Volentis 142
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 

 :: Lázadók :: URS Jola Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Aaron Stonebridge
Aaron Stonebridge
Hozzászólás száma : 18
Aaron Stonebridge
Az URS Jola tisztje



#1Kedd Márc. 16, 2021 3:28 pm
Aaron Stonebridge
Nem vagyok orvos.

2AFZ7.png
Az alapok

Faj: ember
Születési hely, idő: Volentis, 2602  
Kor: 27 
Csoport:  Lázadó(szanitéc; ha nincs más, a Jola hajóorvosa)
Foglalkozás: Szanitéc, bukott orvostanhallgató
Család: -James StoneBridge(apa)
-Dreamy Stonebridge(anya)
-Whitney O'Shannon(ex-feleség)
Családi állapot: Elvált
Szexuális beállítottság: Hetero


Magasság: 185 cm
Szemszín: nagyonkék
Hajszín: Sötétbarna, de nem sok vizet zavar
Különleges ismertetőjel: Egy tetoválás a bal vállán. Általában letakarja. (nem fehér színű, cska nem találtam tetkóban Very Happy )
Kibernetikus implantátumok, protézisek: -
alapfelszerelés: Orvosi táska, extra kötszer, tisztító alkohol, 4db nyalóka.
Karakter arca: Jesse Williams

We've come too far to give up who we are
All ends with beginnings


2AFZ7.png
Jellem
Aaron egy igazi klasszikus könyvmoly, aki nagyon szeretne beilleszkedni, és de nyilvánvalóan nem egy terminátor. Soha életében nem ütött meg még senkit, vagy vett részt bámilyen sportban, de mind a kettőről elolvasta a rendelkezésére álló szakirodalmat. Egyik esetben sem segített.
Végtelenül pacifista. Nem gyáva, és nem is hagyja magát, de ha az ellenség likvidálásáról van szó, abszolút haszontalan. Paradox módon a fegyverekért kimondottan rajong, csak épp embereken nem szereti ahzsnálni őket. Vagy állatokon. Vag yoylan céltáblákon, amik nem célkeresztet ábrázolnak, kizárólag.
A múltja nem épp egy sikertörténet, ezért abszolút hisz a második esélyben, és igyekszik támogató lenni és pozotív mindnekivel.

tumblr_n44145LQe51sfmehco1_400.gif
-Szikét!
A kezembe adott eszközzel nagyon finom bemetszést ejtek.
-Fecskendőt!
Ez után a tűt oda illesztem, és mind a négy apró sebből minimálisan szívom ki az anyagot.
-Sebheggesztő!
Végül visszazárom a sérüléseket óvatosan, és leteszek mindent, kivéve a kezemben lévő fecskendőt. Felemelem, és csillogó szemekkel nézek a zsákmágyra. A négy tárolóból alig szedtünk ki valamennyi gyógyszert. Biztosan nem fog hiányozni senkinek, és észre sme veszik, cska ha anygon szőrszállhasogatóan keresik, mi azonban észe fogjuk venni. Ha mást ma este már nem is...
-Te nem félsz, hogy...
-Várj egy pillanatot...ó ezaz...na, most már nem. Semmitől.
Lefertőtlenítem a tűt. Máskor cska kidobnánk, nem könnyű művelet ilyet csinálni, és még így sem veszélytelen, de ezen a ponton már semmi sem érdekel.

Visszanézve, csak idő kérdése volt, hogy lebukjak, hiába minden óvatosság. Bár tudtam, hogyan tüntessem el nyomtalanul a drogot, hogyan verjem át a vér és vizelet vizsgálatot, és hogyan tegyem mindezt olyan helyen, ahol a kamera nem láthat, végül nekem is meg kellett tanulnom azt, hogy egy űrbűzison nincsenek titkok. Főleg, ha egynél több ember tud róla. De, nem hibáztathatom Garry-t. Igaz ugyan, hogy ő beszélt, de a csak az után kezdtek nyomozni, amít a vizsgán műveltem. Utána nem sok értelme lett volna megőriznie a titkomat, és csak magamnak köszönhetem, hogy lebuktunk.
A mai napig nem tudom, hogy kegyelemnek, vagy extra bűntetésnek szánták e, hogy számüzetés helyett csak besoroztak, de ha az volt a céljuk, hogy megleckéztessenek, sikerült. Nehéz szavakba önteni, mennyire hülyén áll a kezemben egy gépfegyver, és milyen nevetséges volt, amikor behúzott nyakkal hallgattam eleinte a feletteseim üvöltözését. A "bajtársaim" kevés kivétellel remekül szórakoztak ezen, és úgy általában mindent megtettek, hogy érezzem, nincs helyem köztük. Utólag rájöttem, hogy ők is csak féltek. Féltek, hogy a kripli Aaron beijed, és agyonlövi a társait, mert egy ágra lépett, és próbélok nem gondolni az ott történtekre, de hazudnék ha azt mondanám, nem bosszant fel, amikor néha eszembe jut.
Évek alatt sem tudtam kivívni a tiszteletük, igaz minden szakaszparancsnok az első adandó alkalommal átpasszolt valaki máshoz, hogy ne az ő statisztikáját rontsam. Csupán az Ocanon töltött 3 év végére jutottam el oda, hogy legalább ahsznomat látták valamiben, mikor rájöttek, hogy ismerem a másnaposság gyógymódját. túlzás lenne azt állítani, hogy ezek után népszerű voltam, de onanntól kezdve akadj olyan katona a aszakaszban, aki egy nézéssel elvette a kedvét bárkinek attól, hogy velem kötekedjen.


A második esélyem az égből érkezett. A Jola csillaghajó legénységét a nevetséges 40-ről a kevésbé nevetséget 80-ra bővítették, és nekem is adtka egy esélyt, hogy mint szanitéc ismét megpróbáljam, és újra a consilium hadseregének krémjébe tartozzam.
Minden tisztelettel nemet mondtam rá. De legalábbis szerepelt a mondandómban az, hogy "minden tisztelettel", meg az, hogy "Nem uram!".
Egy héttel később újabb ajánlatot kaptam. Egy sokkal őszintébb, és ijesztőb ajánlatot, ugyanarra a pozícióra. Az, hogy mire készültek, megdöbbentett, és a bizalom is felém. Nem tudom, miből szűrték le, hogy én nem fogok rögtön a tanácshoz rohanni, de igazuk volt. Mior a jola elsőzör hagyta el az állomást szabad hajóként, én is rajta voltam.



Not a Doktor
Információk Rólad, amiket meg mersz osztani (név, kor, multik stb.)
Vissza az elejére Go down
Pressia Hicks
Karakterlap : Aaron Stonebridge ZNr5NhZ
Titulus : trouble
Tartózkodási hely : URS Jola
Hozzászólás száma : 509
Pressia Hicks
Tizedes



#2Szer. Márc. 17, 2021 2:56 pm
Elfogadva!
You are a rockstar

Kedves Aaron,

Nehéz dolog nemorvosként és nemkatonaként szolgálni a lázadók egyetlen hadihajóján, de úgy sejtem,  épp valami ilyesmi kihívást keresel jelenleg. Biztos vagyok benne, hogy izgalmas kalandokban lesz részed és abban is, hogy a nővérek (igaz, most még csak egy van) nagyon örülnek majd a jöttödnek. Wink Foglalj arcot és  keress játszótársakat! Smile


Üdv a fedélzeten!
Vissza az elejére Go down
1 / 1 oldal
Ugrás:
^
ˇ