaállomás. Illetve a bejáratnál található még négy további tartalék terminál, ha további feladatot kell itt ellátnia valakinek, vagy az egyik elsődleges meghibásodna.
A terem másik végén, szemben az ajtóval egy hatalmas kijelző található, arra az esetre, ha valamit nagyban szeretnének megjeleníteni.

Maga a szoba mélyen a hajó belsejében található középtájt. A reaktorterem után ezt választja el a legtöbb tér és páncél a külvilágtól.

A hajó szabályzata kimondja, hogy legalább egy valakinek mindig itt kell tartózkodnia, még dokkolás közben is.

Vissza az elejére Go down
Nadine Blackburn
Karakterlap : Értekezés a szabadságról és egyéb katasztrófák Nadi
Titulus : Jövő Nemzedékek Biztosa
Tartózkodási hely : Svalbard
Hozzászólás száma : 214
Nadine Blackburn
Egyike a 142 telepesnek



#2Szer. Jan. 27, 2021 3:33 am
Ethan 'Crash' Dobrik :
*Ül a parancsnoki hídon, és figyeli a kijelzőket.*

[23:12:23 26/01/2021]
@ Nadine Blackburn :
*Nadi rendkívül feszülten száll ki a siklóból, és nem is nagyon szól senkihez. Egyenesen a kapitányhoz kísérteti magát, így a hídra viszik. Amikor megkapják az engedélyt a belépésre, megelőzi a kísérőjét, és egy rövid köszönés után azonnal a Kapitány felé fordul. *Dobrik kapitány! Négyszemközt kell beszélnünk!

[23:13:48 26/01/2021]
@ Ethan 'Crash' Dobrik :
-Á...Mrs.Lynch...?*Vigyorog rá.* Fáradjon kérem az irodámba.*kinyitja előtte az ajtót, és betessékeli, aztán magukra zárja, és lehervad a mosoly az arcáról.* Hallgatom.

[23:20:16 26/01/2021]
@ Nadine Blackburn :
*Csak egy biccentéssel reagál, és egy aligmosolyt tud kipréselni magából. Láthatóan feszült. A tartása, a járása is elárulja. Az irodába lépve megáll a férfi előtt, kezeit összekulcsolja maga előtt és vesz egy nagy levegőt* Kapitány, tájékoztatnom kell, hogy az egyik embere, Forlani zászlós 8 földi nappal ezelőtt meghalt a Svalbardon.

[23:23:44 26/01/2021]
@ Ethan 'Crash' Dobrik :
ó...*Elhúzza a száját, és megrázza a fejét.* Szomorú, de előfordul az ilyesmi...*naívan azt hiszi a nő pusztán azért volt feszült, mert ezt akarta közölni. De gyorsan rájön, hogy nincs oka ilyen mértékű optimizmusra.* Mi történt...?

[23:26:41 26/01/2021]
@ Nadine Blackburn :
*Nagyon vigyáz rá, hogy az arcára ne üljön ki semmiféle érzelem, de azért látható, hogy nehezen veszi rá magát, hogy megválaszolja az elkerülhetetlen kérdést. Sokféleképpen elpróbálta már magában a választ, de most egyik sem tetszik neki. Valahogy mindegyik túlságosan védekező hangúnak tűnik most. Helyettük inkább csak egyszerűen kijelenti: én öltem meg.

[23:27:29 26/01/2021]
@ Ethan 'Crash' Dobrik :
...

[23:28:40 26/01/2021]
@ Ethan 'Crash' Dobrik :
*Némán néz maga elé vagy 5 másodpercig, és aztán szólal csak meg.* Megtenné, hogy ezt kifejti bővebben?

[23:32:29 26/01/2021]
@ Nadine Blackburn :
Természetesen! *most azért megint vesz egy nagy levegőt, és magához képest viszonylag lassan, és visszafogott hangon kezd beszélni.* Ő és két társa megtámadták Chen nővért. Forlani olyan súlyosan bántalmazta a nővért, hogy életmentő koponyaműtétet kellett végrehajtani rajta. *szünetet tart, de csak egy lélegzetnyit* Egyértelmű bizonyítékok ismeretében demokratikus szavazáson ítélte halálra a közösség. Én pedig végrehajtottam az ítéletet. *érezhető, hogy többet most nem fog mondani, várakozón fürkészi hát a kapitány tekintetét*

[23:35:18 26/01/2021]
@ Ethan 'Crash' Dobrik :
*Elfordul Naditól, és az íróasztalához lép. A fiókból kivesz egy üveget, amiben valami átlátszó, vízszerű folyadék van. Hideg víz egyébként. Kiissza egy szuszra. *Hwan jól van?*Kérdezi, majd ha választ kapott még hozzáteszi:*Mi történt a másik kettővel?*

[23:41:22 26/01/2021]
@ Nadine Blackburn :
Életben van. *feleli kimérten, aztán csak figyeli, mit csinál a férfi. Picit lassabban válaszol, mint elvárható lenne, pedig egy igazán könnyű kérdést kapott. Mégis azon jár az agya,hogy most ebből mi fog kisülni így.* fogolyként hoztuk vissza őket a Jolára. A bűnrészességük mértékét Chen fogja tudni tisztázni.

[23:44:39 26/01/2021]
@ Ethan 'Crash' Dobrik :
*Bólint.* Küldjön át minden anyagot, látni akarom azokat a megkérdőjelezhetetlen bizonyítékokat. Egyébként pedig...elment az esze? * Kérdez vissza halkan, és most már visszafordul Nadine felé.* Nem költői kérdés.

[23:48:04 26/01/2021]
@ Nadine Blackburn :
*Pislog kettőt a kérdés hallatán de nagyjából ennyi mutatja csak, hogy nem épp erre a reakcióra számított. - Forlani beismerő vallomása és egyéb dokumentumok kellett érkezzenek a fiókjába, kapitány. *sóhajt egyet* Úgy érzem, inkább most kezd megjönni.

[23:52:59 26/01/2021]
@ Ethan 'Crash' Dobrik :
-Megérkeztek...természetesen át fogom nézni, de feltételezem okkal tették, amit, és tényleg bűnös volt. *Szúrós szemmel néz a nőre, és bár finoman teszi le az üveget, szinte sugárzik belőle, hogy össze akarta roppantani azt, és valamiért ez rosszabb, mintha tényleg megtette volna.* -Maga kivégeztette az egiyk katonámat...van róla fogalma, ez hogy fest?


[23:59:12 26/01/2021]
@ Nadine Blackburn :
Bűnös volt. *jelenti ki kemény hangon, és ha a kapitány kicsit is érzékeny az ilyesmire, érezheti, hogy valamiféle elfojtott düh a nőből is árad most.* méghozzá visszaeső. *elhallgat, és kell neki kis idő, míg lenyugtatja magát annyira, hogy megfelelő válasszal tudjon szolgálni, megfelelő hangnemben* Tisztában vagyok a katonai eljárásrenddel, és azt is tudom, hogy megsértettem azt. Sajnálom, hogy ezt kell mondanom, kapitány, de nem bíztam benne, hogy megfelelő büntetést kap,ha elengedjük. *jelenti ki őszintén, és még mindig kicsit keményen.*


[00:05:38 27/01/2021]
@ Ethan 'Crash' Dobrik :
-Én elhiszem. Ezzel viszont lehet több problémát okozott, mint amennyit megoldott. *Összeszorított fogakkal elszámol magában tízig, aztán sóhajt, és kicsit leenged, mint egy defektet kapott légballon.* Azt hiszem, megértem, miért gondolta így. De ilyet akkor sem tehet, és engem is ismerhetne már jobban ennél.

[00:05:51 27/01/2021]
@ Ethan 'Crash' Dobrik :
*Leül, és elkezdi átnézni az anyagot.*


[00:10:48 27/01/2021]
@ Nadine Blackburn :
Sajnálom,ha problémákat okoztam önnek, kapitány. Ez nyilván nem volt célom. De odalent mi egy közösséget próbálunk építeni. Egy olyat méghozzá, amit nem érinthet meg a diktatúra szele. Azt az embert a bázisra száműzte, mert ide nem volt elég jó. Gyorsan kiderült, hogy oda sem. *feleli még mindignagyon őszintén, de mostmár a kapitány hátát nézi csak. Nem mozdul, nem fordul semerre, csak tovább beszél.* Tisztában vagyok vele, hogy szabályt szegtem. Az ön szabályait, kapitány. Odalent viszont olyan emberek vannak, akik nem tudnak már és nem is akarnak diktatúrában bízni. Remélem, hogy ezt nem veszi rossz néven! *továbbra is csak maga elé néz*

[00:18:21 27/01/2021]
@ Ethan 'Crash' Dobrik :
-Ez nem rólam szól. Persze az én fejem is fájni fog tőle, de nem ez a lényeg. El tudja képzelni, hogy fest ez a legénységnek? *Közben elér a vallomáshoz, és a felvételekhez.* És annak a taplónak a barátainak?! *Ököllel az asztalra üt. Aztán megint csendben van egy kicsit, és halkabban szólal meg, kimérten. * Az én szabályaim a törvény. De...alapvetően mindig is ezt akartuk. Faszom se gondolta volna, hogy ilyen gyorsan alapítanak majd kormányt.

[00:25:53 27/01/2021]
@ Nadine Blackburn :
Igen, azt hiszem, hogy sejtem. De őszintén szólva meg tudok birkózni a gyűlölettel, a megvetéssel, a fenyegetésekkel, és az ignorálással. A Svalbardon viszont nem akarom ezt látni és átélni. És senki más sem ott. *összerezzen, ahogy a kapitány az asztalra üt, de csak egy pillanatra veszíti el kőszoborszerű közömbösségét. aztán visszatér a korábbi, semleges arckifejezéséhez* Ha mind ugyanazt akarjuk, akkor gördülékenyen mennek a dolgok. És van már néhány alaptörvényünk is. Az egyik pedig az, hogy az erőszakot olyan keményen fogjuk büntetni, hogy elvegyük mindenki kedvét tőle.


[00:29:08 27/01/2021]
@ Ethan 'Crash' Dobrik :
-Hát legyen. *Kikapcsolja a monitort, és megint feláll. megkerüli az asztalt, és összefont karokkal ül fel rá.* Pár dolgot akkor tisztázzunk. Ugyanis, tettszik vagy sem, a bázisuk egyenlőre a Jola-tól függ. Nem is kicsit.

[00:35:31 27/01/2021]
@ Nadine Blackburn :
Tisztában vagyok vele, Kapitány. *most a férfi szemébe néz és határozott hangon beszél.* De ez nem sokáig lesz így., és ezt pedig önnek kell tisztán látnia. Mindezek ellenére nem akarunk teljesen elszeparálódni. Szeretnénk majd meghálálni, amiért lehetővé tették, hogy saját életet kezdjünk. De nem akarunk diktatúrában élni. Menedéke akarunk lenni az előle menekülőknek, és jobbat teremteni. Csak remélni tudjuk, hogy a szabadság jelképévé vált Jola támogatásával és barátságával tehetjük mindezt. *nagyívű beszédét ugyanolyan határozott és komoly hangon fejezi be, ahogyan kezdte, de számít rá, hogy a kapitány szembe fogja röhögni. Nem zavarja. *

[00:40:36 27/01/2021]
@ Ethan 'Crash' Dobrik :
*Felvonja az egyik szemöldökét, de nem vág közbe.* -Szóval, maga lenne a szabad világ elnöke? Remélem legalább nevet változtatott...A blackburn elnök túl.....ismerősen cseng. Viszont, a hadsereg mindenhol a saját embereiről gondoskodik...és bünteti meg őket. Mostantól ehhez kell tartaniuk magukat. És mivel megüresedett a bázison 3 hely ezek szerint, gondoskodom róla, hogy legyen segítsége ebben.


[00:45:44 27/01/2021]
@ Nadine Blackburn :
Gúnyolódhat, ahogy tetszik, kapitány. a Blackburn névvel együtt fogadtak el és választottak meg az egyik vezetőjükké az emberek. *büszkén felemeli a fejét és egy kis ciccentés után folytatja.* Csak remélni merem,hogy az emberei tanulnak a társaik hibáiból és nem lesz újabb ilyen ügy. *csak egy lélegzetnyi szünetet tart, és a végénmég azért odaszúrja: és azt is remélem, hogy nem a söpredékből válogat majd.



[00:52:40 27/01/2021]
@ Ethan 'Crash' Dobrik :
-Azért csak fontolja meg. *megkeményednek a vonásai az emberei említésére.* Az a két jómadár már csak azért golyót fog kapni, mert megpróbáltak hallgatni arról, ami történt. Az árulást nagyon komolyan vesszük. Maga viszont jobban teszi, ha ehhez tartja magát. Ha legközelebb történik valami, ajánlom, hogy éljen még az emberem, ha el tudták fogni. *Aztán elvigyorodik, a fogait is kivillantva.* Attól tartok, hogy de...ügyelni fogok rá, hogy a leg engedetlenebb, és legtöbb panaszt kapó katonám menjen oda....de valahogy kétlem, hogy bánja majd...*sóhajt*



[00:59:37 27/01/2021]
@ Nadine Blackburn :
Az árulás, mint olyan, nem az én dolgom. De nem fogom sajnálni őket. *teljesen érzelemmentes arccal és hangon mondja mindezt és a fenyegető hangú közlést hallva húzza csak fel a szemöldökét* Ha el tudjuk fogni. *bólintja végül nem túl megnyugtató kis mosollyal viszonozva a kapitány mosolyát* Ha minden katonája csak feleannyira lenne megbízható és jó szándékú, mint Lynch hadnagy, bármelyiküket szívesen látnánk a Svalbardon.

[01:09:05 27/01/2021]
@ Ethan 'Crash' Dobrik :
-Aligha róhatom fel, ha valaki nem adja meg magát, és kénytelenek lelőni...De biztos ami biztos, kap a bázis egy katonai vezetőt is, hogy elkerüljük a félreértéseket. Volt alkalma megismerni Jenssen alpranacsnokot? * A hadnagyról szóló részre csak legyint, sőt, kicsit fintorog is.* A legtöbb emberem pont olyan megbízható. És egyébként meg állatira kétlem, hogy itt a haón diktatúrában éltek. Minden esetre, ha nép ezt akarja....innentől ez a szar az ön gondja. Van bármi, amit szeretne közölni?

[01:09:13 27/01/2021]
@ Ethan 'Crash' Dobrik :
*még

[01:13:10 27/01/2021]
@ Nadine Blackburn :
Katonai vezetőt? *megint felvonja a szemöldökét, de most sokkal látványosabban, és egyértelmű jeleként az egyet nem értésének.* Fölénk akar ültetni egy hatalmaskodó egyenruhást, hogy továbbra is aszerint éljünk, ahogy mások elképzelik nekünk? *a többire nem is reagál addig, hiszen ez most olyasmi, ami sarkalatos pontját képezi az elképzeléseiknek.*

[01:19:37 27/01/2021]
@ Ethan 'Crash' Dobrik :
-Na ide figyeljen Felség...a Svalbard-ot azért tettem oda, ahol van, mert el akartam rejteni. Ha maguk ott úgy érzik, a maguk urai akarnak lenni, rendben van. Bánom is én. A bázisukat viszont felügyelni kell, hogy biztosan rejtve maradjon. Szükségük van siklóra, és még legalább ezer másik dologra, amit kurvaélet, hogy nem fogok civilekre bízni. Szóval igen. Kapnak egy egyenruhást hatalmaskodni. Ha vége a háborúnak meglátjuk szükség lesz e rá továbbra is.

[01:26:48 27/01/2021]
@ Nadine Blackburn :
Elfogadhatatlan! A jolának éppúgy szüksége van egy biztonságos menedékre, ahogy a civileknek az eszközökre. Ha maga ki akarja használni az előnyöket, amikkel rendelkezik, abból nem lesz virágzó kapcsolat és örök barátság. Kezet nyújtottam, kölcsönösségről papoltam, maga pedig lesöpri az asztalról, ahogy egy pökhendi tanácsos tenné. Ha azzá akar válni, ami ellen harcolni akart, jó irányba fordult, kapitány. *gúnyos kis tisztelgéssel zárja a gondolatmenetet*

[01:36:47 27/01/2021]
@ Ethan 'Crash' Dobrik :
-Ne hasonlítson azokhoz a patkányokhoz.*Szól csendesen, szigorúan nézve a nőre.* Gondolkozzon el rajta, milyen nagylelkű vagyok most éppen, és mennyire együttműködő. Ajánlom goyrsan tegye, mert a közhiedelemmel ellentétben távolról sem véges a türelmem. Lehet egy nap autonóm lesznek, de ma a holnap reggelt sem élnék meg a flotta nélkül. A bázisuknak kell egy katonai vezető, aki közösen kormányoz a civil vezetővel.

[01:46:34 27/01/2021]
@ Nadine Blackburn :
*csak a fejét rázza, ahogy a kapitány előadja a nagylelkűt, hiszen neki egyszerűen elfogadhatatlan, hogy továbbra is katonai diktatúrában éljenek. Az utolsó mondatra kapja csak fel a fejét és kicsit értetlenül néz a férfire* Ne kezeljen le, mint egy ostoba kirakatfeleséget! Eleget játszottam azt a szerepet, hogy felismerjem, ha vissza akarnak kényszeríteni belé! *csettint egyet a nyelvével* Úgy látom, hiába is próbálkozom megértetni magával, hogy a basáskodásnak nálunk nincs helye. Hiába szépítjük, mindig gondoskodni fog róla, hogy magánál legyen az előny. Mindig magáé lesz a sikló, a bányászrobotok, az építő robotok, a nyomtatók. Az egyenruhás mindig a maga hangján fog beszélni, és maga nem tárgyal. És persze tisztában van vele, hogy jelenleg nem nélkülözhetjük a maga eszközeit. *sóhajt egyet* Kinyilvánítana még valamit, vagy megengedi, hogy visszavonuljak a szállásomra?

[01:58:28 27/01/2021]
@ Ethan 'Crash' Dobrik :
-Túl jól áll magának az a szerep is. De nem akarom ilyesmibe kényszeríteni. És kurvára semmi kedvem uralkodni magukon...egyenlőre ezt kénytelen lesz elhinni nekem. Demokratikusan nem lehet háborúzni.Ami az eszközeiket illeti...*A válla felett lenéz az asztalra. Mintha készült volna erre a beszélgetésre, a monitorján ott van minden, ami jelenleg a Svalbardon található. És amiket Nadine most felsorolt. * A bázisuk jelenleg holtsúly a Jola-nak. De megvan mindene hozzá, hogy ezt megfordítsa. Az embereim ellenőrzik az eszközöket, de magán múlik mire használják...ésszerű keretek között. Nyűgözzön le, és meglátjuk, mi lesz. Ki tudja, lehet jövőre maga lesz az én főnököm....

[02:10:11 27/01/2021]
@ Nadine Blackburn :
Csak meg akarja mutatni, hogy maga a főnök. Értem. *legyint egyet a dologra, mert teljesen hidegen hagyja, hogy minek nézi, vagy minek akarja beállítani ez az ember. Ő tudja, hogy mit akar és hogy merre akar indulni. Ehhez tartja magát* Mi nem is háborúzunk, csak maga. Mi a hátország vagyunk, akik hamarosan a friss élelmiszert és biztos menedéket fogja adni a katonáinak... Vagyis maga majd elveszi, mert megteheti. *csak egy pillantást vet a monitorra, hiszen tökéletesen tisztában van vele, mit kaptak a Jolától.* Nem azért vagyunk, hogy magát lenyűgözzük, kapitány, báremnnyire hihetetlennek is tűnik mindez a maga számára.

[02:11:23 27/01/2021]
@ Nadine Blackburn :
Az embere tartsa távol magát az ügyeinktől, és ne akarjon kiskirálykodni. Akkor talán megférünk egymás mellett. talán... *feleli mostmár kissé tárgyalósabb hangnemben, de továbbra is nagyon eltökéltnek tűnik*

[02:20:37 27/01/2021]
@ Ethan 'Crash' Dobrik :
*Sóhajt egyet* Kicsit olyan, mintha ellenem akarna lázadni, pedig erre semmi szükség. Ugyanazt akarjuk, többé kevésbé. Viszont... * És itt megkeményednek a vonásai.* Megölette az egyik emberem.

[02:25:00 27/01/2021]
@ Ethan 'Crash' Dobrik :
*Hagy egy kis időt, hogy ezt megeméssze.* Aki ilyesmit bejelent, nem szokott szabadon távozni innen. Pláne nem tartom érte a hátam. Megérdemelte amit kapott, de hiba volt. Szeretnék bízni magában, de ezek után nem tehetem. Kénytelen együtt dolgozni a katonai vezetővel...ha pedig nem tettszik...váalsztassa meg magát elnöknek, akkor tényleg az én főnököm lesz, gondolom.

[02:29:17 27/01/2021]
@ Nadine Blackburn :
Csak azért érzi így, mert tipikus elnyomóként áll fölöttem. Fenyegetőn és az erejét fitogtatva, kapitány. *tökéletesen kirajzolódik az arcára először a meglepettség, majd a helytelenítés,mikor a korábban már letárgyalt témát hozza fel újra a kapitány.* Megöltem, kapitány. Ha úgy tetszik, börtönözzön be érte. De ne a civileken verje le a dolgot. Én buzdítottam őket, én indítványoztam a szavazást, és én nyomtam meg a gombot. Tudja, hogy igazságot szolgáltattunk, mégis ellenem használja, hogy legitimálja, amit kitalált. Tudja, hogy nincs választásunk jelenleg. *szemei összeszűkülnek, és összefonja a melle előtt a karjait* Gratulálok kapitány! ön győzött.

[02:39:14 27/01/2021]
@ Ethan 'Crash' Dobrik :
-Az én szavazatomat most vesztette el...*morogja maga elé, és a tenyereire támaszkodva dől hátrébb az asztalon. * Nem verek le senkin semmit. Szükségük van védelemre. Ezt maga is tudja. Sőt...maga tudja a legjobban, hogy a Consilium nem fogja élve elfogni. Az igazsága pedig...tudja jól, hogy rengeteg munkámba kerül majd, hogy a legénységem ne lincselésnek lássa...

[02:44:36 27/01/2021]
@ Nadine Blackburn :
*olyan arcot vág a morgásra, amiből még egy vak is simán leszűrné, hogy azt akarja mondani: nem tudok elég magasról tojni rá. De hangosan csak ennyit mond: Ettől legalább jól fogok aludni. *sóhajt egyet* Mellébeszél, kapitány. Én tudom, hogy szükségünk van a segítségére. De maga még mindig nem érti, hogy ez nem feltétlenül jelenti azt, hogy továbbra is a felügyelete alatt kellene élnünk. Persze, megteheti, csak az a kérdés, hogy alattvalókat akar, vagy barátokat. *szíve szerint már befejezné a beszélgetést, mert nem látja értelmét tovább erőltetni a gondolatait, amik látszólag fennakadnak valamiféle szűrőn, mielőtt elérnének a kapitányig. *

[02:55:00 27/01/2021]
@ Ethan 'Crash' Dobrik :
-Pedig amíg háború van, abban kell élniük. De amíg a jégréteg alatt vannak, senki sem fog beleszólni amit tesznek. ÉS nem az alattvalóim....de egyenlőre még nem bízhatom teljesen a civilekre a bázist.

[03:00:44 27/01/2021]
@ Nadine Blackburn :
*hatalmas, lemondó sóhajt hallat, és legyint is egyet* A lényegen semmit sem változtat, bárhogy csűrjük a szavakat. Egyvalamit viszont figyelmen kívül hagyott. Én már felfogtam, hogy az lesz, amit maga mond, vagy semmi sem lesz. Maga viszont még mindig azt akarja, hogy tapsoljak is örömömben, hogy így döntött. Nem fogok. Tehát letartóztat, vagy elbocsát? *csuklóit egymáshoz szorítva tartja a férfi felé*

[03:03:08 27/01/2021]
@ Ethan 'Crash' Dobrik :
*Lepillant a kezeire, majd megrázza a fejét.*

[03:03:35 27/01/2021]
@ Ethan 'Crash' Dobrik :
Tudja jól, hogy nem fogom bezáratni. Ha pedig nem, ajánlom az előtt távozzon, hogy ezt velem is megosztaná.

[03:07:06 27/01/2021]
@ Nadine Blackburn :
*Leereszti a kezeit és közvetlen közelről mosolyog Ethanre, csakazértis elővéve a legszebb mosolyát* Ugyan,kapitány! Fenyegetőzés nélkül is elég férfias, nem kell emiatt aggódnia! *ezzel kisétál az irodából, és bármit is felel erre a férfi, úgy tesz,mintha meg sem hallaná.*

[03:14:21 27/01/2021]
@ Ethan 'Crash' Dobrik :
*Furcsán néz a nő után, de nem mond semmit. Inkább megírja Freya-nak a fejleményeket, aztán lesétál afegyverraktárba, és szorosan magához öleli Pressit.*

[03:14:55 27/01/2021]
@ Nadine Blackburn :
//köszi a játékot! egy élmény volt <3

[03:17:15 27/01/2021]
@ Ethan 'Crash' Dobrik :
//nekem is Very Happy
Vissza az elejére Go down
1 / 1 oldal
Ugrás:
^
ˇ